Ön Rezervasyon Formu
x
DEA DEL MARE
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
7 GECE 8 GÜN
DEA DEL MARE
En yakın tarih : Tarihleri sorunuz
En düşük fiyat baz alınmıştır.
745 kez incelendi
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
DEA DEL MARE

MARMARİS - DATÇA - MARMARİS

 

Uzun kıyı şeridi, birçok koyu, doğal limanı, antik kentleri, doğa güzellikleri etrafını saran sık ve yüksek çam ormanları, tarihin her devrini gözler önüne seren muhteşem kalıntılar ve kültürlerin izlerini bulabileceğiniz Marmaris,  tarih ve kültür mirası, muhteşem doğası ile Türk ve Dünya Turizm merkezlerinin en önde gelen turizm cennetidir.

 

1.Gün: MARMARİS

Marmaris Limanı'nda saat 15:00'dan itibaren teknelere yerleşilebilir. Kentte gezilecek yerlerin başında Marmaris Kalesi gelir. Kale kente hakim bir konumda muhteşem manzarası ve tarihsel olgusuyla görülmeye değer. Marmaris'in tarihi M.Ö. 3400'lü yıllara dayanmakta ve asırlar boyunca başta Karia olmak üzere pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış durumda. Çok sayıda antik şehir ve kalıntıları görmek mevcut. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar. Akşam yemeği ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır.

2. Gün: ARAP ADASI-BOZUKKALE (LORYMA)

Kahvaltı esnasında tur programı hakkında bilgiler verilir ve Arap Adası'na doğru hareket edilir. Geceleme için Bozukkale'ye demirleme yapılır. Bozukkale (Loryma) tarihi kentinde; karşılıklı surlarla dikdörtgen şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye 'bozuk' sözünün yakıştırılmış olması kalenin bir yanının eksik oluşu ile ilgili olabilir. Coğrafi durumu ve liman girişinin darlığı nedeniyle Peleponnes Deniz Savaşlarında bu limanı Atina gemileri de kullanmıştır. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos savaşından önce gemilerini burada toplamış ve İ.Ö. 305 yılında Antigonos'un oğlu Demetrios da Rodos'a yaptığı saldırı hazırlıkları için bu limanı seçmiştir. 

3. Gün: DATÇA

Kahvaltıdan sonra Datça'da demirlenir. Su, kumanya vb. ihtiyaçlar burada tedarik edilir.

Datça M.Ö.VII. yy'da Ege Adaları'ndan gelerek Ionya'nın güney kıyılarına yerleşen Dorlar tarafından kurulmuştur. Datça ;Akdeniz ile Ege denizinin iç içe geçtiği sularda irili ufaklı koylardan oluşan kıyı şeridi ,kıyıya dek uzanan ormanları,zengin bitki örtüsü yıl boyunca ılıman iklimi ile bir yeryüzü cennetidir.Doğal güzellikleri yanı sıra binlerce yıllık uygarlık katmanlarından oluşan tarihsel kalıntılarıyla turizme ağırlık verilmesi için tüm koşullar bulunmaktadır. Burada istenirse opsiyonlu Knidos Turu'na katılına bilir Akşam yemeği ve geceleme Datça Limanı'nda veya yakın bir koyda yapılır.

4. Gün: AKTUR-BENCİK

Kahvaltıdan sonra Aktur'a hareket edilir. Sonraki durak ise Hisarönü Körfezi'yle Gökova Körfezi'ni ayıran yarımadanın en dar yerinde, Hisarönü tarafında bulunan Bencik koyudur. Bencik koyu Datça yarım adasının en dar yeridir, Dişlice adasının yakınlarında olan koy manzarası büyüleyicidir,Akşam yemeği ve geceleme bu koyda yapılır.

5. Gün: SELİMİYE - ORHANİYE 

Hisarönü Körfezi'nin içerisine doğru ilerledikten sonra öğle yemeği için Selimiye Koyu'na demirlenir. Selimiye Köyü el değmemiş başka bir cennet köşe. Burası da yat turizmine sessiz sedasız hizmet veren doğal limanlardan biri. Selimiye'nin hakim olduğu geniş kapalı koy adeta bir göl görünümünde. Bölgedeki bu doğal limanlar balıkların yumurtlama alanları. Çeşmelerinden, musluklarından kaynak suyu akan Selimiye'de ahşap tekne, arıcılık, zeytincilik, bademcilik, hayvancılık ve balıkçılık yapılıyor. Akşam yemeği ve geceleme Orhaniye'de yapılır. Bu koyda Kız Kumu adı verilen ve deniz suyunun alçalıp yükselmesiyle oluşan doğal yapı olağanüstü bir görünüm sergiler. Sahilden denizin içerisine doğru su üzerinde yürünebilen kırmızımtırak kum bir yol vardır. Ayrıca koydaki bir adacık üzerinde, kale duvarları görülen antik dönemden kalıntılar bulunmaktadır. 

6. Gün: DİRSEKBÜKÜ - BOZBURUN

Dirsek Bükü'nde demirledikten sonra Bozburun'a doğru devam edilir. Bozburun eskiden kıyı boyunca sünger çıkartılan küçük bir balıkçı kasabasıdır. Ancak artık yöre halkı süngercilikte hem iyi gelir sağlayamadığı hem de eski tekniklerle tehlikeli bir iş olduğu için süngerciliği bırakmıştır. Bunun yerine gulet tekneler inşa edilmeye başlanılmış ve Bozburun guletleri kısa bir sürede sektördeki yerini almıştır.

7. Gün: KADIRGA-MARMARİS

Kahvaltıdan sonra Kadırga ya da Kumlu Bükü'ne doğru yola devam edilir. Öğle yemeğinden sonra Cennet Adası'nda yüzme molası verilir. Cennet Adası, ada olarak tabir edilmesine karşın aslında bir yarımadadır. Nimara isimli yarımada ormanlarla kaplıdır.Akşam yemeği ve geceleme için Marmaris Limanı'na dönüş yapılır.
 

8. Gün: MARMARİS


Kahvaltıdan sonra 09:30'a kadar tekneden ayrılış.

Tur rotamız hava şartlarına bağlı olarak kaptanımız tarafından değiştirilebilir.

MARMARİS - FETHİYE - MARMARİS

Doğal güzellikleri, uzun sahil şeridi, çam ormanlarıyla kaplı tepelerinden muhteşem manzarası, bakir koyları, eşsiz plajları, antik kentleri, yat marinaları ve her türlü aktiviteyi sunmasıyla beraber Marmaris mavi yolculuk rotalarının en popüler çıkış limanı olarak tercih edilmektedir.

1. Gün: MARMARİS

Marmaris Limanı'nda, saat 15:00'dan itibaren teknelere yerleşebilir. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır. Marmaris; Karya kentlerinden biri olan Phyckos antik şehri üzerine kurulmuş olup çeşitli medeniyetlerin egemenliğinde kalmıştır. 1577'de yapılan Marmaris Kalesi ve ayrıca Osmanlılar' dan kalma bir cami ve sekiz odadan ibaret üzeri kemerli bir kervansaray görülebilecek eserler arasındadır. Kentin kuzeyinde, Asar Tepe üzerinde Antik dönem kalıntılarına rastlamanızda mümkündür. Bugün Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.

2. Gün: EKİNCİK KÖRFEZİ-DALYAN

Kahvaltı esnasında, tur programı ve tekne hakkında bilgiler verilir. Sonrasında Ekincik Körfezi'ne hareket edilir. İstenirse Ekincik Körfezi'nden opsiyonlu olarak düzenlenen Dalyan Turu'na katılınabilir.  Bir Karya kenti olan ve Miletos'un oğlu tarafından kurulduğu söylenen Dalyan'a Piyade diye adlandırılan küçük tekneler ile doğa harikası bir delta içinden geçilerek varılır. Kent; Caretta - Caretta kaplumbağaları ile doğal bir güzellik sergilemekte olup, Kaya Mezarları, Akropol Kalesi, Antik Tiyatro ve Kilise Kompleksi ile de Antik bir şehir değeri taşımaktadır. Burada çamur banyosuna ve son durak olarak  da Caretta - Caretta (İztuzu) plajına gidilir. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi'nde yapılır.

3. Gün: TERSANE ADASI-MANASTIR-KIZIL ADA

Geçilmesi gereken dalgalı Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle, diğer günlere nazaran daha erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Fethiye Körfezi'ne ulaşılır. Sabah kahvaltısı için Adalı Koy’ a demirlenir. Buradan öğle yemeği ve yüzme molası için, suyun içinde kalıntıları bulunan eski bir hamam nedeniyle yörede Kleopatra veya Batık Hamam Koyu olarak da bilinen Manastır Koyu'na gidilir. Günün sonuna doğru akşam yemeği ve geceleme için Tersane Adası’ na demirlenir. Tersane Adası üzerinde erken Roma dönemine kadar uzanan fakat çoğunluğu Akdeniz mimarisi özelliği taşıyan, çok sayıda bina kalıntısı bulunmaktadır. Geçmişte küçük gemilerin yapım, bakım ve onarımlarının yapıldığı bir tersanenin varlığı nedeniyle Tersane Adası olarak anılmaktadır.

4. Gün: FETHİYE

Kahvaltı sonrası öğle yemeği ve yüzme molası için Kızı Ada’ ya demirlenir. Daha sonra  antik dönemde Telmessos olarak bilinen Fethiye Limanı'na girilir. Şehrin isminin Apollon'un oğlu Telmessos'tan geldiğine inanılır. Işıkların ülkesi anlamına gelen kent kahinleri ile ünlüdür. Fethiye; 12 Adalar ile korunaklı, yarım daire şeklindeki sahil boyunca uzanmaktadır. Şehir merkezini gezebilir veya opsiyonlu olarak düzenlenebilen Ölü Deniz ve Saklıkent Turları'na katılına bilir. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanı'nda yapılır.

5. Gün: YASSICA ADALARI

Kahvaltıdan sonra, birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında yapılan seyirle Göcek Adası'na varılır. Yüzme molasından ve öğle yemeğinden sonra Yassıca Adaları'na hareket edilir ve buranın olağanüstü manzarası eşliğinde geceleme yapılır. İrili ufaklı 5 adacıktan oluşan yassıca adaları günübirlik tur teknelerinin en uzun süre kaldıkları yerdir. Birbirlerinden daracık boğazlarla ayrılan adacıklar arasında dolaşmak, her dönemeçte yeni bir güzellikle karşılaşmak, doyumsuz bir macera gibidir. Hele mehtaplı bir gecede Yassıcalar’da demirlemişseniz kendinizi hayal dünyasında sanabilirsiniz.

6. Gün: BEDRİ RAHMİ-DOMUZ ADASI-AĞA LİMANI 

Kahvaltıdan sonra Bedri Rahmi Koyu'na hareket edilir. Bedri Rahmi ünlü bir Türk sanatçısı olup ilk ’’Mavi Yolculuk’’ yapan şahıslardandır. Kendisinin bir ziyaretinden sonra bu koya ismi verilmiştir. Yüzme molası için Domuz Adası'na hareket edilir. Adını, tepelerinde yaşadığı sanılan yaban domuzlarından alan bu ada, son sahibi nedeniyle, Prens Adası olarak da anılmaktadır. Çevresinde denize kadar uzanan , bir kısmı sular altındaki yıkıntıların da görülebileceği ,teknelerin yanaşmasına elverişli bir limanı olmayan, özel mülk konumundaki bir adadır. Akşam yemeği ve geceleme için ise Ağa Limanı'na demirlenir.

7. Gün: KADIRGA-TURUNÇ KOYU-CENNET ADASI-MARMARİS

Güne erkenden Kadırga Koyu'na doğru seyir ile başlanır. Öğle yemeği ve yüzme molası Kadırga Koyu'nda verilir. Turunç Koyu ve Cennet Adası yüzme molası için son duraklar olacaktır. Cennet Adası, ada olarak tabir edilmesine karşın aslında bir yarımadadır. Nimara isimli yarımada ormanlarla kaplıdır. Geceleme için Marmaris Limanı'na giriş yapılır.

8. Gün: MARMARİS

Kahvaltıdan sonra, saat 09:30'a kadar tekneden ayrılış.

Tur rotamız hava şartlarına bağlı olarak kaptanımız tarafından değiştirilebilir.

MARMARİS - YUNAN ADALARI - MARMARİS

 

Uzun kıyı şeridi, birçok koyu, doğal limanı, antik kentleri, doğal güzellikleri, etrafını saran sık ve yüksek çam ormanları, tarihin her devrini gözler önüne seren muhteşem kalıntılar ve kültürlerin izlerini bulabileceğiniz Marmaris,  tarih ve kültür mirası, muhteşem doğası ile Türk ve Dünya Turizm merkezlerinin en önde gelen turizm cennetidir. Mavi Yolculuk için ideal koylara sahip olan bölgemizde katılacağınız bu turla hem Ege Bölgemizin hem de iki ayrı Yunan Adasının en nadide koylarını ziyaret etme şansına sahip olacaksınız. 

1.Gün: MARMARİS

Saat 15:30'dan itibaren teknelere yerleşilebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır. Gün içinde Marmaris’te hoşça vakit geçirebilir ve alışveriş yapabilirlersiniz. İlk olarak İyonlar döneminde (M.Ö. 1044) yapıldığına inanılan ve sonrasında da Büyük İskender döneminde yenilenen Marmaris Kalesini ziyaret edebilir ve çok sayıda antik şehir ve kalıntıları görebilirsiniz.

2. Gün: SERÇE KOYU-BOZUKKALE (LORYMA)

Kahvaltı esnasında tur programı hakkında bilgiler verilir ve Seçe Koyu’ na doğru hareket edilir. Türkiye’nin en korunaklı doğal limanlarından biri olan Serçe Limanı, denizin karaya bir dil gibi uzanarak haliç yapmasıyla oluşmuştur. Girişi dar olduğu için açıktan hiç dalga almamaktadır Geceleme için Bozukkale'ye demirleme yapılır. Bozukkale (Loryma) tarihi kentinde; karşılıklı.surlarla dikdörtgen şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye 'bozuk' sözünün yakıştırılmış olması kalenin bir yanının eksik oluşu ile ilgili olabilir. Coğrafi durumu ve liman girişinin darlığı nedeniyle Peleponnes Deniz Savaşlarında bu limanı Atina gemileri de kullanmıştır. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos savaşından önce gemilerini burada toplamış ve İ.Ö. 305 yılında Antigonos'un oğlu Demetrios da Rodos'a yaptığı saldırı hazırlıkları için bu limanı seçmiştir.
 

3. Gün: DİRSEKBÜKÜ-BOZBURUN

Kahvaltı sonrası  sonra Bozburun'a doğru devam edilir. Bozburun eskiden kıyı boyunca sünger çıkartılan küçük bir balıkçı kasabasıdır. Ancak artık yöre halkı süngercilikte hem iyi gelir sağlayamadığı hem de eski tekniklerle tehlikeli bir iş olduğu için süngerciliği bırakmıştır. Bunun yerine gulet tekneler inşa edilmeye başlanılmış ve Bozburun guletleri kısa bir sürede sektördeki yerini almıştır. Öğle yemeği ve yüzme molası için Dirsek Bükü ‘ ne gidilir. Günün son demirleme noktası gecenin geçireleceği Bencik Koyu. Dişlice Adası’ nın yakınlarındaki bu koy Datça Yarımadası’ nın en dar yeridir ve büyüleyici manzarasıyla ünlüdür.

4. Gün: AKTUR-DATÇA

İlk olarak Aktur Koyu’ na demir atılır. Öğle yemeğinden sonra Datça’ ya doğru seyir yapılır. Teknenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere  Datça Limanı’ na demir atılır. Datça Yarımadası’ ndaki buluntuların tarihi M.Ö 2000' lere kadar dayanır. Oldukça fazla sayıda arkeolojik kalıntı barındıran yarımada, tarih boyunca önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Datça’ da gezilmesi gereken yerlerden biri de Eski Datça’ dır. Şehrin üç mahallesinden en düzenlisi ve son yılların gözde mekanlarının yer aldığı bir yerdir. Akşam yemeği ve geceleme için Datça Limanı’ na demir atılır.


5. Gün: SÖMBEKİ (SYMI)

Gümrük işlemlerinden sonra Sömbeki (Symi) Adası'na hareket edilir. Çam ve meşe ormanları, sayısız manastır ve güzel koylarla çevrili olan Symi' de istenirse neo-klasik döneme ait sıralanmış evler ve daha iç kısımlardaki mahalleler gezilebilir. Adanın doğu tarafına geçilerek yüzme molası verilir ve öğle yemeği yenir. Akşamüstü Symi Limanı’ na demir atılır. Giriş işlemleri yapılırken misafirlerimiz bu şirin Akdeniz adasını keşfedebilirler.
 

6. Gün: RODOS

Sabah erken saatlerde Rodos'a hareket edilir. Rodos, 12 Adalar Grubu'nun en büyük yüzölçümlü adasıdır. Rodos'un ana limanı, Ada ile aynı isimdeki Rodos Şehri'dir. Rodos Adası'nın çok turist çeken diğer bölgeleri ise sırasıyla Lindos ve Kamiros'tur. Hala 12 metre kalınlığındaki surlarla çevrili durumdaki bu eski ortaçağ kentinin dar ve taş döşemeli sokaklarında yapılan bir yürüyüş, insana ortaçağ'a geri gitmiş hissi verir. Tavsiyemiz antik kale duvarları içindeki dükkanlar alışveriş için cok ilginç ama özellikle içki satan dükkanlar bol çeşitli ve çok ucuz, ama başka seçeneklerinizde var eğer dünyada cok iyi bilinen lindos plajına gitmek ve adayı dolaşmak isterseniz minibüs kiralayabilirsiniz.  Akşam için bir tavernada akşam yemeği ve eğlence için  adanın renkli gece hayatı ve yunan müziği ile farklı bir gece geçirebilirsiniz, yatınız sizi limanda bekliyor olacak.

7. Gün: MARMARİS


Marmaris gümrüğüne giriş yaptıktan sonra, Cennet Adası'nda öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Cennet Adası, ada olarak tabir edilmesine karşın aslında bir yarımadadır. Nimara isimli yarımada ormanlarla kaplıdır. Cennet Adası, Marmaris koyunun hemen girişinde bulunmaktadır. Daha sonra Akşam yemeği ve geceleme için Marmaris Limanı'nda demirlenir.

8. Gün: MARMARİS


Kahvaltıdan sonra 09:30'a kadar tekneden ayrılış.

Tur rotamız hava şartlarına bağlı olarak kaptanımız tarafından değiştirilebilir.

Tekne ekibi
Klimalı teknelerde, teknesine göre belirtilen süre kadar klima kullanımı
Lokal marinalardaki bağlama ve Türk karasularındaki giriş-çıkış masrafları
Temizlik ve yemek servis hizmetleri, günlük ortalama 4 saate kadar motorlu seyir. Bazı teknelerde su sporları ekipmanlarının kullanımı ve diğer bazı hizmetler ücretli olabilir, detaylı bilgi için bize ulaşınız.

MAYIS  HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM
1.700 € 2.200 € 2.700 € 2.700 € 2.200 € 1.700 €

KDV
Tüm yiyecek ve içecekler (personel dahil)
Transferler
Yurt dışı giriş-çıkış masrafları ile özel ve yabancı kara sularındaki bağlama giderleri
Tur güzergahındaki ören yerleri giriş ve rehberlik ücretleri.

GENEL ÖZELLİKLER  KABİN ÖZELLİKLERİ
TEKNE İSMİ  Dea Del Mare KABİN SAYISI  5
LIMAN  Marmaris TEK YATAKLI  2
BAYRAK  Türkiye ÇİFT YATAKLI  1
YAPILDIĞI YIL  2009 ANA KABIN  2
UZUNLUĞU  28.00 m DUŞAKABIN +
GENİŞLİĞİ 6.90 m WC TİPİ  Ev tipi
SBO    TV  +
TADİLAT  2015 DVD   
GENEL KULLANIM  KLİMA  +
KLIMA + SAÇ KURUTMA  +
KAPALI REST  + MİNİBAR   
TV SALON  + MÜZİK SİSTEMİ  +
DVD SALON  + NAVIGASYON 
OYUN    SONAR  +
INTERNET  + OTO PILOT  +
IPOD BAGLANTI  + VHF RADYO  +
MÜZİK SİSTEM  + PUSULA +
FIRIN  + GPS  +
DONDURUCU  + RADAR +
BUZDOLABI  + TEKNİK DONANIM
BUZ MK  + YELKEN +
ÇAMAŞIR MK    AZAMİ HIZ 11 kn.
BULAŞIK MK + YAKIT  7000 lt
SNORKEL  + SU TANKI  7000 lt
KANO  + MOTOR  2 x 280 hp Iveco
BALIK TUTMA + JENERATÖR  2 x 22,5 kW Onan
RUZGAR SÖRFÜ    REDRESÖR   
SU SPORLARI  + GÜNEŞ PİLİ   
EVCİL HAYVAN    DİNGİ  +
MÜRETTEBAT    
MÜRETTEBAT 5    
HOSTES      
İNGİLİZCE KONUŞAN PERSONEL +    
ALMANCA KONUŞAN PERSONEL      
DİĞER      

KİRALAMA KOŞULLARI

1. Yat Kiralama Talebi

www.saltur.com.tr sitemizde bulunan yatları inceleyebilir ve beğendiğiniz tekne için iletişim modüllerimizi kullanarak bize taleplerinizi gönderebilirsiniz. Talepleriniz en geç 24 saat içinde cevaplanacaktır. Bu formları kullanırken iletişim bilgilerinizi doğru girmeniz sizinle iletişim kurmamızı hızlandıracaktır. Ayrıca çalışma saatlerimiz için de bizlere direk telefon açarak taleplerinizi iletebilir ve bizden teklif isteyebilirsiniz.

Talebiniz bize ulaştıktan sonra bizden belirttiğiniz detaylara uygun olan yat alternatiflerini içeren bir e-posta alacaksınız. Öncelikle bu alternatifler birden fazlaysa içlerinden size en uygun olanları belirleyip, seçtikleriniz içerisinden hangisinin sizin için daha iyi olacağı konusunda bizden fikir alabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz sizi en iyi şekilde yönlendireceklerdir.

Doğru tekneye karar verdikten sonra ikinci aşamaya geçebiliriz.

2. Detayların Kararlaştırılması ve Yat Kiralama Sözleşmesi


İzlenilecek olan rota, yemek ve içecek detayları, özel organizasyonlar, havalimanı transfer detayları sizin talepleriniz doğrultusunda oluşturularak yat kiralama sözleşmesi hazırlanacaktır. Bütün detaylar sözleşmede belirtilmesine rağmen, başlangıç ve bitiş noktası değişmemek üzere rota detayları, yemek ve içecek detayları, organizasyon ve transfer detayları son ana kadar sizin talepleriniz doğrultusunda değiştirilebilmektedir.

Tarafımızca son hali oluşturulup imzalanan yat kiralama sözleşmesi size e-posta yoluyla gönderilecektir. Bu sözleşmeyi yazıcı çıktısı alıp, imzalayarak bize e-posta veya faks yolu ile geri göndermeniz gerekmektedir.

Sözleşmenin geçerli olabilmesi için toplam kiralama bedelinin %40’nın banka havalesi yolu ile ödenmesi gerekmektedir. Ödeme dekontu elimize ulaştığı anda tura son konfirme verip talep etmiş olduğunuz yatı, talep etmiş olduğunuz tarihlerde size kiralamış oluruz.

İptal ve İade Koşulları

Herhangi bir sebeple turunuzu iptal etmek isteyebilir veya tarih değişikliği talep edebilirsiniz. Şayet değiştirmek istediğiniz tarihlerde yat başka bir rezervasyon almadıysa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kiralama iptalleri durumunda ise iptal politikamız şu şekildedir. Tur tarihinden;

90 gün ve daha öncesi için yapılan iptallerde ön ödemenin %25’i

89 – 60 gün öncesi için yapılan iptallerde ön ödemenin %50’si

59 – 40 gün öncesi için yapılan iptallerde ön ödemenin %75’i

39-0 gün öncesi için yapılan ödemelerde toplam tutarın %100’ü

iptal bedeli olarak tahsil edilmektedir.

Her tekneden sadece bir tane olması ve aynı teknenin tur tarihine yakın bir dönemde satılmasının zor olması sebebi ile bu iptal politikası, bütün yat sahipleri ve acenteleri tarafından uygulanmaktadır.

Buna rağmen, hastalık, felaket, savaş vb. durumlarda kiralanan yatın sahibi ile iyi niyet ilişkisi içerisinde görüşülerek, yat sahibinin onayı alınması durumunda %100 geri ödeme yapılabilmektedir. Fakat bu karar tamamen yat sahibinin inisiyatifindedir.

3. Turun Başlangıcı ve Tamamlanması

Şayet firmamızdan havalimanı transferi talep ettiyseniz, turunuz havalimanında sizi karşılamamızla başlar. Uçuş saatiniz turunuzun başlama saatinden erkense, bekleme süreniz için bir aktivite organize edebilir veya valizlerinizi ofislerimizden birinde bırakarak, serbest bir şehir turu atabilirsiniz.

Tur başlangıç saati gelene kadar, ekibimiz yat için gereken bütün hazırlıkları tamamlamış olur ve turunuza başlarsınız. Kiralamış olduğunuz yata giriş yapmanız bizim sorumluluğumuzun bittiği anlamına gelmez. Kiralama süreniz boyunca her türlü talebinizi müşteri temsilcinize gerek direk, gerekse yat kaptanı aracılığı ile iletebilirsiniz.

Tur sonunda, şayet daha önceden belirlendiyse transfer için araçlarımızdan biri sizi yattan alır ve havalimanına götürür.

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.