Ön Rezervasyon Formu
x
SAMSUN & AMASYA & SİNOP & ERFELEK TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
3 Gün 2 Gece
SAMSUN & AMASYA & SİNOP & ERFELEK TURU
04 Haziran 2019
06 Haziran 2019
GEZİLECEK YERLER SAMSUN & AMASYA & SİNOP & ERFELEK TURU
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
04 Haziran 2019 - 06 Haziran 2019 Yarım Pansiyon
845 ₺
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
SAMSUN & AMASYA & SİNOP & ERFELEK TURU

04 HAZİRAN 2019: ANKARA-AMASYA-SAMSUN


Sabah saat 07.30’da Tunus Caddesi No: 14 Önünden Amasya’ya hareket. Gerekli molalarla Amasya’ya varış. Amasya şehir turu Ferhat ile Şirin su Kanalının görülmesi Amasya Tamiminin imzalandığı aslına uygun olarak yapılan Saraydüzü Kışlası’12 ayrı medeniyete ait Arkeolojik, Etnoğrafik, Sikke, mühür, El Yazması ve İlhanlı Mumyaları olmak üzere yaklaşık 24.000 eserin sergilendiği Amasya Müzesinin gezilmesi. 2.Beyazıt Camii ve Külliyesi, Maket Amasya Müzesi, Yeşilırmak, Yalı boyu Evleri ve Kral Kaya Mezarlarının panoramik seyri ve fotoğraflanması. Şehzadeler Müzesi, Hazeranlar Konağı ve Ferhat ile Şirin su Kanalının görülmesi Gök Medrese, Amasya Bimarhane’si gezileri ardından Samsun’a hareket. Havza, Kavak güzergahından Samsun’a varış. Otele yerleşme akşam yemeği ve geceleme

05 HAZİRAN 2019: SAMSUN-ERFELEK-SİNOP-GERZE


Kahvaltı sonrası Sinop’a hareket. Erfelek (Tatlıca) Takım Şelaleleri turu.24 Adet İirili ufaklı Şelaleden oluşan Tatlıca Takım Şelalelerinin keyifli bir yürüyüş ile Değirmene kadar vadi içindeki irili ufaklı yaklaşık 9 Âdetinin görülmesi sonrası Erfelek’te öğle yemeği. Sinop şehir merkezine hareket. Sinop Hamsilos Fiyordu ve Ak liman gezileri sonrası Sinop Cezaevi, Sinop Kalesi Burçlarından Sinop seyri ve fotoğraf çekimi Sinop’a has maket tekne ve Kotra alışverişi ardından Gerze’ye hareket. Gerze İskelede serbest zaman ve fotoğraf çekimi Samsun’a dönüş. Akşam yemeği ve geceleme.

06 HAZİRAN 2019: SAMSUN-ÇORUM-ANKARA


Kahvaltı sonrası Samsun şehir turu bu turumuz esnasında sırasıyla İlk Adım Anıtı, Tütüncüler  İskelesi, Belediye Parkı, Onur Anıtı ve Mustafa Kemal Atatürk ile 18 arkadaşını Samsun’ a getiren Doğu Park içerisinde Milli Mücadele ve Kurtuluş Parkında bulunan Bandırma Vapuru, 7’li heykel grubu, Kurtuluş Savaşı ve Çanakkale Rölyeflerinin görülmesi, Gazi Müzesi (Mıntıka Palas) Batı Park Gezisi Bu gezimiz esnasında Amazon Köyü, Amazon Aslan heykelleri, Masal Köyü, Venedik usulü gezi Kanalı görülecektir Batı parkta yapacağımız keyifli bir yürüyüş ardından Kavak, Havza, Merzifon güzergahından Çorum’a varış. Meşhur Çorum Leblebisi ve kuruyemiş alışverişi gerekli molalarla Ankara’ya varış. Gezimizin sonu.
Farklı turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla…
 

Önemli Notlar;

*** Lütfen Okuyunuz ***


Genel Bilgileri
Özel eşyalarınızın dışında sizlere önerebileceğimiz malzemeler; Rahat yürüyüş ayakkabısı, rahat kıyafetler, şapka, (havuzu olan otellerimiz için) mayo-terlik, fotoğraf makinesi-kamera (piller, film), güneş gözlüğü ve kremi, hırka-polar vb. kıyafetler
NOTLAR:
* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda  tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
* Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler, müsaitliğe göre belirlenecektir.
* Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini gizli tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.
* Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lux minibüs, 15-25 kişi arası kayıtlarda lux midibus 26-46 kişi arası kayıtlarda otobüslerle sağlanır.
* Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet Alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
 

Yorum yazılmamıştır.

SAMSUN & AMASYA & SİNOP & ERFELEK TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Özel tur araçları ile seyahat
* Araç içi ikramlar
* 2 gece yarım pansiyon konaklama
* 3 kahvaltı –2 akşam yemeği
* İlk gün araçta (Peynirli Sandviç)
* Profesyonel rehberlik hizmeti
* Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi        
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Belirtilenlerin dışındaki içecekler ve kişisel harcamalar.
* Mini bar Harcamaları
* Öğle yemekleri
* Son gün akşam yemeği
* Kültür Bakanlığına Bağlı Müzeler ile Özel müzeler ve Ören yeri girişleri

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.