Ön Rezervasyon Formu
x
Rublev Gemisi Ile Volga Volga Beyaz Geceler
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
11 gün 10 gece
Rublev Gemisi Ile Volga Volga Beyaz Geceler
20 Temmuz 2020
30 Temmuz 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
20 Temmuz 2020 - 30 Temmuz 2020
1549 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
Rublev Gemisi Ile Volga Volga Beyaz Geceler

Rublev Gemisi Ile Volga Volga Beyaz Geceler
St.Petersburg(2) – Mandrogi – Kiji – Goritsi – Yaroslavl – Ugliç – Moskova(2)
20 Temmuz 2020 / 10 Gece 11 Gün

GÜN

PARKUR

VARIŞ

HAREKET

20.07.2020

İstanbul Yeni Havalimanı buluşması , Türk Hava Yolları  TK 401 seferi ile St.Petersburg’a uçuş. Varışı takiben gemimize transfer

-

-

21.07.2020

St.Petersburg, Rusya

-

-

22.07.2020

St.Petersburg, Rusya

-

-

23.07.2020

Mandrogi, Rusya

-

-

24.07.2020

Kiji, Rusya

-

-

25.07.2020

Goritsi, Rusya

-

-

26.07.2020

Yaroslavl,Rusya

-

-

27.07.2020

Ugliç, Rusya

-

-

28.07.2020

Moskova, Rusya

-

-

29.07.2020

Moskova, Rusya

-

-

30.07.2020

Gemi çıkış işlemlerinin ardından Havaalanına transfer ve Türk Hava Yolları  TK 418 seferi ile Istanbul’a uçuş

-

-

 

Uçuş detayları :

İstanbul – St.Petersburg              TK 401                  11:00 (Hareket)                               14:20 (Varış)

Moskova –İstanbul                        TK 418                  14:50 (Hareket)                               18:00 (Varış)

*** Uçak  detaylarında değişiklik olabilir.

 

 

Önemli Notlar;

GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :                                           
* Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

* Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

* Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları
için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

* Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

* Yurt dışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.

* Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

* Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.                 

* Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

* Moskova ve St. Petersburg’da Liman ile şehir merkezi arasındaki mesafe uzak olduğu için zaman kazanmak amacıyla öğle yemekleri gemide olmayıp yemek paketi olarak verilebilir.

* Rusya’da önceden haber verilmeksizin devlet tarafından müze, ören yerleri ve şehir ana meydan ve arterleri kapatılabilmektedir. Bu durumda planlanmış olan turlarda (şehir turu, ekstra tur) değişiklik ve iptal hakkı gemi yönetiminin insiyatifindedir. Bu durum önceden öngörülemez.

* Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

* Moskova ve St. Petersburg'daki turlar ve ekstra turların program ve günleri, müze ve ören yerlerine bağlı olarak değişebilir. Bazı turlar kombine olarak yapılabilir.

 

 

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

* Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

* Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

* Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

* 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

* Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

 Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

* Yolcuların kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

Rublev Gemisi Ile Volga Volga Beyaz Geceler Fiyat  Tarifesi

Kabin Kategorileri

20 Temmuz 2020

Alt Güverte 11 m2 (Yataklar birleşebilir, 3 kişi konaklama imkanı mevcuttur) Kişi Başı

1549 €

Alt Güverte 11 m2 (Tek kişi)

2298 €

Ana Güverte (Açılır Pencere) 9 m2 (Yataklar birleşebilir) Kişi Başı

1649 €

Ana Güverte (Açılır Pencere) 9 m(Tek kişi)

2448 €

Orta Güverte (Açılır Pencere)  9 m2 (Yataklar birleşebilir) Kişi Başı

1749 €

Orta Güverte (Açılır Pencere)  9 m2 (Tek kişi)

2648 €

Üst Güverte (Açılır Pencere)  9 m2 (Yataklar birleşebilir) Kişi Başı

1849 €

Üst Güverte (Açılır Pencere)  9 m2 (Yataklar birleşebilir) (Tek kişi)

2798 €

Junior Suite (Açılır Pencere)  13 m2(Yataklar birleşebilir)Kişi Başı

2249 €

Junior Suite (Açılır Pencere)  13 m2(Yataklar birleşebilir)  (Tek kişi)

3449 €

Havalimanı ve Liman vergileri

400 €

Gemi Personeli Bahşiş Ücreti (Günlük kişi başı 7€ gemide nakit olarak ödenmektedir)

77 €

Vize Ücreti

150 €

Yorum yazılmamıştır.

Rublev Gemisi Ile Volga Volga Beyaz Geceler
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* THY ile İstanbul Havalimanı – St.Petersburg / Moskova – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Rublev gemisinde 10 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
* St. Petersburg ve Moskova’da yarım günlük panoramik şehir turları
* St Petersburg’da Hermitage Müzesi Turu
* Moskova’da Kremlin Turu + 1 Katedral Turu
* Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar   
* Mandrogi’de piknik yemeği
* Programda belirtilen havalimanı transferleri
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
* Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır) (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.)
* Gemide valiz taşıma hizmeti
* Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
* Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
* Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus   Dansları dersi, Rus mutfağı, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışları hakkında bilgi)

* Havalimanı ve Liman vergileri (kişi başı 400 Euro)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemi personeli bahşiş ücreti (Günlük kişi başı 7 Euro toplamda kişi başı 77 Euro) Gemide nakit ödenmektedir
* Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe suyu
* Rusya Vize ücreti (150 Euro)
* Seyahat iptal sigortası
* Yurt dışı çıkış harcı
* Ekstra Turlar (nakit euro şeklinde ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir)

Not: *

ÖNEMLİ VİZE BİLGİSİ (Yeşil Pasaportlara Vize uygulaması yoktur!)        
Rusya umuma mahsus pasaportlara (normal pasaport) vize istemektedir. Vize için iki adet beyaz fonlu resim, pasaport ve orijinal davetiye gerekmektedir

Pasaport tipi ayrımı yapılmaksızın, Rusya’ya giriş için tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir.

ÖNEMLİ UYARI: Yıpranmış veya hasar görmüş pasaportu olan misafirler Rusya girişinde deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.