Ön Rezervasyon Formu
x
PARLAYAN YILDIZ KUZEY İSPANYA & FRANSA
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
6 GÜN 5 GECE
PARLAYAN YILDIZ KUZEY İSPANYA & FRANSA
04 Haziran 2019
09 Haziran 2019
GEZİLECEK YERLER BİLBAO (2) – LA RIOJA – LAGUARDIA - GUERNICA - SAN SEBASTIAN(1) - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ – BORDEAUX(1) - ST EMILION – TOULOUSE(1)
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
04 Haziran 2019 - 09 Haziran 2019 YARIM PANSİYON
2190 €
Son 7 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
04 Haziran 2019 - 09 Haziran 2019 YARIM PANSİYON 20-40 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
Grup fiyatlari için bizimle iletişime geçiniz.
PARLAYAN YILDIZ KUZEY İSPANYA & FRANSA

BİLBAO (2) – LA RIOJA – LAGUARDIA - GUERNICA - SAN SEBASTIAN(1) - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ – BORDEAUX(1) - ST EMILION – TOULOUSE(1)

İstanbul’dan katılacak misafirlerimize 50 Euro indirim uygulanacaktır

4 HAZİRAN SALI  1. Gün: ANKARA - İSTANBUL - BILBAO


3 Haziran’ı 4 Haziran’a bağlayan gece yarısı saat 03.30 da Esenboğa Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşmanın ardından Türk Havayollarının TK2185 sefer sayılı uçuşu ile saat 04.45 de İstanbul’a uçuş, ve saat 06:05 te varış sonrası, Atatürk havalimanı dış hatlar terminalinde diğer illerden gelecek katılımcılarımız ile buluşma ve TK1315 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:30’da Bilbao’ya uçuş. Yerel saat ile saat 11:35’te varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasında bizi bekleyen özel aracımız ile İspanya'nın kuzeyinde, otonom Bask Bölgesi'nin nüfus itibariyle en büyük şehri ve Biscay Şehri olan Bilbao şehir turumuza başlıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turumuzda Casco Vieja denilen eski şehrin Ortaçağdan kalan dar sokakları, 14. Yüzyıldan günümüze gelen meşhur Las Siete Calles sokakları, Santiago katedrali, Plaza Nueva göreceğimiz yerler arasındadır. Ardindan 1893 yılında Portugalete ve Getxo arasına inşa edilen dünyanın en eski asma köprülerinden biri olarak Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girmeyi başarmış Vizyaca Asma Köprüsünü ziyaret ederek basliyoruz .Son duragimiz Gugenheim muzesi. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

5 HAZİRAN ÇARŞAMBA  2. Gün: BILBAO - GUERNICA LA RIOJA - LAGUARDIA - BILBAO


Kahvaltı sonrasında İspanya Bask Bölgesinde yer Alan ve Picasso’nun tablosuna da konu olan Guernica’yı gezerek bölgenin en ünlü şaraplarını tatmak üzere La Rioja özerk bölgesinin en önemli şehri Logrono’ya doğru yola çıkıyoruz.  Burada yapacağımız şarap tadımı sonrasında bir Ortaçağ kasabası olan Laguardia’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. 13. yy’dan bu yana hiçbir şeyin değişmediği mimari yapılara hayran kalacaksınız. Tarihi yapıları, taş sokakları, İspanya’nın olmazsa olmazı tapas barları ve bölgeye has şarapları alabileceğimiz yerel dükkanlar, Gotik Kilise göreceğimiz yerler arasında. Kasabanın altında 200’e yakın şarap mahzeni bulunmakta.  Otelimize yerleşme sonrası keşif için serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Bilbao’ya dönüş, akşam yemek ve geceleme otelimizde…

6 HAZİRAN PERŞEMBE 3. Gün: BILBAO - SAN SEBASTIAN


Kahvaltı sonrası Bilbao’dan ayrılarak Guipúzcoa ilinin başkenti de olan San Sebastian’a doğru yol alıyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda; plajları, film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı ve Belediye binası göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde bölgeye has lezzet olan “Pintxos”(pinços) adı verilen meze tarzı atıştırmalıkları tadacağımız yerel bir Bar’da akşam yemeğimizi alıyoruz. Otele yerleşme ve geceleme…

 7 HAZİRAN  CUMA  4. Gün: SAN SEBASTIAN - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ - BORDEAUX


Kahvaltı sonrası Güneybatı Fransa'daki küçük ama güzel şehirlerden St. Jean de Luz ve sıcakkanlı şık Biarritz'i gezmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Ortaçağ dönemi yapıları ile şirin bir balıkçı kasabası olan St.Jean de Luz’u geziyoruz. Ardından Bask stilinde üçgen çatılı evleri, villaları ve tarihi yapıları ile ünlü Biarritz geziyoruz. Tur bitiminde Uyuyan Güzel olarak bilinen ve Fransa’nın güneybatısında bulunan, Nouvelle Aquitaine Bölgesinin Gironde departmanının en büyük şehri olan,  Fransa’nın en önemli ve ünlü şarap bağlarının bulunduğu ve aynı zamanda da tarihi ve güzelliği ile meşhur  Bordeaux (Bordo) şehrine varış. Otele yerleşme, akşam yemek ve geceleme.

8 HAZİRAN CUMARTESİ  5. Gün: BORDEAUX - ST EMILION - TOULOUSE


Kahvaltı sonrası yapacağımız panoramik şehir turunda Rohan Sarayı, St.Andre Katedrali, Cailhau Limanı, Büyük Saat Kulesi, Goranne Nehri ve Pont de Pierre Köprüsü, Grand Theatre, Akitanya Müzesi, Quinconces Meydanı , Giranidis Anıtı, St. Michel Bazilikası, Güzel Sanatlar Müzesi ve Borsa Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ve üzüm bağları ile çevrili bir Ortaçağ kasabası olan St. Emillion kasabasını ziyaret edeceğiz. Bu sevimli kasabanın dar sokaklarını keşfedeceğiz. Arzu edilirse Ekstra organik şarap üretimi ile ilgili bilgi alacak ve bölgede üretilen en seçkin şaraplardan tatma imkanı için Mahzen turu yapılacaktır (35 Euro). Turumuzun ardından Fransa’nın güney batı bölgesinde bulunan, tüm şehirdeki binaların kiremit rengi olmasından dolayı “pembe şehir” olarak da bilinen Toulouse’a varış. Akşam yemek ve geceleme.

9 HAZİRAN PAZAR  6. Gün: TOULOUSE - İSTANBUL - ANKARA


Kahvaltı sonrası yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Roman mimarisinin en çarpıcı örneklerinden St. Sernin Bazilikası, Capitol Meydanı, Capitole Belediye Binası, Dor, ve 14. yy’dan kalma Jacobins Manastırı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında alışveriş için kısa bir serbest zaman sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. TK1806 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:25’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile saat 20:55’te İstanbul’a varış ve saat 23:00’te TK2186 sefer sayılı uçuşu ile Ankara’ya uçuş. Saat 00:05’te varış ve anılarla dolu gezimizin sonu…

Önerilen Oteller:


Bilbao                : Ercilla 4*   http://www.hotelercilla.es/
San Sebastian  : Barcelo Costa Vasca   4* https://www.barcelo.com/es/barcelo-hotels/hoteles/espana/san-sebastian/barcelo-costa-vasca/
Bordeux            : Hotel de Seze  4* http://www.hotel-de-seze.com/les-chambres/
Toulouse           : Mercure St George 4*  https://www.accorhotels.com/es/hotel-0370-mercure-toulouse-centre-saint-georges-hotel/index.shtml

*** Lütfen Okuyunuz ***


GENEL BİLGİLER

* Belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve/veya diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış tarihinden 3-4 gün önce acentemizden  teslim edilecektir.

* Turumuza gereken çoğunluk sağlanamadığı takdirde, Saltur belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.

* Acentemiz, tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategori ve konumlarını aynı tutmak şartı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Acentemizce yapılan Seyahat ve Sağlık sigortası 75 yaşa kadar geçerli olup, 75 yaş üstü misafirlerimiz için yalnızca “Seyahat Acentesi iflası ve mesleki sorumluluk teminatı” verilerek Sigorta Poliçesi düzenlenmektedir.

* Rehberimiz, iklim ve yol şartlarını göz önünde bulundurarak programda değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

* Çocuk indirimleri, çocukların 2 yetişkin ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir.

* Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.

* Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
* Uçak yolculuğu esnasında bu seyahat için, kişi başı valiz hakkı maksimum 20 kg. ile sınırlıdır. (Kişi başına 46 kg sadece okyanus ötesi uçuşlar için geçerli olup, Amerika içi uçuşlarda bu kural geçerli değildir.) Kabin içerisine kişi başı bir parça eşya alabilirsiniz (max.8kg) Uçak içerisine alacağınız valizinizin ebadı 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) şeklindedir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden SALTUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

* Geziye katılabilmek için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaport gerekmektedir

* Vize gerektiren turlarımızda yıpranmış pasaportla yapacağınız vize başvurunuz kabul edilse ve vizenizi alsanız dahi, sınırdan geri çevrilmeniz mümkündür. Vize gerekmeyen turlarımızda yıpranmış pasaportla bir ülkeye girişte de aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yıpranmış-sayfaları kopmuş veya hasarlı olan pasaportunuzu yenilemenizi öneririz.

* Şirketimiz sizler ile konsolosluk & elçilik arasında aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk - elçiliğin vermediği vizelerden SALTUR kesinlikle  sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken SALTUR’a yolcunun ödediği meblağ yolcu vize alamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken  kabul etmiş sayılır.
* Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.

* Acentemiz Türkiye Seyahat Acenteler Birliği (TÜRSAB) üyesi olup, anlaşmazlık halinde "Türsab Kütahya Çizelgesi" Maddeleri uygulanır.

* Acentemiz olağanüstü (Force Major) durumlar dışında programda belirtilen hizmetleri vermeyi kabul eder.

Önemli Notlar;

Yorum yazılmamıştır.

PARLAYAN YILDIZ KUZEY İSPANYA & FRANSA
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* THY ile Ankara - İstanbul – Bilbao gidiş / Toulouse – İstanbul - Ankara dönüş uçuş biletleri
* Havalimanı Vergileri
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
* Ev-Havalimanı-Ev ÖZEL Transferleri Dahil
* 5 gece 4**** otellerde kahvaltı dahil konaklama
* Otellerde alınacak 4 akşam Yemeği
* San Sebastin’da 1 Pinxhos meze tarzı akşam yemeği
* İspanya Marques de Riscal mahzenlerinde 1 Şarap tadımı
* Gugenheim Muzesi, Vizcaya köprüsü giriş ücretleri
* Programda belirtilen tüm geziler
* Otel konaklama vergileri
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
* Seyahat ve Sağlık Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Vize Ücreti (135 € ) Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.
* Programda belirtilmeyen tüm öğle yemekleri
* Tüm kişisel harcamalar, bahşişler ve bagaj taşıma hizmetleri
* Uçaklarda 20 Kg'ı aşan ekstra bagaj ücreti
* Belirtilmeyen Müze, Saray ve ören yeri girişleri
* Yurt dışı çıkış harcı (15TL)

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.