Ön Rezervasyon Formu
x
PAMFİLYA TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
5 GECE 6 GÜN
PAMFİLYA TURU
11 Temmuz 2020
17 Temmuz 2020
GEZİLECEK YERLER ANTALYA-ALANYA-SİDE-MANAVGAT
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
REZERVASYON YAP
Farklı Tarih Seçenekleri
11 Temmuz 2020 - 17 Temmuz 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
18 Temmuz 2020 - 24 Temmuz 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
08 Ağustos 2020 - 14 Ağustos 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
22 Ağustos 2020 - 28 Ağustos 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
29 Ağustos 2020 - 03 Eylül 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
12 Eylül 2020 - 18 Eylül 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
19 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
03 Ekim 2020 - 09 Ekim 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
17 Ekim 2020 - 23 Ekim 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
24 Ekim 2020 - 30 Ekim 2020
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
PAMFİLYA TURU

PAMFİLYA TURU

ANTALYA-ALANYA-SİDE-MANAVGAT

1.GÜN: ANKARA-SİDE

Akşam Saat 23.55’da Tunus Caddesi No 14 önünde buluşuyor ve Fethiye’ye hareket ediyoruz. Gece yolculuğu.

 

2.GÜN: SİDE DENİZ KEYFİ

Side merkezde bulunan otelimize varış. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelin müsaaitlik durumuna göre odalara yerleşme. Serbest zaman ardından belirtilen saatte toplanma ve plaja hareket. Gün boyu deniz keyfi ardından Otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme.

 

3.GÜN: ASPENDOS ANTİK TİYATROSU-MANAVGAT ŞELALESİ-SİDE ANTİK KENTİ

Kahvaltı sonrası Serik ilçesinin 8 kilometre doğusunda, Köprü Çayı’nın dağlık bölgesinden düzlüğe ulaştığı yerde M.Ö. 10. yüzyılda Akalar tarafından kurulmuş ve antik devrin mamur zengin kentlerinden biri olan Aspendos Antik Kentine hareket. M.S 2 YY Romalılar tarafından yapılan Aspendos’un en önemli yapısı olan Antik tiyatrolar arasında en iyi şekilde korunarak günümüze dek gelmiş Anadolu’daki Roma Tiyatrolarının en muhteşemlerinden bir tanesi olan Aspendos Antik Tiyatronun görülmesi fotoğraf çekimi ve serbest zaman sonrası Manavgat Şelalesine hareket. Şelale kenarında verilecek serbest zaman ve yemek molası ardından Side’ye hareket. Side Antik Kenti gezimize ilk olarak Side Antik Tiyatrosu ile başlıyoruz. Side Müzesi ve Apollo Tapınağı gezisi ve çarşıda verilecek serbest zaman. Otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme.

 

4.GÜN: SİDE SERBEST ZAMAN DENİZ KEYFİ

Kahvaltı sonrası Tam gün serbest zaman ve deniz keyfi Arzu eden misafirlerimiz için EKSTRA Düzenlenecek olan Side Tekne turu, Side ATV Safari, Side Jeep Safari ve Rafting Turlarından birine katılabilirler rehberimiz ekstra turlarla ilgili olarak misafirlerimizin rezervasyonlarını bir gün önceden alacaktır.

1) EKSTRA TAM GÜN ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL SİDE TEKNE TURU: Tekne hareketinden önce belirtilen saatte misafirlerin alınması saat 09.00-09.30 saatleri arası da Side Limanından hareket. Side kıyı şeridi turu, Manavgat Deltası'nda yüzme molası Caretta Caretta bölgesinde mola ve Köpük partisi Öğle yemeği Denizden Side Antik kentin panoramaları (Side antik limanı, Apollon Tapınağı) Manavgat Deltası'nda yüzmek için ikinci mola saat 16.00’da Side limanına varış. Otele transfer ve gezimizin sonu.

 

 

2) EKSTRA SİDE ATV SAFARİ TURU: Side ATV Safari turu Sabah ve Öğle den sonra olmak üzere 2 seans olarak yapılmaktadır arzu eden misafirlerimiz belirleyecekleri seans aralığına göre otellerinden alınacaktır Sabah seansı saat 08.30-13.30 saatleri arasında Öğle seansı ise 13.40-18.40 saatleri arasında yapılmaktadır. Program akışı Belirtilen saatte otelden ATV Safari alanına transfer, 20 dakika Temel ATV Kulanım eğitimi, Test sürüşü, Safariye başlama ilk tur bölümü 1 saat,20 dakika yüzme molası, Turun 1 saatlik 2 bölümünün yapılması ATV Toplanma noktasına dönüş. Otele transfer.

 

3) EKSTRA SİDE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL JEEP SAFARİ & RAFTİNG TURU: Belirtilen saatte (08.30-09.00 arası) misafirlerimizin otelimizden jeeplerle alınması 4x4 jeeplerle Toroslara yolculuk, Taşkıl Yörük köyü ziyareti Tarihi camide fotoğraf molası Toroslar manzara seyretme Beş konakta buluşma Kısa Rafting eğitimi ve bilgilendirme. Eğitim Ekipman tedariki Rafting botlarına binme (2 veya 10 kişilik) Birinci bölüm rafting (7 km) Öğle yemeği İkinci bölüm rafting (8 km) Islak elbiselerin değiştirilmesi Otele dönüş.

 

5.GÜN: SİDE -ALANYA-ALANYA KALESİ-KIZILKULE-KLEOPATRA PLAJI-DAMLATAŞ MAĞARASI

Kahvaltı sonrası Alanya’ya hareket. Alanya şehir turumuza Kızıl kule ile başlıyoruz. Alaaattin Keykubat tarafından 1226 yılında yaptırılan kulenin duvarları kırmızı tuğladan örülmüştür, bu nedenle Kızıl Kule ismini almıştır. Kızıl Kulenin zemin katında bulunan etnografya müzesinde yöresel giysileri ve el sanatlarını görüyoruz. Ardından Alanya kalesine gidiyoruz.  Bizans Kilisesi, Arap Evliyası, Süleymaniye Cami, Selçuklu ve Osmanlılardan kalma Küçük Alanya evlerini su sarnıcını gördükten sonra İç kaledeki son yapı olan Adam atacağı kulesine geliyoruz. Kale gezilerimizi tamamlayarak otobüsümüz ile Astım mağarası olarak ta bilinen Damlataşı Mağarası’nı ziyaret edip, ince kumlu, alabildiğine geniş bir plaj olan Cleopatra’nın bile banyo yaptığı iddia edilen ve denizinin sığ olması ile bilinen Cleopatra Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Belirtilen saatte toplanma otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme.

 

6.GÜN: SİDE-PERGE ANTİK KENTİ-ANTALYA KALEİÇİ- ANTALYA DÜDEN ŞELALESİ TEKNE TURU

Kahvaltı sonrası Antalya’ya hareket. Antalya şehir merkezine sadece 18 km uzaklıkta, Aksu ilçesi sınırları içinde bulunan, bir zamanlar Pamfilya Bölgesine başkentlik yapmış ve Unesco tarafından Dünya Geçici Miras Listesinde bulunan Perge Antik kentine hareket ediyoruz. Şehir bizleri Anıtsal giriş kapısıyla karşılıyor ve ayakta kalabilmiş stadyum ve tiyatro yapılarını fotoğraflıyoruz. Hamam, Agora, Havuzlu caddeyi görerek şehir gezimizi tamamlıyoruz. Antalya Kurşunlu Şelalesi gezisi ve serbest zaman sonrası Antalya Kaleiçi, Yivli Minare gezilerini yapıyor ve Antalya Yat Limanından bineceğimiz Tekne ile Düden Şelalesi Falezler tekne Turunu tamamlayıp Side’de bulunan otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme.

 

7.GÜN: SİDE-KONYA-ANKARA

Kahvaltı sonrası Saat 10.30’da otelden Konya’ya hareket. Gerekli molalarla Seydişehir güzergahından Konya’ya varış. Panoramik Konya Şehir turu. Bu turumuz esnasında panoramik olarak Karatay Medresesi, Alaattin Camii ve Tepesi. İnce Minareli Medrese (Taş ve İslam Eserleri Müzesi) görülecektir. Mevlâna Müzesi gezisi bu gezimiz esnasında İç Avlu, Tilavet Odası, Huzur-ı Pir (Hz. Mevlâna Türbesi), Semahane, Mescit, Derviş Hücreleri, Matbah (Mutfak) bölümleri ziyaret edilecektir. Alışveriş için serbest zaman. Belirtilen saatte ve noktada buluşma Ankara’ya hareket. Gerekli molalarla Ankara’ya varış. Gezimizin sonu.

 

Önemli Notlar;

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
* Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler, müsaitliğe göre belirlenecektir.
* Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini gizli tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.
* Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 15-25 kişi arası lüks Midibüs 26-45 kişi arası kayıtlarda lüks otobüslerle sağlanır.

 

Fiyat Türü Peşin
Tek Kişilik Oda Fiyatı 2250 ₺
İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı 1750 ₺
İlave Yatak 0 ₺
0-2 Yaş 450 ₺
3-6 Yaş 450 ₺
7-12 Yaş 1450 ₺

Yorum yazılmamıştır.

PAMFİLYA TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Ulaşım ve çevre gezileri

* Side Wonder Life Hotel ’de 5 Gece Yarım Pansiyon konaklama.

* Hotel ‘de alınacak olan 5 Kahvaltı -5 Akşam yemeği

* Antalya Düden Şelalesi Tekne Turu

* Profesyonel Rehberlik hizmetleri

* Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Belirtilenlerin dışındaki tüm Alkollü ve Alkolsüz içecekler

* Mini bar harcamaları

* Belirtilenlerin dışındaki Tüm Öğle yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Girişleri

* Ekstra ibareli tüm turlar ve Plaj molalarında alınacak olan Şezlong ve plaj giriş ücretleri

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.