Ön Rezervasyon Formu
x
MUHTEŞEM BALTIKLAR & VİZESİZ ST.PETERSBURG
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
4 GECE 5 GÜN
MUHTEŞEM BALTIKLAR & VİZESİZ ST.PETERSBURG
04 Ekim 2019
08 Ekim 2019
GEZİLECEK YERLER MUHTEŞEM BALTIKLAR & VİZESİZ ST. PETERSBURG FİNLANDİYA – ESTONYA – RUSYA -HELSINKI – ST. PETERSBURG – TALLINN
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
04 Ekim 2019 - 08 Ekim 2019 ODA KAHVALTI
699 €
Son 2 Kişi
Seç
18 Ekim 2019 - 22 Ekim 2019 ODA KAHVALTI
749 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
MUHTEŞEM BALTIKLAR & VİZESİZ ST.PETERSBURG

MUHTEŞEM BALTIKLAR  & VİZESİZ ST. PETERSBURG

FİNLANDİYA – ESTONYA – RUSYA

Helsinki – St. Petersburg(2) – Tallinn

****YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ****

****PROGRAMDA BELİRTİLEN KARA TURLARI DAHİL****

 

1.GÜN İSTANBUL HELSİNKİ

Sabah saat 05:30’da Istanbul Havalimanında rehberimiz ile buluşmamızın ardından Türk Hava Yolları TK1761 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul – Helsinki uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 11:45’te Helsinki’ye indikten sonra grubumuzu bekleyen özel aracımız ile Helsinki şehir turumuza başlıyoruz. Helsinki şehir turunda, Helsinki Katedrali, Senato Meydanı, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı, Uspenski Orthodox Katedrali, Havis Amanda Heykeli gezip göreceklerimiz arasında yer alıyor. Daha sonra serbest zamanımızın ardından St. Petersburg’a gideceğimiz gemimiz MS Anastasia’ya check-in yapmak için limana gidiyoruz. Geceleme gemide.

 

2.GÜN ST. PETERSBURG

Gemide sabah alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Limanda bizleri bekleyen özel aracımız ile birlikte yaklaşık 4 saat sürecek şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turu esnasında İsaak Meydanı, İsaak Katedrali, Çar 1. Petro’nun heykeli, deniz fenerleri ve eski borsa binası, Tatar Camii, ünlü Nevskiy Prospekt caddesi, Kazan Katedrali, Dökülen Kan Kilisesi, Hermitage müzesi ve Sanatçılar Meydanı’nı panoramik olarak göreceğiz. Sanatçılar meydanı ya da Saray Meydanında verilecek olan serbest zamanımızın ardından otelimize transferimiz gerçekleşecektir. Geceleme otelimizde yapılacaktır.

 

3.GÜN ST. PETERSBURG

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün sürecek  Hermitage müzesi ve Peter Paul Kale turumuzu gerçekleştireceğiz. Hermitage müzesinde Çar Ailesi’nin oturma odaları, Leonardo da Vinci, Rafaello, Michelangelo vb. ünlü İtalyan ressamların eserlerinin bulunduğu İtalyan Sanat Koleksiyonu dahil olmak üzere Avrupa’nın bir çok ünlü ressamının eserlerinin bulunduğu alanlar gezileceği gibi Mısır ve Asya bölümlerini de görme fırsatımız olacak. Türkiye’den gelen ziyaretçilerin en çok merak ettiği eser olan dünyanın bilinen en eski gördes düğümlü halısı olan Pazırık Halısını göreceğiz. Hermitage müzesi turumuzun ardından I. Petro’nun yaptırdığı Peter &  Paul Kalesini ziyaret edeceğiz. Bir dönem askeri garnizon ve aristokratlar ile siyasi mahkumlar için bir hapishane olarak kullanılan kale günümüzde müze olarak hizmet vermektedir. Turumuzun sonunda otelimize transferimiz gerçekleşecektir. Geceleme otelimizde yapılacaktır.

 

4.GÜN ST. PETERSBURG

Petersburg’daki son günümüzde sabah kahvaltımızın ardından otelimizden valizlerimiz ile birlikte ayrılıyoruz ve Finlandiya körfezinde bulunan ve Petro’nun planlarını çizdikten sonra İtalyan mimar Rasterlli tarafından inşa ettirdiği yazlık sarayı ve 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçelerden oluşan saray kompleksini içeren Peterhof Bahçeler ve Saray Turumuza başlıyoruz. Saray ve Bahçeler gezimizin ardından Talin’e yola çıkmak üzere 3* MS Anastasia gemisine giriş işlemlerimizi yapmak için limana transferimiz yapılacaktır.

 

5.GÜN TALLİNN

Tallinn’e varışımızın ardından gemimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Tallinn şehir turumuza başlamak üzere limanda bekleyen aracımıza biniş yapıyoruz. Şehrin belli başlı yerlerinden geçerek 150 bin izleyici kapasiteli doğal bir anfi-tiyatro olan Song Festival Grounds’da fotoğraf çekmek üzere mola vereceğiz. Burada 1988’den devrim için 300 bin kişi şarkı söylemiştir. Her 5 senede bir şarkı yarışmaları düzenlenir. Daha sonra, şehre 2 km. uzaklıkta yer alan ve Büyük Petro’nun Sarayı’nın bulunduğu Kadriog’un parkına gideceğiz. Turumuza her yıl uluslararası regattalara ev sahipliği yapan, olimpik yatçılığın bir merkezi haline gelmiş Pirita Marina’la devam edeceğiz. Yol üzerinde bulunan St. Birgit Kadınlar Manastırı (dışarıdan) ve Estonya’nın ünlü heykeli Russalka (denizkızı) abidesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuza, Tallin’in en güzel yeri olan eski şehirle devam edeceğiz. Yürüyüşümüze üst şehirden başlayarak, günümüzde Estonya parlamentosunun binası olan Toompea Kalesi’ni , Rus Ortodoks Kilisesi Alexander Nevsky’yi ve Gothic Dome Kilisesi’ni göreceğiz. Üst şehirden görülen harika manzaranın tadını çıkardıktan sonra. şehrin aşağısına inip dar ve dolambaçlı sokaklarından geçecek, XV. yy eczanesi Town Hall’a varmadan önce Blackheads Brotherhood’un ve daha pek çok Ortaçağ tüccarının evini ve Great Guild’i göreceğiz ve Belediye Sarayı Meydanı’nda alışveriş yapma imkanına sahip olacağız. Keyifli şehir turumuzun ardından İstanbul’a dönmek üzere Tallinn Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. 18:40’ta havalanacak olan Türk Hava Yolları TK1422 sefer sayılı uçuşumuz Türkiye saati ile 21:55’te İstanbul’a inecektir.

  • Program için çok girişli(MULTIPLE) schengen vizesi gerekmektedir.
  • Sayfaları yırtılmamış(HASARSIZ) pasaport gerekmektedir.
  • Pasaportun bitiş süresi tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 aylık olmalıdır.
  • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
  • Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
  • Operasyon acentesi force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
Önemli Notlar;

FİYAT LİSTESİ

 

04-08 EKİM 2019

18-22 EKİM 2019

2 KİŞİLİK ODA& KABİNDE KİŞİ BAŞI

699€

749€

3. KİŞİ YETİŞKİN

679€

729€

3. KİŞİ ÇOCUK (2-12)

429€

429€

3.KİŞİ BEBEK (0-24 AY)

249€

249€

TEK KİŞİ FARKI

260€

260€

Yorum yazılmamıştır.

MUHTEŞEM BALTIKLAR & VİZESİZ ST.PETERSBURG
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul Helsinki / Tallinn – İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri.

-3*MS Anastasia’da 2 gece pencereli dış kabinde oda kahvaltı konaklama.

-Türkçe rehberlik hizmeti.

-Seyahat süresini kapsayan seyhat sağlık sigortası ve mesleki zorunluluk sigortası.

-Programda belirtilen tüm havalimanı/liman/otel transferleri.

-St. Petersburg’da 2 Gece 4*Park Inn Nevsky ve benzeri merkezi otelde oda kahvaltı konaklama.

-St. Petersburg Rusya vizesiz giriş tur bileti.

-Helsinki tam gün şehir turu.

-Tallinn tam gün şehir turu.

-St. Petersburg yarım gün şehir turu.

-St. Petersburg Hermitage müzesi ve Peter & Paul kalesi turu.(Giriş Ücretleri Dahil)

-St. Petersburg Peterhof Bahçeler ve Saray Turu. (Giriş Ücreti Dahil)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-ÇOK GİRİŞLİ schengen vize ücreti.

-Yurtdışı çıkış harcı.

-Kişisel harcamalar.

-Turlar esnasında verilen serbest zamanlarda öğle ve akşam yemekleri.

-İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası.

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.