Ön Rezervasyon Formu
x
M/S RUBLEV GEMİSİ İLE 2019 VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
11 GÜN 10 GECE
M/S RUBLEV GEMİSİ İLE 2019 VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER
30 Haziran 2019
10 Temmuz 2019
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
30 Haziran 2019 - 10 Temmuz 2019 TAM PANSİYON
1599 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
M/S RUBLEV GEMİSİ İLE 2019 VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER

2019 VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER
                                                             M/S RUBLEV GEMİSİ ile
30 Haziran – 10 Temmuz (10 Gece 11 Gün)

Dünyanın en büyük ülkesi Rusya, Avrupa’nın en uzun Nehri Volga, Avrupa’nın en büyük iki gölü Ladoga ve Onega, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan şehirler, anıtlar, eserler…
 
Volga Nehri’nde yapacağınız bu yolculukta dünyanın en büyük ülkesini tarihi, kültürü ve coğrafyası ile keşfedecek, insanları ile yakından tanışma fırsatı bulacaksınız. Moskova ve St. Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıyacak, nehir boyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret edeceksiniz.
Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemisi 260 yolcu kapasitelidir. Alt güverte hariç  tümü dış cepheli ve geniş açılabilir penceresi olan kamaraların hepsinde müstakil duş-tuvalet, soğuk-sıcak klima sistemi mevcuttur. Ancak nehir gemileri çok büyük olmadıkları için kamaralar da fazla geniş değildir.
Geminin restoranı günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından yemek seçenekleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, hediyelik eşya dükkanı, güneşlenme güverteleri de hizmetiniz de olacaktır.
Gemi seyir halindeyken geceleriniz konserler ve gösteriler ile renklenecek, gündüzleri boş vakitlerinizde Rus tarihi, Rus dili, Rus kültürü, el sanatları ve Rus şarkıları hakkında bilgileneceksiniz. Güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet su asansörü de bu yolculuğunuzu ilginç kılacaktır.

1.GÜN(30.06 Pazar)          İSTANBUL – ST PETERSBURG 


Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 10:55’de Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile St. Petersburg’a hareket.14:15’de St. Petersburg’a varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsle gemiye transfer ve yerleşme. Kısa bir dinlenmeden sonra size gemi ve turlar hakkında tanıtım yapılacak. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında St. Petersburg Gece Turu ve geceleme gemide.


2.GÜN(01.07 Pazartesi)          ST PETERSBURG 


Gemide sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu imkânı. Tur sonrasında gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da ekstra olarak Kazak Dansları veya Bale gösterisi ile renklendirebilirsiniz. Geceleme gemide. 

3.GÜN(02.07 Salı)      ST PETERSBURG 


Gemide sabah kahvaltısından sonra Hermitage Müzesi turu. Daha sonra arzu eden yolcularımız için ekstra kanal turu Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Turun ardından gemiye dönüş ve geminin saat 18.00’de Mandrogi’ye hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Aksam yemeği ve geceleme gemide. 


4.GÜN(03.07 Çarşamba)          MANDROGİ


Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Saat 11:30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin ardından (kıyıda veya gemide) Saat 15.00’da Geminin Kiji’ye hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


5.GÜN(04.07 Perşembe)               KİJİ


Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 11:00’de Geminin Goritsi’ye hareketi. Öğle ve akşam yemeği ve geceleme gemide.


6.GÜN(05.07 Cuma)                        GORİTSİ


Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 12:00’de Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da geminin hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.


7.GÜN(06.07 Cumartesi)                 YAROSLAVL 


Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Gemide öğle yemeği ve 15.00’da Yaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecektir. Şehir merkezinde serbest zamandan sonra gemiye dönüş ve saat 19.00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


8.GÜN(07.07 Pazar)                  UGLİÇ 


Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08.30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Turun ardından alışveriş için serbest zaman. Saat 12.00’de Geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemide çeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.  


9.GÜN(08.07 Pazartesi)                     MOSKOVA


Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13.00’da Moskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır. Akşam ekstra olarak Işıklar altında Moskova turu. Geceleme gemide.


10.GÜN(09.07 Salı)               MOSKOVA


Gemide sabah kahvaltısının ardından Kremlin turu. Öğleden sonra ekstra dünyaca ünlü Moskova Metro Arbat Turu ve ekstra Borodino Panorama Müzesi +Novodevici Turları’na katılma imkanı.  Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma Dans Grubu’nun gösterisine katılma imkanı.


11.GÜN(10.07 Çarşamba)                      MOSKOVA-İSTANBUL


Gemide sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve saat 14:50’da TK418 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 18:05’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu . 
 

 

Önemli Notlar;

ÇOK ÖNEMLİ VİZE BİLGİSİ :
Rusya, yeşil pasaportlar dahil tüm pasaportlara vize istemektedir. Rusya’ya giriş için tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Vize için iki adet beyaz fonlu resim, pasaport ve orijinal davetiye gerekmektedir.

  Kayıt esnasında Pasaportlarını kontrol etmeleri için yolcularınızı lütfen uyarınız. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir.

 

İPTAL ŞARTLARI

 

Kayıttan itibaren

Toplam tutardan 100€

VE VİZE ALINMIŞSA VİZE ÜCRETİ

120 gün

90 gün kala toplam tutarın

%20

89 gün

60 gün kala toplam tutarın

%30

59 gün

31 gün kala toplam tutarın

%50

30 gün

16 gün kala toplam tutarın

%75

15 gün

Hareket günü

%100

Tur kalkışına kaç gün olduğuna bakılmaksızın vize alınmışsa vize ücreti yanar

GÜVERTE KABİN CİNSİ  KİŞİ BAŞI 
ALT GÜVERTE 2 / 3 YATAKLI  1599 Euro
ANA GÜVERTE 2 YATAKLI  1699 Euro
ORTA GÜVERTE 2 YATAKLI  1799 Euro
ÜST GÜVERTE 2 YATAKLI  1899 Euro
JUNİOR SUİTE 2 YATAKLI  2199 Euro
SİNGLE KABİN 1 YATAKLI ** 2099 Euro
1 YATAKLI KABİN ÖLÇÜSÜ YAKLAŞIK 6 m2 konumu Orta veya Üst Güvertede Olabilir.

Yorum yazılmamıştır.

M/S RUBLEV GEMİSİ İLE 2019 VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-  THY ile İstanbul-Petersburg/Moskova -İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
-  Havaalanı, liman vergileri (380Euro) 
-  Uçakta kişi başı 30kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
-  Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
-  Gemide bagaj taşıma hizmeti
-  Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
-  Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu
-  Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
-  Moskova’da Kremlin + 2 Katedral gezisi 
-  St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti   
-  Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
-  Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi 
-  Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları Dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi.
-  Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
-  Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti 
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-  Ekstra turlar, şahsi harcamalar
-  Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su 
-  Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)
-  Gemi Personeli servis bedeli günlük 7€ olup gemide nakit olarak toplanacaktır.
-  Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
-  Seyahat sağlık sigortası
-  Rusya Vize ücreti 140€
-  Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Havalimanı maliyet ofisi yoğun olabileceğinden, çıkış harcınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanızı tavsiye ederiz.)
-  Ergo seyahat sağlık ve iptal sigortası; tur bedeli 1500€ ya kadar kişi başı 25€, 1500€-2000€arası kişi başı 35€. ( 70 yaş üzeri %100 sür prim)                   
                             
 

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.