Ön Rezervasyon Formu
x
MS Crucestar Ile Tuna Incileri
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
8 gün 7 gece
MS Crucestar Ile Tuna Incileri
22 Ekim 2020
29 Ekim 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
22 Ekim 2020 - 29 Ekim 2020
1290 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
MS Crucestar Ile Tuna Incileri

Crucestar İle Tuna İncileri

02 Nisan 2020 / 7 Gece – 8 Gün

GÜN

PARKUR

VARIŞ

HAREKET

02.04.2020

Sabiha Gökçen Havalimanı buluşması, Türk Hava Yolları  TK 1899 seferi ile Viyana’ya uçuş. Varışı takiben gemimize transfer

-

-

03.04.2020

Viyana, Avusturya

-

23:00

04.04.2020

Dürnstein , Avusturya

07:00

12:00

Melk , Avusturya

15:00

20:00

05.04.2020

Linz , Avusturya

07:00

14:00

06.04.2020

Bratislava,  Slovakya

08:00

19:00

07.04.2020

Budapeşte , Macaristan

07:00

--

08.04.2020

Budapeşte , Macaristan

--

04:30

Estergom , Macaristan

09:00

13:00

09.04.2020

Gemiden çıkış işlemlerive Viyana Havalimanına transfer TK 1886 seferi ile İstanbul ‘a uçuş.

07:00

 

 

Uçuş detayları :

Sabiha Gökçen - Viyana                               TK 1899 10:25 (Hareket)                                11:45 (Varış)

Viyana - Sabiha Gökçen                               TK 1886 14:10 (Hareket)                                17:25 (Varış)

*** Uçak  detaylarında değişiklik olabilir.

 

1.Gün İSTANBUL - VİYANA / AVUSTURYA

07.30     Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yetkili ile buluşma.

10.25     Türk Hava Yolları’nın TK1899 sefer sayılı uçuşu ile Viyana’ya hareket. Varıştan sonra kısa bir serbest zaman daha sonra gemimize yerleşme.

Viyana
Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok klasik müzik ustasının yetişmesine ve konserlerine sahne olmuş, ünlü ressam Gustav Klimt’e ilham kaynağı olmuş bir şehir Viyana. Sarayları, operaları, müzeleri, barok, gotik, modern, post modern binaları ve buram buram tarih kokan sokaklarıyla tam bir kültür mirası durumundadır. Viyana’nın tarihi sokakları Ringstrasse denilen bir çember içerisinde kurulmuş. Görkemli belediye binası Rathaus, en eski üniversitelerden Viyana Üniversitesi, konukları arasında Kraliçe II. Elizabeth, Charlie Chaplin gibi ünlü isimlerin yer aldığı, inşaatında genç Hitler’in çalıştığı Hotel Imperial, ünlü posta binası Postsparkasse ile Avusturya Parlamento binası gibi şehrin çok önemli yapılarını bu rota üzerinde görebilirsiniz.

 

2.Gün VİYANA / AVUSTURYA

Kahvaltıdan sonra dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenen İmparatorluk aile yazlık sarayı Schönbrunn Sarayı turuna katılabilirler. Gemide alınan öğle yemeğinin ardından serbest zaman veya UNESCO’nun dünya Kültür Mirası Listesine aldığı Habsburgs Saray binalarından oluşan ekstra tura katılabilirler. Akşam yemeği için gemiye dönüş.

 

3.Gün DURNSTEIN – MELK / AVUSTURYA

Dürnstein, Aşağı Avusturya'da ki Krems-Land bölgesinde, Tuna Nehri üzerinde küçük bir kasabadır.

Wachau bölgesindeki en çok ziyaret edilen turistik mekanlardan biridir ve aynı zamanda tanınmış bir şarapçılık alanıdır, birçok şarap tadım barları bulunur. Kasabada tipik ortaçağ mimarisi ile yapılmış yapıtlar vardır. Harabelerin bu şehre gizem duygusu kattığı söylenir, barok mimarisi yansıtan kiliseler ve hoş sokaklar ziyaretçilerine ilginç bir atmosfer sunar.

Melk, Wachau’yu bölgesinin ortaçağda kalma şehir duvarlarını hala muhafaza eden bu küçük ve şirin Tuna kasabası ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Muhteşem köy ve kırsal manzaraları ve Gotik kalıntıları göreceğiz Wachau vadisinde görsel ziyafet sizleri bekliyor. Buradaki ılıman iklim şarap ve kayısı üretimi için elverişlidir. Öğleden sonra saat 2 sularında Melk’e varmış olacağız, dileyen misafirler Barok tarzı mermerden yapılmış salonu, kütüphanesi ve kiliseyle ünlü Melk Benediktin Manastırına ekstra turuna katılabilirler.

 

4.Gün LİNZ / AVUSTURYA

Tuna Nehri üzerinde bulunan Linz, Avusturya’nın 3 büyük şehri ve 2009 yılında Litvanya’nın başkenti Vilnius ile birlikte Avrupa’nın kültür başkenti olmuştur. 2014 yılında bu yana UNESCO’nun yaratıcı şehirler listesindedir. Linzer pastaları ile ünlü olan bu şirin şehir zengin ve renkli şehir yaşamı ile birçok gezgin için cazibe merkezi olmuştur.

 

5.Gün BRATİSLAVA / SLOVAKYA

Tuna nehrinin zamanla oluşturduğu tepenin yamacında kurulu Bratislava, harikulade bir yere sahip. Müthiş saray ve barok yapıtlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Bratislava Slovakya’nın başkenti ve en büyük kentidir. Şirin, sevimli ve tarihi bir yapıya sahiptir. Konumu itibari ile Orta Avrupa’da buluşma noktasıdır. Şehrin Stare Mesto (Eski şehir) olarak adlandırılan tarihi bölümü geleneksel yapının en çok korunduğu alandır. Eski şehir bölgesinde dar sokaklarında görülmeye değer birçok yapıt ve detay vardır. Tarihteki en eski eczane Salvator Apotheke, Mozart’ın 6 yaşında iken geldiği bina veya Kral yolu üzerinde bulunmaktadır.

 

6.Gün BUDAPEŞTE / MACARİSTAN

“Tuna’nın İncisi” Budapeşte, Macaristan’ın başkenti ve en büyük şehridir. Ortasından geçen Tuna Nehri şehri Buda ve Peşt olarak ikiye böler. Bugünkü Budapeşte; Buda, Peşt ve Eski Buda’nın bir araya gelmesi sonucu oluşmuştur. Orta Avrupa’daki en büyük sanat ve kültür merkezi olarak kabul görmüştür. Birçok festivale ev sahipliği yapar. Hamamlar şehri olarakta geçer. Şehirde Roma, Yunan ve Türk kültürüne ait birçok hamam ve kaplıcalar vardır. Kısacası Budapeşte, etkileyici sokakları, termal hamamları, ferah park ve bahçeleri, ünlü adaları, simgeye dönüşmüş köprüleri, mimarisi ve müzeleriyle görülesi bir şehirdir.

 

7.Gün BUDAPEŞTE -  ESTERGON

Tuna Havzası’nda askeri ve ticari açıdan önemli bir noktada bulunan ve Roma döneminde kurulan Estergon şehri, Macaristan'ın eski şehirlerinden birisidir. Macarlar için din açısından başkent konumundadır. Ülkenin en büyük kilisesi bu şehirde bulunur. Ayrıca, Türk tarihinde önemli bir yeri olan ve ismini şehirden alan Estergon Kalesi de bu şehrin en önemli simgelerinden birisidir.

Estergon tarihi ve dini öneminin yanı sıra, ziyaretçilerine Tuna Nehri’ni en iyi seyredilebilecek muhteşem bir manzara sunar.

 

8.Gün VİYANA-İSTANBUL

Kahvaltıdan sonra, kısa süre serbest zaman ve havaalanına transfer.

14.10     TK 1886 Nolu sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket

17.25     İstanbul’a varış

Önemli Notlar;

Önemli Notlar:

Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.

* Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılımı baz alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar, yüksek maliyetler nedeni ile artacaktır. Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu zaman Ekstra Turlarda geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz. Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.

* Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır. Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.

* Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır. Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir

* Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir. Buna bağlı olarak programları/ekstra turların saatleri değişebilir.

* Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir. Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.

* Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.

* Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

* Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlar da sigara içmek kesinlikle yasaktır!

* Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir.

Cruisera İle Tuna İncileri Fiyat  Tarifesi

Kabin Kategorileri

02 Nisan 2020

Erken Rezervasyon  30 Kasım 2019

Alt Güverte / Standart Kabin (Pencere Açılmaz)

1490 €

2. kişi Sadece Vergi

Orta Güverte / Ön Standart Kabin (Pencere Açılmaz)

1590 €

2. kişi Sadece Vergi

Orta Güverte / Arka Deluxe Kabin (Büyük sürgülü pencere, açılır)

1890 €

2. kişi Sadece Vergi

Üst Güverte / Deluxe Kabin (Büyük sürgülü pencere, açılır)

2190 €

2. kişi Sadece Vergi

İki kişilik odada tek kişi farkı – Standart Kabinlerde

+ 890 €

 

İki kişilik odada tek kişi farkı – Deluxe Kabinlerde

+ 1290 €

 

Havalimanı ve liman vergileri, sigorta (Dahildir)

380

380

Yorum yazılmamıştır.

MS Crucestar Ile Tuna Incileri
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

* Program dâhilinde tüm transferler

* M/S Crucestar gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)

* Erken kahvaltı büfesi (her sabah)

* Beş çayı veya gece yarısı ikramı

* Hoş geldin büfesi

* Gemideki yemeklerde alınan çay, kahve ve su

* Kahve istasyonu (06:00 – 23:00 arası)

* Hoş geldin kokteyli ve Kaptanın Gala Kokteyli (1 içecek dahil)

* Hoş geldin yemeği ve Kaptanın Gala Yemeği

* Gemiye binişte ve inişte bagaj taşıma servisi

* Gemideki tüm aktiviteler

* Türkçe Rehberlik hizmeti – (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda En az 20 kişi)

* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

* Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır)

* Havalimanı ve liman vergileri (380  €)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.

* Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 35 Euro tavsiye edilmektedir)

* Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)

* Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar

* Yurt dışı çıkış harcı 50 TL.

* Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği, son günü öğle ve akşam yemekleri

* Seyahat güvence paketi (Kişi başı 25 Euro, 70 yaş ve üzeri için %100 sür prim eklenir. Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bagaj kaybından, hasarına, hırsızlığa kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır. Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)

* Schengen vize ücreti 130 Euro

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.