Ön Rezervasyon Formu
x
MS Crucebelle İle Main Ve Tuna Nehirleri
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
8 gün 7 gece
MS Crucebelle İle Main Ve Tuna Nehirleri
03 Eylül 2020
10 Eylül 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
03 Eylül 2020 - 10 Eylül 2020
1490 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
MS Crucebelle İle Main Ve Tuna Nehirleri

Crucebelle İle Main Ve Tuna Nehirleri

03 Eylül 2020 / 7 Gece – 8 Gün

GÜN

PARKUR

VARIŞ

HAREKET

03.09.2020

Sabiha Gökçen Havalimanı buluşması, Türk Hava Yolları  TK 1899 seferi ile ile Viyana’ya uçuş. Varışı takiben gemimize transfer

-

-

04.09.2020

Linz , Avusturya*

13:00

13:30

Schlögen , Avusturya

18:30

19:00

05.09.2020

Regensburg , Almanya

13:00

19:00

06.09.2020

Nurnberg , Almanya

13:00

19:00

07.09.2020

Bamberg , Almanya

07:00

13:00

08.09.2020

Würzburg , Almanya

09:00

17:00

09.09.2020

Miltenberg , Almanya

09:00

14:00

10.09.2020

Gemiden çıkış işlemlerive Frakfurt Havalimanına transfer TK 1618 seferi ile İstanbul ‘a uçuş.

 

 

 

Uçuş detayları :

Sabiha Gökçen - Viyana                               TK 1899 10:25 (Hareket)                                11:45 (Varış)

Frakfurt - Sabiha Gökçen             TK1618                 14:05 (Hareket)                                18:05 (Varış)

*** Uçak  detaylarında değişiklik olabilir.

 

1.Gün İSTANBUL – VİYANA/AVUSTURYA

07.00     Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yetkili ile buluşma.

10.25     Türk Hava Yolları’nın TK 1899 sefer sayılı uçuşu ile Viyana’ya hareket.

11.45     Viyana’ya varış kısa bir serbest zaman ve gemiye varış.

 

Viyana

Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok klasik müzik ustasının yetişmesine ve konserlerine sahne olmuş, ünlü ressam Gustav Klimt’e ilham kaynağı olmuş bir şehir Viyana. Sarayları, operaları, müzeleri, barok, gotik, modern, post modern binaları ve buram buram tarih kokan sokaklarıyla tam bir kültür mirası durumundadır. Viyana, farklı imparatorluklara başkentlik yapmış, tarih kültür ve mimari alanda kozmopolit bir şehirdir. Viyana’nın tarihi sokakları Ringstrasse denilen bir çember içerisinde kurulmuş. Görkemli belediye binası Rathaus, en eski üniversitelerden Viyana Üniversitesi, konukları arasında Kraliçe II. Elizabeth, Charlie Chaplin gibi ünlü isimlerin yer aldığı, inşaatında genç Hitler’in çalıştığı Hotel Imperial, ünlü posta binası Postsparkasse ile Avusturya Parlamento binası gibi şehrin çok önemli yapılarını bu rota üzerinde görebilirsiniz

 

2.Gün LINZ – SCHLÖGEN / AVUSTURYA

Tuna Nehri üzerinde bulunan Linz, Avusturya’nın 3 büyük şehri ve 2009 yılında Litvanya’nın başkenti Vilnius ile birlikte Avrupa’nın kültür başkenti olmuştur. 2014 yılında bu yana UNESCO’nun yaratıcı şehirler listesindedir. Linzer pastaları ile ünlü olan bu şirin şehir zengin ve renkli şehir yaşamı ile birçok gezgin için cazibe merkezi olmuştur.

 

Schlögen

Tuna döngüsünün keskin yerine kurulmuş son derece şirin bir köydür.  Doğa gücünü ve güzelliğini bu konumda gösterir. Tuna Nehri üzerinde nakliye nedeniyle bu konum önemli bir rol oynamış ve oynamaya devam etmektedir. Tuna Vadisi'nde daha az bilinen bu güzel yeri asla unutamayacaksınız.

 

3.Gün REGENSBURG / ALMANYA

Regensburg; İkinci dünya savaşında Almanya’da en az hasar gören şehirlerden biridir. Tuna, Regen ve Naab Nehirlerinin birleştiği noktada yer alır. Romalılar tarafından keşfedilmiş olan şehir, 2006’dan beri UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır. Orta Çağ’a dayanan birçok simgesel yapıya sahiptir. Almanya’nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Avrupa’nın en modern üniversite hastanelerinden biri olan ‘’Universitatsklinikum’’ Regensburg’a ev sahipliği yapmaktadır.

 

4.Gün NÜRNBERG / ALMANYA

Tarihte Roma-Germen İmparatorluğu’nun uzun dönem başkentliğini yapmıştır. Münih’ten sonra Bavyera eyaletinin en kalabalık ikinci şehridir. Konum olarak, Pegnitz Nehri, Ren Nehri ve Main-Tuna kanalının etrafında kurulmuştur. Sanayi devriminden sonra Almanya’nın ‘’Endüstri Başkenti’’ olarak bilinir. Ortaçağ’dan fırlamış gibi görünen kanalları, gotik mimarileri ile ziyaretçilerini büyüleyen bir şehirdir. Şehirde her yıl onlarca fuar düzenlenir.

 

5.Gün BAMBERG  / ALMANYA

Bamberg, Almanya’nın yukarı Frankonya bölgesinde yer alır, Regnitz Nehri üzerinde olup, nehrin Main Nehri ile birleşme noktasına yakın mesafede kurulmuştur. 1993 ‘ten beri şehrin büyük bir kısmı UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Koruma altındaki bölgelerden olan Altstadt, tamamen korunmuş, muhteşem tarihi mimarisi ile neredeyse hiçbir modern unsur barındırmayan şehir planlaması ile Bavyera bölgesinin incisidir. Bamberg, Almanya’nın en güzel yerleri arasında gösterilir, şehir nehir ve kanallar aracılığı ile bölünmüştür. Şehir, orijinalinde tıpkı İstanbul gibi yedi tepe üzerine kurulmuştur.

 

6.Gün WÜRZBURG / ALMANYA

Main Nehri üzerinde yer alan Würzburg, Bavyera eyaletinin kuzeyinde yer alır ve beşinci büyük kentidir. Würzburg tarihi yapısı 1981'de UNESCO tarafından korunma altına alınmıştır. Würzburg, romantik yolun kuzeydeki başlangıç noktasıdır. Almanya'nın en büyük ve en eski üzüm bağlarını barındıran bir şehirdir.  Bavyeralı biracıların yanında Aşağı Frank ülkesinin şarap kentidir.

 

7.Gün MILTENBERG / ALMANYA

Miltenberg, Main nehri kıyısında iyi korunmuş bir ortaçağ köyüdür.  Burada bulunan ‘bar Hotel zum Reisen’ Almanya'daki en eski barlardan biri olarak bilinir. Eski şehir, Mainz Kapısı ve köprüsü arasındadır. Miltenberg köprüsü, kalesi ve evleri ile etkileyici ve görülmeye değerdir.

 

8.Gün MAINZ - FRAKFURT / ALMANYA   - İSTANBUL

Gemide alınan kahvaltının ardından kısa bir serbest zaman, ardından havalimanına transfer.

14.05     Türk Hava Yolları’nın TK1618 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket.

18.05     İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış.

 

Frankfurt

Avrupa’nın finans merkezi konumundaki Frankfurt, hem müze hem de fuar başkenti olmasının yanı sıra gayet eğlenceli, sade ve dinamik bir şehirdir. Küçük ama dolu dolu bir şehir olan Frankfurt’ta gezebileceğiniz çoğu yerler birbirlerine yakındır. Gökdelenlerin içerisine gizlenmiş doğal ve kültürel güzellikleriyle size gezilecek birçok alternatif nokta sunar.

 

Mainz

Matbaayı icat eden ünlü mucit Johannes Gutenberg’in Kenti; Mainz. Ren nehri kıyısında yer alan Mainz Rheinland-Pfalz eyaletinin başkenti ve eyaletteki en büyük kenttir. Mainz, verimli Ren vadisinin ticaret merkezidir. Mainz, festivaller ve eğlenceler merkezidir. Şehir, geniş yeşil alanlar ve parklar zenginidir.

Önemli Notlar;

Önemli Notlar.

* Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport gerekmektedir. (Gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.)

* Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesi ofisimize ulaşmalıdır. Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.

* Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılım temel alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar, yüksek maliyetler nedeni ile artacaktır. Grubumuz sayı bakımından küçük olduğu zaman ekstra turlarda geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz. Ekstra turlarda alınacak içecekler gezi ücretine dâhil değildir.

* Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır. Uçak bileti pasaporttaki isim & soy isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanında sorumluluk tamamen müşteriye aittir

* Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir. Buna bağlı olarak programların/ekstra turların saatleri değişebilir.

* Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir.

* Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.

* Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.

* Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

* Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlar da sigara içmek kesinlikle yasaktır!

* Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir.

Crucebelle İle Main Ve Tuna Nehirleri Fiyat  Tarifesi

Kabin Kategorileri

03 Eylül 2020

Erken Rezervasyon

30 Kasım 2019

Alt Güverte / Standart Kabin (Pencere Açılmaz) Kişi Başı

1490 €

Orta Güverte / Ön Standart Kabin (Pencere Açılmaz) Kişi Başı

1590 €

Orta Güverte / Arka Deluxe Kabin (Büyük sürgülü pencere, açılır) Kişi Başı

1890 €

Üst Güverte / Deluxe Kabin (Büyük sürgülü pencere, açılır) Kişi Başı

2190 €

İki kişilik odada tek kişi farkı – Standart Kabinlerde Kişi Başı

+ 790 €

İki kişilik odada tek kişi farkı – Deluxe Kabinlerde Kişi Başı

+ 1190 €

Havalimanı ve liman vergileri, sigorta (Dahildir)

380

Yorum yazılmamıştır.

MS Crucebelle İle Main Ve Tuna Nehirleri
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

* Program dâhilinde tüm transferler

* MS Crucebelle gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)

* Erken kahvaltı büfesi (her sabah)

* Hoş geldin büfesi, beş çayı veya gece yarısı ikramı

* Gemideki yemeklerde alınan çay, kahve ve su

* Kahve istasyonu (kahvaltıdan 1 saat önce başlayıp, akşam yemeği saatine kadar)

* Hoş Geldin kokteyli ve Gala Kokteyli

* Hoş Geldin Yemeği ve Kaptanın Gala Yemeği (özel menü)

* Gemideki tüm aktiviteler

* Gemiye binişte ve inişte bagaj taşıma servisi

* Türkçe Rehberlik hizmeti – (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda en az 20 kişi)

* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

* Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır)

* Liman vergileri, seyahat sigortası, hava limanı vergileri (380  €)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.

* Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 35 Euro tavsiye edilmektedir)

* Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)

* Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar

* Yurt dışı çıkış harcı 50 TL.

* Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği, son günü öğle ve akşam yemekleri

* Seyahat güvence paketi (Kişi başı 25 Euro, 70 yaş ve üzeri için %100 sür prim eklenir. Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bagaj kaybından, hasarına, hırsızlığa kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır. Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)

* Schengen vize ücreti 130 Euro

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.