Ön Rezervasyon Formu
x
MARMARİS & BODRUM TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
7 GECE -7 GÜN
MARMARİS & BODRUM TURU
24 Ağustos 2019
31 Ağustos 2019
GEZİLECEK YERLER MARMARİS- HİSARÖNÜ-KIZ KUMU TEKNE TURU- GÖKOVA- AKYAKA TEKNE TURU-AZMAK ÇAYI TEKNE TURU- ESKİ DATÇA -BODRUM TEKNE TURU-BİTEZ- ASPAT-DİDİM-MİLET-DOĞANBEY KÖYÜ- DENİZLİ-PAMUKKALE
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
24 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 HERŞEY DAHİL Yurt İçi Kurban Bayramı Turları
2190 ₺
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
MARMARİS & BODRUM TURU

1. GÜN: ANKARA – MARMARİS -GECE YOLCULUĞU

Gece saat 23:00’da Tunus Cad. No.14’te buluşuyor ve Muğla’nın güzeller güzeli tatil beldesi Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Gece yolculuğumuz devam ediyor.

Önemli Not: 2. Gün Marmaris’e sabah varışımıza istinaden tekne tura başlanacağı için yola çıkarken rahat kıyafetler giymenizi, deniz malzemelerinizi, sandalet veya terliklerinizi yanınıza almanızı önemle tavsiye ederiz.

 

2. GÜN: AKYAKA -AZMAK ÇAYI TEKNE TURU -MARMARİS KALESİ

Sabah saatlerinde Gökova körfezinin eşsiz manzarası ile gözlerimizi açıyor ve Akyaka’da Azmak çayı kıyısında serbest kahvaltımızı yapıyoruz. Kendi kendini temizleyen sodalı suyu ile muazzam bir su altı florasına sahip Azmak çayında kısa bir tekne turu attıktan sonra Marmaris merkeze geçiyoruz. Marmaris kalesini gezip, marina da kısa bir tur atıyor ve serbest zamanımızın ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. GÜN: MARMARİS- TEKNE TURU- KIZKUMU

Kahvaltı sonrası Marmaris’in şirin beldesi Hisarönü’ne hareket ediyoruz. Burada bulunan teknemizle gün boyu muhteşem koylarda yüzme molaları veriyoruz. Kızkumu’ndan hareket eden teknemiz, Dişlice adası koyu, Kamelya adası koyu, Selimiye Sığ limanı koyunda yüzme molaları veriyor, gün boyu eğlencemiz teknemizin Kızkumu’na dönüşü ile son buluyor. Tekrar Marmaris’te bulunan otelimize dönüyoruz.   Akşam yemek ve geceleme otelimizde.

4. GÜN: DATÇA- ESKİ DATÇA- KNİDOS ANTİK KENTİ- PALAMUT BÜKÜ

Sabah kahvaltımızı yapıp Datça’ya doğru yola çıkıyoruz. Eski Datça’da Can Yücel’in evini görüyor sokaklarında dolaşıp fotoğraflarımızı çektikten sonra Datça merkeze geçiyoruz. Merkezde şehir tiyatrosuna kadar yürüyor, rüzgarlı deniziyle meşhur kıyıların manzaralarını izliyoruz. Merkezde serbest zamanda hediyeliklerimizi alıp Knidos antik kentine hareket ediyoruz. Knidos antik kentini geziyor ve dönüşümüzde Palamut bükü sahilinde deniz-kum-güneş molası veriyoruz. Yüzme molamızı bitirip Marmaris’te bulunan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Tura Katılmak istemeyen misafirlerimiz ekstra Jeep Safari – Dalış turu- ATV safari- At safari- Dalyan Rafting programlarına katılabilirler. Rezervasyonların 1 gün önceden yapılması şarttır. Ücretleri Hakkında rehberinizden bilgi alabilirsiniz.

5. GÜN: GÖKOVA KÖRFEZİ- SEDİR ADASI TEKNE TURU- BODRUM

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Gökova körfezinin şirin beldesi Akyaka’ya hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz tekne ile tam gün Gökova Körfezi koylarında yüzeme molalarıyla eğlenip, Cleopatra’nın kendine özel koyu için Mısır’dan getirttiği, bugün koruma altında bulunan altın sarısı kumlarıyla bezeli koyda denizin keyfini çıkartıyoruz.  Adadaki serbest zamanın ardından Akyaka’ya dönüyoruz. Bodrum’a devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Bodruma ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

6. GÜN: BODRUM- DİDİM APOLLON TAPINAĞI- MİLET ANTİK KENTİ- DOĞANBEY KÖYÜ- BAFA GÖLÜ -YALIKAVAK- GÜMÜŞLÜK- HALİKARNAS

Kahvaltı sonrası Didim’e hareket ediyoruz. Antik dünyanın en ünlü kehanet merkezlerinden biri olan Apollon tapınağını geziyor, Milet antik kenti tiyatrosunda mitolojik hikayelere kulak kabartıyoruz. Doğan bey köyünün taş sokaklarında dolaşıp, Bafa gölü kıyısında mola verip kahve keyfi yapıyoruz. Bodrum’a geri dönerek Yalıkavak’ta marinayı turluyor, Gümüşlük’e devam edip, Tavşan Adasına yürüyüş yapıp sahilde manzara keyfi yapıyoruz. Bodrum merkeze dönerek Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak hizmet veren Bodrum Kalesi’ni geziyor, deniz süngerleri, deniz yıldızları, Bodrum’un sembolü haline gelmiş mavi boncuklarıyla bezeli Bodrum’un meşhur çarşılarını dolaşıyoruz. Zeki Müren Sanat Müzesinde ‘’Sanat Güneşi’’nin Bodrum hatıralarını ve şahsi eşyalarını görüyor, Bodrum sokaklarında terliklerinizi aşındırmanız için serbest zaman veriyoruz. Buradan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

7. GÜN: BODRUM TEKNE TURU- ADA BOĞAZI KOYU-ASPAT KOYU-AKVARYUM KOYU

Sabah otelden Gümbet limanına geçiyoruz. Teknemizle Bodrum’un muhteşem koylarında gün boyu yüzüp eğleneceğiz. Aspat koyu, Bağla koyu, Ada Boğazı, Deve plajı, Akvaryum koyu yüzme molalarımızla günü tamamlayıp Gümbet Limanına dönüyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Bu gece rehberimiz Bodrum geceleri turu düzenliyor. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde rehberlerine ücretlerini ödeyerek rezervasyon yaptırabilir.

 

8. GÜN: BODRUM – DENİZLİ- PAMUKKALE- ANKARA

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Denizli’ye doğru yola çıkıyoruz. 3,5 saatlik yolculukla Denizli’ye ulaşıyor ve ayakkabılarımızı çıkartıp Pamukkale travertenlerinde yürüyüşe çıkıyoruz. Kalıntıları hemen traverten bölgesinin yanından başlayan Hierapolis antik kentini geziyoruz.  Antik dünyanın sağlık merkezi olan Hierapolis, yerleşim olarak göz kamaştırıcı özellikler taşıyor. Nekropol alanındaki birbirinden güzel taş işlemeli lahitleri fotoğraflayıp Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saat 23:00 civarında Ankara’da sizleri aldığımız noktalarda bırakıyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. Hoşça kalın. 

 

 

Aracımızın Hareket Noktaları:

(Tur kaydı esnasında misafirlerimizin biniş noktalarını bildirmeleri gereklidir.)

1- Tunus Cad. No:14          23:00 
2- Milli Kütüphane             23:10 

3- Armada önü                  23:15 

4- Bilkent köprü altı           23:20

5- Ümitköy köprü altı         23:25
6- Koru sitesi Anse Önü Otobüs Durağı 23:30

Otellerimiz

Marmaris   : Orka Nergis Beach 4*               www.nergisbeach.com       

Bodrum     : Tiana Moonlight Beach        http://tianamoonlighthotel.com/

Önemli Notlar;

 

 

Yorum yazılmamıştır.

MARMARİS & BODRUM TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Özel tur araçları ile seyahat

* Araç içi ikramlar
* 6 gece  Marmaris ve Bodrum otellerinde HERŞEY DAHİL konaklama

* Program dahilinde otellerde alınacak sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri

* Marmaris Hisarönü Tekne turu

* Marmaris Akyaka Azmak Çayı Tekne turu

* Marmaris Gökova körfezi ve Sedir Adası Tekne turu

* Bodrum Gümbet Tekne Turu

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Yurtiçi Zorunlu Seyahat Sigorta Paketi

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Minibar kullanımı
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Program süresince tüm öğle yemekleri

* Ekstra Turlar

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.