Ön Rezervasyon Formu
x
SÜPER PROMO JAPONYA & KORE
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
9 gün 7 gece
SÜPER PROMO JAPONYA & KORE
14 Kasım 2020
22 Kasım 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
14 Kasım 2020 - 22 Kasım 2020
2549 $
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
SÜPER PROMO JAPONYA & KORE

SÜPER PROMO 
JAPONYA & KORE
Tokyo (3) – Osaka (3) – Seul (1)
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3* ve 4* Oteller 

 

 

                                                
1.Gün  : İSTANBUL – TOKYO

 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 52 sefer sayılı uçak ile Tokyo’ya hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ve rehberimiz ile buluşup konaklama yapacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize varış ardından odalarımıza yerleşme ve geceleme otelimizde.  

2.Gün  : TOKYO  


Kahvaltının ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından Dünya’nın ikinci uzun kulesi Sky Tree ve ihtişamlı Kraliyet Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Tokyonun en ünlü caddesi Ginza’yı göreceğiz. Turumuz sonrası serbest zaman.  Konaklama Tokyo otelimizde.

3.Gün  : TOKYO  


Kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nikko Turu’na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 işçi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz. Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 
Ekstra: Nikko Turu (Öğle yemekli) 185-$ (Kişi Başı) 

Katılım çoğunluğuna göre 2. alternatif çevre gezisi;
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği, Fuji & Hakone turuna katılabilirler. Turumuzda önce eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağa yaklaşabileceğimiz uygun noktaya ulaştıktan sonra 1,5 saat uzaklıktaki Hakone’ye varıyoruz. Ashi Gölü’nde yapacağımız tekne gezisinde doğa harikası coğrafyada keyifli vakit geçirip, fotoğraf çekme fırsatı elde edeceğiz. Tur sonrası Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 
Ekstra: Fuji & Hakone Turu 175-$ (Kişi başı) 

4.Gün  : TOKYO  – OSAKA

  
Kahvaltımızın ardından otelimizden check out ile birlikte tren istasyonuna transfer oluyoruız ve en hızlı tren olan Shinkansenlerle Osaka’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımız sonrası tren istasyonunda karşılanıyor ve Osaka’yı gezmeye başlıyoruz. Osaka’ya geleneksel olarak "Milletin Mutfağı" veya Japonya’nın gürme yiyecekler başkenti gözüyle bakılmaktadır. Osaka sade anlamıyla "Büyük Tepe" ya da "Büyük Bayır" anlamına gelir. Osaka'da yapacağımız şehir turumuzda öncelikle 16. yüzyılda inşa edilen ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden birisi olan Osaka Kalesi ile başlıyoruz. Kale, 1585-1598 seneleri arasında Japonya’ya hükmeden ulusal birliği sağlayan "Toyotomi Hideyoshi" tarafından inşa ettirilmiş olup, kalenin inşasında da ortalama 100.000 işçinin çalıştığı bilinmektedir. Osaka Kalesi sonrası Japonya'nın en eski tapınaklarından birisi olan Shitennoji Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Shitennoji, Japonya nın en eski tapınaklarından birisi olup, 593 senesinde Japon Prensi Shotoku tarafından inşa ettirilmiştir. Bu ziyaretlerimiz sonrasında Osaka'nın çarşılarında serbest zaman ayırıyor, alışveriş ve yeme içme cenneti sayılabilecek bu şehrin lezzet duraklarını keşfetme şansına sahip oluyoruz.  Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

5.Gün  : OSAKA

  
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra Nara turu. . Japonya'nın eski başkentlerinden olan ve aynı zamanda tarihte Japon sanatlarının, el sanatlarının, edebiyatın, kültürün ve sanayinin beşiği olan ve bir saat mesafedeki Nara'ya giderek Nara Büyük Buda'sının bulunduğu Todaiji Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Todaji, dünyanın en büyük ahşap yapısı olmasının yanı sıra dünyanın en büyük Buda heykeli olan ve Japoncada "Daibutsu" denen heykeli de bünyesinde barındırmaktadır. Tapınak aynı zamanda, bir Budist okulu olan, Kegon'un da ana merkezidir. Naka şehrindeki yedi tarihi tapınak ve mekâna ek olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Nara Park gezimiz sonrasında Osaka'ya hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra: Nara Turu 160-$  (Kişi Başı ) 

6.Gün  : OSAKA

 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra tam gün Kyoto ve Kobe turu. Bu turumuzda önce Kyoto’ya gidiyoruz ve Bir Geyşa’nın anıları filminin çekimlerinde yer almış Fushimi İnari tapınağını geziyoruz. Arka arkaya yerleşmiş yüzlerce tanrı kapısı çok ilginizi çekecek. Daha sonra bir çok Japonya tanıtım filminde yer alan ünlü Bambu ormanı Arashiyama gezeceğimiz ikinci önemli nokta. Öğlen Kobe’ye geçiyoruz. Kobe’de önce Kobe körfezi manzaralı Mosaic çarşıda yemek molamızı veriyoruz. Burada dilediğiniz restoranda değişik deniz mahsulleri ve Kobe eti yeme şansınız olacak ( Yemek dahil değildir) Öğleden sonra şehir merkezini görüp Ikatu tapınağını gezdikten sonra Osaka’da otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Ekstra: Kyoto & Kobe Turu 140-$  (Kişi Başı ) 

7.Gün  : OSAKA – SEUL

 
Bu sabah kahvaltımızın ardından otelimizden check out ile birlikte, Osaka havalimanına transfer oluyoruz check in ve bagaj işlemlerimiz sonrası yerel hava yolları uçuşu ile Seul’e uçuyoruz. Yaklaşık 1 saat 45 dakikalık uçuşumuzun ardından Seul kentine varıyoruz. Pasaport işlemlerinin ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında 1395 Yılında Jaseon Hanedanı’nın kurucusu olan Kral Taejo tarafından yaptırılan Gyeongbokgung Sarayı, şehrin kalbinde yer alan Insa Dong caddesi ve birçok pahalı markaya ev sahipliği yapan Myeong-Dong caddesi göreceğimiz yerler arasında olacak. Turumuzun ardından otelimize hareket ediyoruz. Bu akşam dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Han Nehri Tekne gezisine katılabilirler. Kore yarımadasının en büyük 4. nehri olan ve şehri ikiye bölen bu nehirde Seul halkının su kenarında yaşantısına tanıklık edebilirsiniz. Bu gezimizde Seul’u ışıklar altında görme imkânına sahip olacaksınız (akşam yemeği dâhil değildir). 
Ekstra Han Nehri Tekne Turu: 55-$ (Kişi Başı)

8. Gün: SEUL – İSTANBUL 


Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen konuklarımız ile ekstra Kuzey Kore sınırında bulunan Tarafsız Bölge / DMZ turu için hareket. Dünyada iki bölünmüş tek ülke olan Kore’yi bir başka açıdan görebileceksiniz. Son derece güvenli bu askerden arındırılmış tampon bölgeye gittiğimizde burada neler olduğunu hissedecek ve Kore’ye neler olduğunu da anlayabileceksiniz. Pasaportunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayın. Tur sırasında Özgürlük köprüsünde yürüyecek, 1978 yılında bulunan Kuzey Korelilerin iki sınır arasında yaptığı 1.7 km uzunluğundaki Üçüncü Sızma Tüneline ineceksiniz. Dorasan tren istasyonunda mola verip,  Gözetleme Merkezinden Kuzey Kore'ye bakacaksınız. Daha sonra Imjingak Anıtı ve Birleşme Köyününden geçerek  Seul havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından Türk Hava Yolları’nın TK 89 sefer sayılı uçuşu ile Seul’den İstanbul’a uçacağız. Gecemiz uçakta geçiyor.
Tarafsız Bölge / DMZ turu : 100 $ Kişi Başı

9. Gün: İSTANBUL 


Sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı’na varıyoruz ve turumuzun sonu. Bir sonraki keşfinizde görüşmek dileğiyle.
 

Önemli Notlar;

Süper Promo Japonya & Güney Kore Turu

 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı

 Single Oda Farkı

 0-2 Yaş

 2-11 Yaş

Tokyo (3) – Osaka (3) – Seul (1)

18 – 26 Ocak 2020 (Sömestir)

2.649 USD

499 USD

550 USD

2.599 USD

05 – 13 Nisan 2020 (Sakura Dönemi)

2.449 USD

499 USD

550 USD

2.399 USD

23 – 31 Mayıs 2020 (Şeker Bayramı)

2.549 USD

499 USD

550 USD

2.499 USD

13 – 21 Haziran 2020

2.549 USD

499 USD

550 USD

2.499 USD

12 – 20 Eylül 2020

2.549 USD

499 USD

550 USD

2.499 USD

10 – 18 Ekim 2020

2.549 USD

499 USD

550 USD

2.499 USD

14 – 22 Kasım 2020

2.549 USD

499 USD

550 USD

2.499 USD

Yorum yazılmamıştır.

SÜPER PROMO JAPONYA & KORE
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

•    Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul–Tokyo/Seul–İstanbul gidiş & dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
•    Havalimanı vergileri
•    Tokyo – Osaka arası ekonomi sınıfı hızlı tren bileti ve vergileri
•    Osaka – Seul arası yerel hava yolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
•    Tokyo’da 3* otellerde 3 gece oda & kahvaltı dahil konaklama
•    Osaka’da 4* otellerde 3 gece oda & kahvaltı dahil konaklama 
•    Seul’de 4* otellerde 1 gece oda & kahvaltı dahil konaklama 
•    Tokyo, Osaka ve Seul panoramik şehir turları
•    Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler 
•    Türkçe rehberlik hizmeti
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

•    Yurtdışı çıkış fonu ( 50 TL ) 
•    Tüm öğle ve Akşam yemekleri,
•    Opsiyonel (Ekstra) turlar
•    Seyahat  Sağlık  Sigortası 
•    Kişisel harcamalar
 

Not: *

UÇUŞ VE BULUŞMA DETAYLARI
18 – 26 Ocak 2020 (Sömestir Dönemi)
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 17 Ocak saat 23:00  
18 Ocak    Istanbul – Tokyo     02:00 – 19:40 (17 Ocak’ı 18 Ocak ‘a bağlayan gece)
25 Ocak    Seul – Istanbul     23:25 – 05:45 +1 (İstanbul’a varış 26 Ocak sabah saat 05:45)

05 – 13 Nisan 2020 
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 04 Nisan saat 22:30  
05 Nisan    Istanbul – Tokyo     01:40 – 19:10 (04 Nisan’ı 05 Nisan ‘a bağlayan gece)
12 Nisan    Seul – Istanbul     23:35 – 04:40 +1 (İstanbul’a varış 13 Nisan sabah saat 04:40)

23 – 31 Mayıs 2020 (Şeker Bayramı)
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 22 Mayıs saat 22:00  
23 Mayıs    Istanbul – Tokyo     01:40 – 19:10 (22 Mayıs’ı 23 Mayıs ‘a bağlayan gece)
30 Mayıs    Seul – Istanbul     23:35 – 04:40 +1 (İstanbul’a varış 31 Mayıs sabah saat 04:40)

13 – 21 Haziran 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 12 Haziran saat 22:30  
13 Haziran    Istanbul – Tokyo     01:40 – 19:10 (12 Haziran’ı 13 Haziran ‘a bağlayan gece)
20 Haziran    Seul – Istanbul     23:35 – 04:40 +1 (İstanbul’a varış 21 Haziran sabah saat 04:40)

12 – 20 Eylül 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 11 Eylül saat 22:30  
12 Eylül    Istanbul – Tokyo     01:40 – 19:10 (11 Eylül’ü 12 Eylül ‘e bağlayan gece)
19 Eylül    Seul – Istanbul     23:35 – 04:40 +1 (İstanbul’a varış 20 Eylül sabah saat 04:40)

10 – 18 Ekim 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 09 Ekim saat 22:30  
10 Ekim    Istanbul – Tokyo     01:40 – 19:10 (09 Ekim’i 10 Ekim ‘e bağlayan gece)
17 Ekim    Seul – Istanbul     23:35 – 04:40 +1 (İstanbul’a varış 18 Ekim sabah saat 04:40)

14 – 22 Kasım 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 13 Kasım saat 22:30  
14 Kasım    Istanbul – Tokyo     02:00 – 19:40 (13 Kasım’ı 14 Kasım ‘a bağlayan gece)
21 Kasım    Seul – Istanbul     23:25 – 05:45 +1 (İstanbul’a varış 22 Kasım sabah saat 05:45)
 

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.