Ön Rezervasyon Formu
x
İSPANYA & ENDÜLÜS
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
8 GÜN 7 GECE
İSPANYA & ENDÜLÜS
14 Kasım 2020
21 Kasım 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
14 Kasım 2020 - 21 Kasım 2020
1037 €
Dolu
Seç
Grup Fiyatları
İSPANYA & ENDÜLÜS

İSPANYA & ENDÜLÜS
Madrid (1) –  Toledo –  Sevilla (1) – Cordoba – Granada (2) – Murcia – Valensiya (1) – Barcelona (2) – Girona – Figueras 
TÜRK  HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3 ve 4 Yıldızlı Oteller
7 Gece – 8 Gün
*** TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL ***     

 

1.Gün : İSTANBUL  – MADRİD 


İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Madrid uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi, Ventas boğa güreşi arenası, ünlü  Castellano bulvarı ve Atocha tren istasyonu görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama  otelimizde.

2.Gün  : MADRİD – TOLEDO – SEVİLLA  


Kahvaltının ardından Kraliyet ve Ortaçağ kenti Toledo’ya hareket. Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Toledo'da yapacağımız panoramik şehir turunda San Martin Köprüsü, Los Reyes Catolicos Kilisesi,  ünlü ressam El Greco'nun orijinal tablolarının bulunduğu Toledo Katedrali, bölgenin en eski sinagogu,  Damas Quinos altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar  ziyaret edilecektir. Turumuzun ardından Endülüs bölgesinin merkezi Sevilla’ya hareket ediyoruz.  Konaklama otelimizde.

3.Gün  : SEVİLLA -CORDOBA-GRANADA


Kahvaltının ardından  yapacağımız panoramik  Sevilla  şehir turunda Dünyanın en büyük gotik katedrallerinden olan Sevilla Katedrali, şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve  İspanyol Meydanı  görülecek yerler arasındadır.  Turumuzun ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Granada’ya hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

4.Gün:  GRANADA (Elhamra Sarayı & Generalife Bahceleri)


Kahvaltının ardından panoramik Granada şehir turunda   muhteşem  iç dekorasyonu ile ünlü Albaicin Mahallesi, Granada Katedrali ve Granada Kraliyet Şapeli ve Kayseriye çarşısı  bulunmaktadır. Ardından  UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Mağribi mimarisinin en önemli örneklerinden olan Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri turumuzu yapacağız. Renginden dolayı Kızıl Kuleler olarak da bilinen sayısız odası, salonu, avluları bulunan bu sanat harikası sarayı gezdikten sonra  serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.Gün:  GRANADA – MURCIA – VALENSİYA
Kahvaltının ardından Segura  Irmağı’nın kıyısında kurulmuş Murcia şehrine hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda Santa Maria Kathedrali, Piskoposluk Sarayı, Belediye Binası görülecek yerler arasında.  Turun ardında Valensiya’ya hareket ediyoruz. İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valensiya’da yapacağımız panoramik şehir turunda Valencia Katedrali, Quart ve Serranos kuleleri, , Plaza de Toros de Valensiya Arenası  görülecek yerler arasındadır.  Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

6.Gün:  VALENSİYA – BARSELONA


Kahvaltının ardından Barselona’ya hareket ediyoruz. Varış yapacağımız panoramik şehir turu esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Montjuic Tepesi, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Colombus Sokağı, Pueblo Espanol Parkı, La Casa Botllo & La Casa Pedrera Evleri,  Barcelona Limanı ve Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

7.Gün:  BARSELONA – GİRONA – FİGUEARAS – BARSELONA 


Kahvaltının ardından Girona & Figuearas turumuzu yapacağız. Bu turumuzda önce Ortaçağdan kalma ve Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı  eski Girona şehrinin daracık sokaklarında gezeceğiz. Tur bitimi Dali’nin şehri  Figueras’a hareket edip turumuzu tamamlayıp otelimize döneceğiz.  Konaklama otelimizde.

8.Gün:  BARSELONA – İSTANBUL 


Kahvaltının ardından rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile İstanbul’a uçuş.
 

Önemli Notlar;

İSPANYA & ENDÜLÜS

 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı

 Single Oda Farkı

 0-2 Yaş

 2-11 Yaş

07 – 14 Mart 2020

1.037 EUR

297 EUR

407 EUR

987 EUR

04 – 11 Nisan 2020

1.067 EUR

297 EUR

407 EUR

997 EUR

23 – 30 Mayıs 2020 (Şeker Bayramı)

1.097 EUR

297 EUR

407 EUR

1047 EUR

27 Temmuz – 03 Ağustos 2020 (Kurban Bayramı)

1.137 EUR

297 EUR

407 EUR

1087 EUR

22 – 29 Ağustos 2020

1.137 EUR

297 EUR

407 EUR

1087 EUR

19 – 26 Eylül 2020

1.137 EUR

297 EUR

407 EUR

1087 EUR

14 – 21 Kasım 2020

1.037 EUR

297 EUR

407 EUR

987 EUR

Yorum yazılmamıştır.

İSPANYA & ENDÜLÜS
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

•    Türk Havayolları  ile İstanbul (IST) -  Madrid / Barselona  – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete  ait havaalanı vergileri
•    Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
•    Programda belirtilen tüm turlar ve transferler
•    Panoramik şehir turları
•    Sevilla Katedrali Girişi
•    Cordoba Camisi Girişi
•    Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Girişi
•    Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

•    Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)
•    Yurtdışı çıkış pulu 
•    Seyahat Sağlık Sigortası
•    Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
•    Kişisel harcamalar ve bahşişler
•    Ekstra bagaj ücretleri

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.