Ön Rezervasyon Formu
x
ZÜMRÜT ADA İRLANDA
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
8 gün 7 gece
ZÜMRÜT ADA İRLANDA
08 Temmuz 2022
15 Temmuz 2022
GEZİLECEK YERLER DUBLIN – KILKENNY – WATERFORD– YOUGHAL – BLARNEY – KILLARNEY– KERRY ROTASI - MOHER FALEZLERI VE BURREN - DOOLIN - GALWAY- CONG - COUNTRY LIFE MUZESI (CASTLEBAR)- ISTANBUL
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
REZERVASYON YAP
Farklı Tarih Seçenekleri
08 Temmuz 2022 - 15 Temmuz 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
06 Ağustos 2022 - 13 Ağustos 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
20 Ağustos 2022 - 27 Ağustos 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
10 Eylül 2022 - 17 Eylül 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
17 Eylül 2022 - 24 Eylül 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
08 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
22 Ekim 2022 - 29 Ekim 2022 ODA KAHVALTI
2250 €
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
ZÜMRÜT ADA İRLANDA

ZÜMRÜT ADA IRLANDA

TÜRK HAVAYOLLARI

Waterford (1) – Killarney (2) – Galway (2) – Dublin (2)

7 gece / 8 Gün

TURLARIMIZ ARAÇ KOLTUK KAPASİTESİ 50% KULLANILARAK MAX 16 PAX, MIN 08 PAX OLARAK DÜZENLENECEKTİR.

 

09,30 NİSAN / 04,18 HAZİRAN / 08 TEMMUZ / 06,20 AĞUSTOS/ 10,17 EYLÜL / 08,22 EKİM 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.GÜN : DUBLIN – KILKENNY – WATERFORD

İrlanda’nın bir zamanlar yıkık ama güzel olan başkenti Dublin'deki turumuz, kökenlerinin orta çağa kadar uzandığı ülkenin en eski bira markası olan Smithwick Bira hakkında bilgi almak üzere gideceğimiz şirin Kilkenny kasabası ile başlıyor. Bu deneyimden sonra 914’te Vikingler tarafından kurulan ve daha sonraları ismi kaliteli cam yapımıyla birlikte anılacak olan Waterford’a doğru hareket ediyoruz. Dünyaca ünlü bu kristal ürünlerin nasıl işlendiğiyle ilgili bilgiler veren Waterford Kristal Ziyaretçi Merkezi’ni göreceğiz. Etrafı orijinal surlarla çevrili kent, ilgi merkezi oluşturan renkli iskeleleri ve eski şehir merkezindeki cazibeli yerleriyle sizlere keyifli zaman geçirtecektir.

 

Hotel - DOOLEY’S 3* vb

 

Havalimanı kodu :DUB

AERFORT BHAILE ÁTHA CLIATH

DUBLİN, İRLANDA

1940 yılında açılan İrlanda'nın en işlek havaalanı, başkenti DUBlin'de bulunmaktadır.

 

2.GÜN : WATERFORD – YOUGHAL – BLARNEY – KILLARNEY

Bir zamanlar Sir Walter Raleigh'e ev sahipliği yapan tarihi liman kenti Youghal'a doğru hareket ediyoruz. Köprüler kenti haline gelmiş İrlanda’nın ikinci en büyük kenti Cork’u görüp, bir efsaneyi sınamak için Blarney Kalesi’ ne gidiyoruz. İnanışa göre kaledeki Blarney Taşını öpen yaşamı boyunca güzel ve etkili konuşma yeteneği kazanırmış. Kilarney’e hareket etmeden önce güzel ve görkemli bahçelerle çevrili olan ülkenin en büyük mağazası  Blarney Woollen Mills'de alışveriş yapabileceksiniz.

 

Hotel - KILLARNEY TOWERS 4* vb

 

3.GÜN : KILLARNEY – KERRY ROTASI – KILLARNEY

Bugün Irlanda’nın tartışmasız en doğal gezi rotası olan Kerry Rotasında zümrüt yeşili meralar ve köyleri, nefes kesen uçurumlar, dağlar ve antik pagan kaleleriyle birleştiren bir yolculuk sizi bekliyor.Bir zamanlar Charlie Chaplin'in yaşadığı şirin Waterville kasabası, ulusun babası olarak bilinen ve 19. yüzyılın başlarındaki Katolik kurtuluşunun öncüsü olan Daniel O'Conell'in anayurdunu, Moll's Gap, Ladies View gibi görülecek pek çok hazine barındırıyor.

 

4.GÜN : KILLARNEY - MOHER FALEZLERI VE BURREN - DOOLIN - GALWAY

Killarney'den ayrıldıktan sonra ilk durak, etkileyici Bunratty Kalesi olacak. Bugünün odak noktası ve bölgenin kuşkusuz en dikkat çekici yeri ünlü Vahşi Atlantik Yolu ve Moher Falezleri ziyareti olacak. Bu falezler Avrupa'nın en muhteşem kayalıkları ve İrlanda'daki en popüler doğal turizm durağıdır. 200 metreyi aşkın yüksekliğe sahip bu kayalıklar; martılar, sümsük kuşları ve daha birçok görkemli kuş türüne ev sahipliği yapıyor. İrlanda geleneksel müziğinin kaynağı olan Doolin’i ile yeraltı nehirleri ve şelaleleri gibi eşsiz özelliklere sahip, ay yüzeyine benzeyen 300 milyon yıllık manzarasıyla Burren'ı keşfedeceğiz. Yolculuğumuz daha sonra sizi Clare’in batı kıyısına ve Galway Körfezi’ne doğru götürecek. Aran Adaları'nın göz alıcı manzaralarını seyredip İrlanda'nın Azizler ve Bilginler Adası'ndaki en güzel örneklerden biri olan Corcomroe Manastırı'nda ziyaret edeceğiz. Kabilelerin kenti olarak bilinen, ünlü kaşif Kristof Kolomb’un da bir zamanlar yaşadığı, İrlanda'nın kültürel başkenti olan Galway, birçok harika deniz ürünü restoranı ve geniş bir yelpazeye sahip geleneksel İrlanda müziği ile sizi bekliyor olacak.

 

Hotel - CONNACHT 3* vb

 

5. Gün: GALWAY - CONG - COUNTRY LIFE MUZESI (CASTLEBAR) – GALWAY

 

Bugünün ilk durağı, John Wayne ve Maureen O'Hara'nın oynadığı Quiet Man filmiyle ünlenen Cong köyü olacak. Köy, zenginler ve ünlüler için uğrak bir yer olan ve uluslararası yıldızların düğünlerine evsahipliği yapan Ashford Kalesi'ni barındırıyor. Country Life Müzesi'ni ziyaret etmek için Connemara'ya gitmeden önce Cong Manastırı'nı görmek için yeterli zamanımız olacak. Ülkenin engebeli ve güzel bir bölgesi olan Connemara'da, 1800'lerden bu yana var olan İrlandalı yaşam tarzını keşfedeceğiz. Atlantik kıyılarına karşı ülkenin en etkileyici dalgalarını seyrederek William Butler Yeats'in yurdu İrlanda'da şiirin kalbine doğru bir yolculuğa çıkacağız. 

 

6. Gün: GALWAY – DUBLIN

Dublin kentinin büyülü evi, İrlanda'nın en çok ziyaretçi çeken noktası olan Guinness Storehouse, St. James’s Gate'teki Guinness Bira Fabrikası'nın kalbinde yer almaktadır.7 katlı eski bir fermantasyon fabrikasında dünyaca ünlü Guinness Stout'un tarihini öğreneceksiniz . Kapıdan içeri girdiğinizde ve binanın dev bira bardağı şeklindeki cam kalbine doğru ilerlediğiniz anda Black Stuff'ın yapımındaki malzemeleri, süreci ve tutkuyu keşfedeceksiniz. Guinness'i pazarlamak için kullanılan farklı reklam kampanyaları ve sloganlar hakkında bilgi edinerek tadım odasında farklı bira örneklerini deneyecek ve biranın bardağa mükemmel bir şekilde nasıl doldurulacağını keşfedeceksiniz.

 

Hotel - MALDRON PARNELL SQUARE 4* vb


 

 

7. Gün: DUBLIN

 

Irlanda’nın ünlü şairlerinden William Drennan’ın “When Erin First Rose” şiirinde ilk defa “Zümrüt Ada” olarak adlandırılan, ülkenin ticaret ve kültür merkezi Dublin, aynı zamanda yaşanmış politik ve ekonomik koşullar ile günümüz yaşam ve refahının sembolleri arasında huzursuz ilişkiyi sürdüren bir zıtlıklar şehridir. Gulliver’ın Seyahatleri adlı romanı ile ünlü İrlanda’lı edebiyatçı Jonathan Swith’in başrahip olarak görev yaptığı, St. Patrick’s Katedrali, görkemli meydanları, renkli kapıları, Trinity College’ın Arnavut kaldırımlı avlusu ile bu kent sizde hayranlık uyandıracaktır. Günün geri kalanında, Grafton Caddesindeki sokak sanatçılarının canlı performanslarını izleyebilir, Temple Bar bölgesinde yerel tasarımcıların ürünlerinin sergilendiği butikleri gezebilir ardından bir pub’da Black Stuff (Irlanda yöresel söylemi ile en bilinen örneği Guinness olan stout birası) içebilir devamında ise restoranlarda leziz yerel bir yemek tadabilirsiniz.

 

8. Gün: DUBLIN – ISTANBUL


Kuruldugu 1780 yilindan beri Dublin’in tam kalbi Bow Sokagindaki fabrikasinda bulunan Jameson Viski Fabrikasi’ni gezerken viski yapim asamalarini deneyimleme ve marka hakkinda ilginc hikayeleri dinleme ve tadim imkani bulacaksınız.

 

 

Önemli Notlar;

• Tur rehberi program içeriği aynı kalmak şartıyla gelişen şartlara göre programda değişiklik yapabilir.

• Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

• Saltur, kategorileri aynı kalmak şartı ile otelleri değiştirebilir.

• Gezi hareketinden 2 gün önce gezinin buluşma yeri , buluşma ve kalkış saati ve kesin otel isimleri bildirilecektir.

• Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

• Saltur ,havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

 

     

 

 

 

UCAK DETAYLARI & TUR FİYATLARI

TK1975 ISTDUB 07:25 / 10:00

TK1978 DUBIST 16:40 / 23:15

 

 

İki kişilik odada kişibaşı          €2250 

Tek kişilik oda farkı                 € 375

3-12 Yaş Çocuk                         €2175                 

 

***Tek kişilik oda farkı, iç hat bağlantı ücretleri net fiyatlardır, komisyon uygulanmaz.

Yorum yazılmamıştır.

ZÜMRÜT ADA İRLANDA
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

• Türk Havayolları ile İstanbul – Dublin – İstanbul ekonomi sınıfı uçuş bileti                                                                                          

• Waterford’te 1 gece Dooly’s 3* vb otelde oda&kahvaltı konaklama

• Killarney’de 2 gece Killarney Towers 4* vb otelde oda & kahvaltı konaklama

• Galway’de 2 gece Connacht 3* vb otelde oda & kahvaltı  konaklama

• Dublin’de 2 gece Maldron H Parnell Square 4* vb otelde oda&kahvaltı konaklama

• Programda belirtilen tüm ulaşım hizmeti

• Programda belirtilen tüm geziler ve giriş ücretleri

• Türkçe rehberlik hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Kişisel Harcamalar 

• Vize ücreti

• Seyahat sağlık sigortası

• Fazla bagaj ücretleri

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.