Ön Rezervasyon Formu
x
Güney Afrika, Viktoria Şelaleleri, Botswana Turu | Sömestre | Türk Hava Yolları
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
9 Gün 8 Gece
Güney Afrika, Viktoria Şelaleleri, Botswana Turu | Sömestre | Türk Hava Yolları
20 Ocak 2020
27 Ocak 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
REZERVASYON YAP
Farklı Tarih Seçenekleri
20 Ocak 2020 - 27 Ocak 2020 Oda Kahvaltı
4070 $
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
Güney Afrika, Viktoria Şelaleleri, Botswana Turu | Sömestre | Türk Hava Yolları

1.Gün: İSTANBUL – CAPE  TOWN  // 05 Ekim 2019 Cumartesi 

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor.  İstanbul havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşarak, check-in işlemlerimizi tamamlıyor ve sonrasında ise Türk Havayollarının tarifeli seferi ile Cape Town’a uçuyoruz.  Yaklaşık 13 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Cape Town’a varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından şehir merkezine transfer oluyoruz. Yapılacak olan panoramik şehir turunda Adderly Caddesi, Riebeck Heykeli, Ümit Kalesi, Company Gardens, Parlamento, Long Street gibi şehrin turistik ve tarihi yerleri görülecektir. Tur bitimi otele transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2. Gün: CAPE TOWN – MASA DAĞI // 06 Ekim 2019 Pazar 

Kahvaltının ardından Masa dağını ve yörenin ünlü içeceklerini tadacağımız turumuza çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda turumuz sırasında alacağız. Turumuzun bitiminde otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.  Akşam yemeğini Capetown’un ünlü Waterfront bölgesinde aldıktan sonra geceleme otelimizde.

3.Gün: CAPETOWN – ÜMİT BURNU YARIMADASI // 07 Ekim 2019 Pazartesi 

Otelinizden sabah kahvaltısının ardından hareket ile Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varıyoruz. Buradan tekne ile açılarak ilk önce Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını görüyoruz. Ardından Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarında lokal bir restoranda öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Bartholemios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile çıkılan dünyanın en yüksek deniz fenerini görüyoruz. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: CAPE TOWN – JOHANNESBURG – LIVINGSTONE - ZIMBABWE // 08 Ekim 2019 Salı  

Kahvaltının ardından havaalanına transfer. Yerel havayolları ile Johannesburg ardından Livingstone uçuşu. Varışta  özel aracımız ile yerlilerin gürleyen duman diye adlandırdıkları Zimbabwe oteline transfer ve odalara yerleşme. Dünyanın en görkemli şelalelerinden birisi olan Victoria Şelalelerinde akşam yemekli Zambezi Tekne Turu ile güneşin batışını izleyeceğiz. Geceleme otelimizde. 

5. Gün: ZIMBABWE  -  VICTORIA ŞELALELERİ   // 09 Ekim 2019 Çarşamba 

Kahvaltının ardından üzerinden hiç kaybolmayan gök kuşağı ile ünlü Victoria şelaleleri turumuzu yapacağız. İngiliz kaşif David Livingstone tarafından keşfedilen şelaleye, dönemin kraliçesi olan Victoria ismi verilmiştir.  Doğanın gücüne yakından tanıklık edeceğiniz ; Zambezi Nehri üzerinde, Zambia ve Zimbabve sınırlarının birleştiği noktada yer alan bu şelale yaklaşık 60 m yükseklikten büyük bir gürültüyle akar. Dünyanın en büyük şelalelerinden birisi olan Victoria Şelalesinde geçireceğimiz keyifli bir günün ardından otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimizi geleneksel yemekleri yiyebileceğimiz yerel restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

6. Gün: ZIMBABWE – BOTSWANA // 10 Ekim 2019 Perşembe    

Kahvaltının ardından  Botswana sınırına hareket ediyoruz.  Gümrük işlemlerinin tamamlanmasından sonra Lodgelarımıza hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra günbatımında Chobe Milli Park’ında tekne ile gün batımı safarisi yapıyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

7.Gün: BOTSWANA – LIVINGSTONE – JOHANNESBURG // 11 Ekim 2019 Cuma     

Sabah erken saatte arazi araçları ile gündoğumu safarisine çıkıyoruz. Safari dönüşünde otelimizde kahvaltı alıyoruz . Zambia sınırına hareket . Livingstone  varışta  yerel havayolları ile Johannesburg uçuşu. Varışta otele transfer ve serbest zaman.

8.Gün: JOHANNESBURG – İSTANBUL // 12 Ekim 2019 Cumartesi 

Kahvaltının ardından yapılacak şehir turumuz esnasında şehir merkezi olan Houghton, Güney  Afrika’nın  simgesi olan  ve verdiği özgürlük mücadelesi ile tarihe geçen Nelson Mandela’nın evi, Sandton göreceğimiz yerler arasında olacak. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında lokal bir restoranda alıyoruz. Yemek sonrası havaalanı transferine kadar serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. Turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile son buluyor.

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Tek Kişilik Oda Fiyatı 4760 $
İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı 4070 $
İlave Yatak 4070 $
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0 $
7-12 Yaş Ücretsiz

Yorum yazılmamıştır.

Güney Afrika, Viktoria Şelaleleri, Botswana Turu | Sömestre | Türk Hava Yolları
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul – Cape Town // Johannesburg – İstanbul ekonomi sınıf uçak biletleri
Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklama
Bütün ara uçuşlar
Kişiye özel ev – alan – ev transferleri
Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri
4x4 araçlar ile safariler
Öğle yemekli Masa Dağı turu
Öğle yemekli Ümit Burnu Yarımadası turu
Victoria Şelalelerinde Zambezi tekne turu
Chobe Milli Park’ında tekne turu
Gazella Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Yurtdışı çıkış harcı
Seyahat sağlık sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Programda belirtilmeyen yemekler
Programda belirtilen yemekler esnasında alınacak içecekler
Fazla bagaj ücretleri
Kişisel harcamalar
Kapı Vizeleri*** *** Güney Afrika Cumhuriyeti Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Zimbabwe – Botswana kısmı için güzergaha bağlı olarak vize alınmaktadır. Ortalama kapı vizesi tutarı kişi başı 80-90-$ arası değişmektedir.

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.