Ön Rezervasyon Formu
x
GÜNEY AFRİKA
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
9 gün 7 gece
GÜNEY AFRİKA
28 Kasım 2020
06 Aralık 2020
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
28 Kasım 2020 - 06 Aralık 2020
1379 $
Dolu
Seç
Grup Fiyatları
GÜNEY AFRİKA

SÜPER PROMO GÜNEY AFRİKA
Johannesburg (3) – Pilanesberg – Sun City – Cape Town (4)
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3* ve 4* Oteller

 V İ Z E S İ Z !!

 

1.GÜN  : İSTANBUL - JOHANNESBURG 


İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj islemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 42 sefer sayılı uçak ile Johannesburg’a hareket ediyoruz. Varışın ardından alandan ayrılıyor ve panoramik Johannesburg şehir turumuza başlıyoruz. Şehir Merkezi, Houghton-Mandela Evi, Rosebank, Sandton bölgeleri turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme Johannesburg’taki otelimizde.

2.GÜN  : JOHANNESBURG


Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pilanesberg safari & Sun City turuna katılabilirler. Pilanesberg National Park’ta  safari araçları ile yapılacak olan safari gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park’da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına konuk olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız;  safarinin ardından Sun City’e geçiyor ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sun City Güney Afrika’nın kuzey batı eyaletinin bozkırlarında, sakin bir gölün kıyısındadır ve Pilanesberg’in heybetli dağlarıyla çevrilidir. Sun City, birçok özelliğinin birleşimiyle tatil beldeleri içinde benzersizdir. Her sene ihtişamlı sportif ve eğlence faaliyetleriyle donanmış dört ve beş yıldızlı otelleri ve büyülü Lost City (Kaybolmuş Şehir) binlerce turisti çeker. Tur bitimi Johannesburg’ da bulunan otelimize transfer. 
Pilanesberg Safari & Sun City turu:  155 USD (Kişi Başı)

3.GÜN  : JOHANNESBURG


Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Proteria turuna katılabilirler. Güney Afrika’nın üç başkenti arasında yer alan Pretoria ülkenin ‘’idari’’ başkentidir. Üç büyük Üniversitesi ve Jakaranda ağaçları ile meşhur olan Pretoria şehir turu esnasında göreceğimiz yerler: Paul Kruger Heykeli, Kilise meydanı, Başkanın Ofisi, Birlik Binası, Kruger ve Melrose Evleri ve Voortrekker Anıtı'dır. Ayrıca  9 metre yüksekliğindeki dünyanın en büyük Nelson Mandela heykelini görme şansı elde edeceğiz. Tur bitiminin ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman ve ardından Johannesburg’da bulunan otelimize transferimiz gerçekleşecektir. Geceleme otelimizde 
Pretoria turu:  65 USD (Kişi Başı)

4.GÜN  : JOHANNESBURG – CAPE TOWN  


Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lesedi  Kütür Köyü &  Aslan Parkı turuna katılabilirler.  Lesedi, Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Turun başlangıcında video prezantasyonu ile siyah kültürlerin tarihi anlatılır daha sonra ufak gruplara ayrılarak Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanlara girilir. Daha sonra kültürel Afrika dansları izlenir. Öğle yemeğimizi, ekstra tura dahil olarak Lesedi Kültür Köyü'nde geleneksel Afrika mutfağı ile alıyoruz.  Lesedi Köyü ziyareti sonrası yolumuza devam ediyoruz ve Aslan Parkı’na varıyoruz. Aslan Parkı turumuzda, nadir bulunan beyaz aslan görme, yavru sevme, kendi ortamlarında oyunlarını görme,  imkanı bulacağız. Aslan  Parkı ziyareti sonrası Yerel Havayolları ile Johannesburg – Cape Town uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Cape Town’a varışımızla birlikte, bizi bekleyen özel aracımıza binerek panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Parlamento Binası, Company Gardens, Long Street, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli ve Adderly Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.
Lesedi  Kütür Köyü &  Aslan Parkı turu Öğle yemekli: 145 USD (Kişi Başı)
**** CapeTown şehir turu Johannesburg – Cape Town uçuşuna göre ertesi gün yapılabilir.. ****

5.GÜN  : CAPE TOWN  


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Alış veriş, dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Ümit Burnu (Öğle yemekli) gezimize katılabilirler. Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır. Tekne ile açılarak  Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki restorantda alınacak öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Ümit Burnu gezisi öğle yemekli: 150 USD (Kişi Başı)

6.GÜN  : CAPE TOWN  


Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen yolcularımız ile ekstra Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği (Öğle yemekli) gezisi yapılacaktır. Öncelikle Masa dağını ve yörenin ünlü içeceklerini tadacağımız turumuza çıkıyoruz. 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından geleceğimiz bu çiftlikte; önce mahzenleri geziyor ardından tadım yapıyoruz. Daha sonra 1679’ da kurulmuş olan Stellenbosh kasabasına geçiyor ve şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Ardından Spier Çiftliğinde; Eagle Encounter’da Güney Afrika’nın vahşi kuşlarını görüyoruz. Restoranda alınacak öğle yemeği sonrasında Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği gezisi öğle yemekli: 150 USD (Kişi Başı)

7.GÜN  : CAPE TOWN  


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Alış veriş, dinlenme ve gezme fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Teneke mahallesi ve Botanik Bahçe (Öğle yemekli) turuna  katılabilirler. Bu gezimizde Cape Town şehir merkezinin dışında yer alan, çok düşük gelirli yerli halkın yaşamlarını gözlemleme fırsatı bulacağımız mahallelerden birine gidiyoruz. Bu ziyaretimizin ardından, 1913 yılından bugüne dek ziyarete açık olan 2004 yılında Unesco tarafından dünya miras listesine alınan, dünyadaki sayılı botanik bahçelerinden biri olan Kirstenbosch Botanik Bahçesi’ni geziyoruz. Öğle yemeğimizi botanik bahçesinin içinde yer alan Güney Afrika’nın lezzetlerini tadacağımız yerel restoranda alıyoruz. Tur bitimi otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde. 
Teneke mahallesi ve Botanik Bahçe turu Öğle yemekli: 110 USD (Kişi Başı) 

8.GÜN  : CAPE TOWN - İSTANBUL

 
Sabah kahvaltıdan sonra transfer saatine kadar serbest süre. Daha sonra kararlaştırdığımız saatte buluşarak, İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarına ait TK 45 sefer sayılı uçuşu ile Istanbul’a uçuş. Yeni güne uçakta gireceğiz...

9.GÜN  : İSTANBUL  


İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
 

Önemli Notlar;

 V İ Z E S İ Z !!

Güney Afrika Turu

 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı

 Single Oda Farkı

 0-2 Yaş

 2-11 Yaş

Johannesburg (3), Cape Town (4)

25 Ocak – 02 Şubat 2020 (Sömestir)

1.499 USD

395 USD

425 USD

1.449 USD

22 Şubat – 01 Mart 2020

1.329 USD

395 USD

425 USD

1.279 USD

23 – 31 Mayıs 2020 (Şeker Bayramı)

1.299 USD

395 USD

425 USD

1.249 USD

06 – 14 Haziran 2020

1.299 USD

395 USD

425 USD

1.249 USD

26 Temmuz – 03 Ağustos 2020 (Kurban Bayramı)

1.429 USD

395 USD

425 USD

1.379 USD

22 – 30 Ağustos 2020

1.339 USD

395 USD

425 USD

1.289 USD

05 – 13 Eylül 2020

1.499 USD

395 USD

425 USD

1.449 USD

28 Kasım – 06 Aralık 2020

1.379 USD

395 USD

425 USD

1.329 USD

Yorum yazılmamıştır.

GÜNEY AFRİKA
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

•    Türk  Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul -  Johannesburg gidiş ve  Cape Town  – Istanbul  dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve bu bilete ait vergiler
•    Yerel Havayolları ile Johannesberg - Cape Town  iç hat uçuş biletleri ve bu bilete ait vergiler
•    Johannesburg’da 4* Otelde 3 gece oda + kahvaltı konaklama
•    Cape Town’da 3* Otelde 4 gece oda + kahvaltı konaklama
•    Johannesburg ve Cape Town panoramik şehir turları
•    Sabah Kahvaltıları,
•    Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
•    Türkçe rehberlik hizmeti 
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

•    Yurtdışı çıkış fonu ( 50 TL ) 
•    Öğle ve Akşam yemekleri,
•    Opsiyonel (Ekstra) turlar
•    Seyahat  Sağlık  Sigortası 
•    Kişisel harcamalar
 

Not: *

UÇUŞ VE BULUŞMA DETAYLARI
25 Ocak – 02 Şubat 2020 (Sömestir Dönemi)
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 24 Ocak saat 23:00  
25 Ocak    Istanbul – Johannesburg    02:15 – 11:05 (24 Ocak’ı 25 Ocak ‘a bağlayan gece)
01 Şubat    Cape Town – Istanbul     18:00 – 06:00 +1 (İstanbul’a varış 02 Şubat sabah saat 06:00)

22 Şubat – 01 Mart 2020 
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 21 Şubat saat 23:00 
22 Şubat    Istanbul – Johannesburg    02:15 – 11:05 (21 Şubat’ı 22 Şubat ‘a bağlayan gece)
29 Şubat    Cape Town – Istanbul     18:00 – 06:00 +1 (İstanbul’a varış 01 Mart sabah saat 06:00)

23 – 31 Mayıs 2020 (Şeker Bayramı)
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 22 Mayıs saat 22:00 
23 Mayıs    Istanbul – Johannesburg    01:35 – 10:20 (22 Mayıs’ı 23 Mayıs’a bağlayan gece)
30 Mayıs    Cape Town – Istanbul     17:05 – 05:05 +1 (İstanbul’a varış 31 Mayıs sabah saat 05:05)


06 – 14 Haziran 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 22 Haziran saat 22:30 
06 Haziran    Istanbul – Johannesburg    01:35 – 10:20 (05 Haziran’ı 06 Haziran’a bağlayan gece) 
13 Haziran    Cape Town – Istanbul     17:05 – 05:05 +1 (İstanbul’a varış 14 Haziran sabah saat 05:05)

26 Temmuz – 03 Ağustos 2020 (Kurban Bayramı) 
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 25 Temmuz saat 22:00 
26 Temmuz    Istanbul – Johannesburg    01:35 – 10:20 (25 Temmuz’u 26 Temmuz’a bağlayan gece) 
02 Ağustos    Cape Town – Istanbul     17:05 – 05:05 +1 (İstanbul’a varış 03 Ağustos sabah saat 05:05)

22 – 30 Ağustos 2020 
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 21 Ağustos saat 22:30 
22 Ağustos    Istanbul – Johannesburg    01:35 – 10:20 (21 Ağustos’u  22 Ağustos’a bağlayan gece) 
29 Ağustos    Cape Town – Istanbul     17:05 – 05:05 +1 (İstanbul’a varış 30 Ağustos sabah saat 05:05)

05 – 13 Eylül 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 04 Eylül saat 22:30 
05 Eylül    Istanbul – Johannesburg    01:35 – 10:20 (04 Eylül ‘ü  05 Eylül’e bağlayan gece) 
12 Eylül    Cape Town – Istanbul     17:05 – 05:05 +1 (İstanbul’a varış 13 Eylül sabah saat 05:05)

28 Kasım – 06 Aralık 2020
Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 27 Kasım saat 23:00 
28 Kasım    Istanbul – Johannesburg    02:15 – 11:05 (27 Kasım ‘ı  28 Kasım’a bağlayan gece) 
05 Aralık    Cape Town – Istanbul     18:00 – 06:00 +1 (İstanbul’a varış 06 Aralık sabah saat 06:00)
 

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.