Ön Rezervasyon Formu
x
FETHİYE ALTIN YOLCULUK
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
7 GÜN 6 GECE
FETHİYE ALTIN YOLCULUK
22 Haziran 2019
29 Haziran 2019
GEZİLECEK YERLER KAŞ - KALKAN - KAPUTAŞ PLAJI – PATARA- KÖYCEĞİZ GÖLÜ - DALYAN - GÖCEK - İZTUZU PLAJI - KELEBEKLER VADİSİ -KAYAKÖY –ÖLÜDENİZ-12 ADALAR TEKNE TURU-SAKLIKENT- TLOS- YAKAPARK
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
REZERVASYON YAP
Farklı Tarih Seçenekleri
22 Haziran 2019 - 29 Haziran 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
29 Haziran 2019 - 06 Temmuz 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
06 Temmuz 2019 - 13 Temmuz 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
13 Temmuz 2019 - 20 Temmuz 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
20 Temmuz 2019 - 27 Temmuz 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
27 Temmuz 2019 - 03 Ağustos 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
03 Ağustos 2019 - 10 Ağustos 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
10 Ağustos 2019 - 17 Ağustos 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
17 Ağustos 2019 - 24 Ağustos 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
24 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
31 Ağustos 2019 - 07 Eylül 2020 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
07 Eylül 2019 - 14 Eylül 2019 YARIM PANSİYON
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
FETHİYE ALTIN YOLCULUK

KAŞ - KALKAN - KAPUTAŞ PLAJI – PATARA- KÖYCEĞİZ GÖLÜ - DALYAN - GÖCEK - İZTUZU PLAJI - KELEBEKLER VADİSİ -KAYAKÖY –ÖLÜDENİZ-12 ADALAR TEKNE TURU-SAKLIKENT- TLOS- YAKAPARK

Program:    


1. GÜN: ANKARA - FETHİYE   625Km


Akşam saat 23.30’da Tunus Cad. No.14’te buluşuyor ve Muğla’nın güzeller güzeli Fethiye ilçesine doğru yola koyuluyoruz. Gece yolculuğumuzda ana molamız Afyon’dadır. 
Önemli Not: Sabah saatlerinde otelimize varacağız ancak odalarımıza yerleşmeden, kahvaltı sonrası otelden Ölüdeniz Milli Parkında hareket edeceğiz. Bu sebeple valizinizi hazırlarken deniz kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı ayrı bir çanta yaparak yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

2.GÜN : FETHİYE-ÖLÜDENİZ-KAYAKÖY 


Sabah saatlerinde otelimize ulaşıyor, genel bilgilendirmenin ardından kahvaltı sonrası deniz malzemelerimizle Ölüdeniz milli parkına gidiyoruz. Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajında deniz keyfini doyasıya yaşadıktan sonra Kayaköy’e hareket ediyoruz. Mübadele döneminde boşaltılmış tarihi Rum Köyü’nü ziyaret ediyor, tarihi ve kültürel yerleşimi hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Otelimize dönüyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme.
Not: Dileyen misafirlerimiz yamaç paraşütü için rehberimizden bilgi alabilir, daha sonraki günler için rezervasyon yaptırabilirler.  

3.GÜN: DALYAN-KÖYCEĞİZ-İZTUZU PLAJI- KAUNOS ANTİK KENTİ– GÖCEK 


Kahvaltı sonrası Dalyan’ a hareket. Dalyan’dan bineceğimiz tekne ile Köyceğiz Gölü’nde gezinti yapıyor ve Dalyan nehri kıyısındaki çamur banyosu tesisinde keyifli dakikalar geçiriyoruz. Ardından tekrar teknemize binerek Caretta Caretta kaplumbağaları ile ünlenen İztuzu Plajı’na hareket ediyoruz. Dalyan nehrinde ilerlerken tekneden Kaunos antik kentinin Kral kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyor, rehberimizden Kaunos hakkında ayrıntılı bilgi alıyoruz. İztuzu Plajı’na ulaşmadan mavi yengeç ve caretta kaplumbağaları ile tanışacağız. Plajda bir saatlik deniz molası sonrası Dalyan merkeze dönüyoruz ve tekne turumuzu başladığımız noktada sonlandırıyoruz. Otobüsümüzle Göcek’e hareket ediyoruz. Yat limanları ile ünlü beldemizde çarşılarını ve limanı gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Akşama üzeri Fethiye’deki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

4. GÜN : SAKLIKENT-TLOS-YAKAPARK TURU 


Kahvaltı sonrası Saklıkent, Tlos, Yakapark turu için otelden hareket ediyoruz. 18 km’lik doğa harikası Saklıkent Milli Parkı sınırları içerisindeki kanyonda bir saatlik eğlenceli bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası Yakapark mesire alanında su sesleri eşliğinde yorgunluğumuzu atıp açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz.   Öğleden sonra Likya Medeniyetinin en önemli ticaret merkezlerinden Tlos Antik Kenti’ni geziyor rehberimizden mitolojik hikayelerini dinliyoruz. Akşamüzeri otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 
Not 1 : Bugünün programını dileyen misafirlerimiz ekstra Jeep Safari turu ile yapabilirler. ( Kişi başı 90 TL) 
Not 2 : Bu akşamüzeri otele dönüş sonrasında rehberimiz yemekli Mehtap turu düzenleyecektir. Katılmak isteyen misafirlerimiz rehberimize isimlerini yazdırıp ödeme yapabilirler. (Kişi başı 80 TL)

5.GÜN : 12 ADALAR TEKNE TURU


Kahvaltı sonrası Fethiye limanından kalkan tam gün yemekli 12 Adalar turu için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye limanından çıkan teknemize biniyor ve muhteşem yolculuğumuza başlıyoruz. Eşsiz güzellikteki koylar ve adalarda 5 ayrı yüzme molası veriyoruz. Cennet adaları, Kızıl ada, Mercan adaları, Yassıca adaları, Tavşan adası göreceğimiz adalar arasında. Öğle yemeğimizi teknede seçmeli menü olarak alıyoruz. Akşama doğru bu unutulmaz tekne gezimiz Fethiye körfezinde son buluyor. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

6. GÜN : KAŞ-KALKAN-KAPUTAŞ PLAJI – PATARA PLAJI TURU    

 
Kahvaltı sonrası Kaş, Kalkan, Kaputaş Plaj turu için otelden hareket ediyoruz. Kaş merkezde antik Lykia kral lahdinin görüyor ve Kaş’ın eski yerleşimi Antiphelos hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Çarşılarda vereceğimiz serbest zaman içerisinde öğle yemeği için rehberinizden tavsiye alabilirsiniz. Kaş’tan ayrılıp, dönüş yolcuğumuza geçtiğimizde yol üzerinde 1965’ kadar kimsenin bilmediği Kaputaş plajını görüyoruz. Plajda yüzme ve fotoğraf molası verip, Kalkan’a devam ediyoruz. Kalkan’da çarşı gezimizi yapıp, Eski Camii olarak anılan, bir zamanlar kilise olarak kullanılmış ibadethaneyi ve bahçesinde Rumlardan kalan mimari eserleri görüyoruz. Serbest zaman sonrası limanda dondurma keyfi yapıyor ve ardından Fethiye’deki otelimize dönüyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

7. GÜN : Serbest Gün  ( Ekstra MAVİ MAĞARA-KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU 80TL) 


Kahvaltı sonrası tüm günü istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mavi Mağara- Kelebekler Vadisi tekne turumuza katılabilirler. Program saat: 09:30’da Ölüdeniz sahiline hareketimiz ile başlıyor. Ölüdeniz sahili koruma altında olduğu için gemilerin gövdesine bağlı olan kendi iskelelerinden yolcu alımı yapılmaktadır, bu sebeple gemiye binerken ve inerken ayaklarınız deniz suyu ile ıslanacaktır, dolayısıyla ayakkabı giyilmesi tavsiye edilmez. Teknemizin ilk durağı Kelebekler Vadisi. Dünyaca ünlü Jersey Tiger Kelebeklerinin Türkiye’deki tek yaşam alanı olan bu eşsiz vadide yürüyüş ve fotoğraf için 1 saatlik bir serbest zaman veriyoruz. Ardından Fethiye yarım adasının Akdeniz’e bakan kıyılarında muhteşem koylarda yüzme molalarımız ile güne devam ediyoruz. Öğle yemeğimiz teknede seçmeli menü olarak ücrete dahil olarak ikram edilecektir.  Öğleden sonra bizim Noel Baba olarak bildiğimiz St. Nicolas’ın eğitim gördüğü ada olan Gemiler adasında son yüzme molamızı veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Turizm Bakanlığına bağlı bu ören yerini müze kartla yada bilet alarak gezebilirler. Akşamüzeri Ölüdeniz sahiline dönüşümüzü yapıyoruz. Akşam rehberimiz ekstra Fethiye Barlar Sokağı eğlence turu düzenleyecektir. Katılmak isteyen misafirlerimiz rehberimizden bilgi alabilirler.

8. GÜN: FETHİYE-SALDA GÖLÜ - ANKARA


Kahvaltı sonrası 08:45’te otelimizden ayrılıyoruz. Öğle saatlerine doğru Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak nitelenen Salda gölü kıyısında 1 saat yüzme molası veriyoruz. Molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’da sizleri aldığımız noktalarda bırakıyoruz. Tekrar görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. Hoşça kalın.
 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Tek Kişilik Oda Fiyatı 2700 ₺
İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı 1950 ₺
İlave Yatak 1950 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 700 ₺
7-12 Yaş 1850 ₺

Yorum yazılmamıştır.

FETHİYE ALTIN YOLCULUK
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Özel tur araçları ile seyahat
* Araç içi ikramlar
 * 6 gece Yarım Pansiyon konaklama (Kahvaltı ve 
  akşam yemekleri)
* 2 Tekne turu (12 Adalar ve Dalyan)
* Profesyonel rehberlik hizmeti 
* Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Kişisel harcamalar ve 
* Müze - ören yeri-Milli Park giriş ücretleri 
* Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Yemekli Tekne Turu(80 TL)
* Ekstra ibareli tüm aktiviteler 
(Yamaç Paraşütü, Jeep Safari vb.)
* Tüm Öğle yemekleri
* Otelde yemeklerde ana alanlardaki içecek makinaları harici alınacak içecekler, ekstralar ve minibar harcamaları
 

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.