Ön Rezervasyon Formu
x
ENDÜLÜS TURU 2021
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
4 GECE 5 GÜN
ENDÜLÜS TURU 2021
03 Şubat 2021
07 Şubat 2021
GEZİLECEK YERLER Granada (2) – Cordoba – Sevilla (2) – Malaga
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
03 Şubat 2021 - 07 Şubat 2021 ODA KAHVALTI
649 €
Son 6 Kişi
Seç
10 Mart 2021 - 14 Mart 2021 ODA KAHVALTI
699 €
Son 6 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
ENDÜLÜS TURU 2021

ENDÜLÜS

Granada (2) –  Cordoba – Sevilla (2) – Malaga

TÜRK  HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

03 Şubat ve 10 Mart 2021 tarihlerinde ..

4 Yıldızlı Oteller ile

4 Gece – 5 Gün

*** 195 Euro DEĞERİNDEKİ TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL ***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Gün : İSTANBUL  – MALAGA - GRANADA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın TK 1305 tarifeli seferi ile Malaga uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Malaga’ya varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik Malaga şehir turuna başlıyoruz. Ardından Granada’ya otobüsle transfer oluyoruz. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama  otelimizde.

 

 

2.Gün  : GRANADA (Elhamra Sarayı & Generalife Bahceleri)

Kahvaltının ardından panoramik Granada şehir turunda   muhteşem  iç dekorasyonu ile ünlü Albaicin Mahallesi, Granada Katedrali ve Granada Kraliyet Şapeli ve Kayseriye çarşısı  bulunmaktadır. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Mağribi mimarisinin en önemli örneklerinden olan Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri turumuzu yapacağız. Renginden dolayı Kızıl Kuleler olarak da bilinen sayısız odası, salonu, avluları bulunan bu sanat harikası sarayı gezdikten sonra  serbest zaman. Tur bitimi otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

 

 

3.Gün  : GRANADA - CORDOBA - SEVILLA

Kahvaltının ardından  Sevilla’ya doğru hareket edeceğiz. Öncelikle Cordoba’ya gidiyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Endülüs bölgesinin merkezi Sevilla’ya hareket ediyoruz.  Konaklama otelimizde.

 

4.Gün:  SEVILLA

Kahvaltının ardından  yapacağımız panoramik  Sevilla  şehir turunda şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve  İspanyol Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Endülüs Emevileri’nden kalmış, Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı, Güzel bahçeleri nedeni ile Jardines de Alcazar ( Alcazar Bahçeleri), yapımına 1181 yılında başlanan, Vatikan ve Londra’daki Saint Paul kilisesinden sonra dünyanın 3. Büyük katedrali olsan Sevilla Katedralini gezeceğiz. Bu gezilerimin ardından Sevilla’yı iki ayrı parçaya bölen Endülüs bölgesinin en uzun nehri olan Guadalquivir üzerinde nehir gezisini gerçekleştireceğiz sonrasında serbest zaman verilecek.  Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize transfer.

 

 

5.Gün:  SEVILLA-MALAGA-ISTANBUL

Kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve Malaga Havalimanı’na transfer. Ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1304 tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş ve turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

Önemli Notlar;

*Saltur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.

* Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Yırtılmış, yıpranmış, veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.

*Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin size ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Saltur bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Saltur sorumlu tutulamaz.

*Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını Saltur/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

*Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soyisim, doğum tarihi, TC kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin Salturnın hatalı bildirilmesi durumunda Salturnın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*Uçak biletlerini kendileri alarak tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

*Saltur gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Saltur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir

*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Saltur sorumlu tutulamaz.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

*Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

* Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.

* Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.

*Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

*Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.

***Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.

***Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.

***Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 3 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 3 ay öncesinde tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

***Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. Salturnın doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

***18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir.

 

ENDÜLÜS

 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı

 Single Oda Farkı

 0-2 Yaş

 2-11 Yaş

03 – 07 Şubat 2021

649 Euro

299 Euro

219 Euro

599 Euro

10 – 14 Mart 2021

699 Euro

299 Euro

219 Euro

649 Euro

Yorum yazılmamıştır.

ENDÜLÜS TURU 2021
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Türk Havayolları  ile İstanbul (IST) -  Malaga(AGP) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete  ait havaalanı vergileri
  • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
  • Şehirler arası ve otel – alan –otel  transferleri
  • Malaga, Sevilla, Granada şehir turları
  • Albaicin Mahallesi gezisi
  • Alhambra sarayı ve bahçeleri (harem girişi dahil değildir)
  • Cordoba Camisi
  • Alcazar Sarayı ve Sevilla Katedralini
  • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.
  •   ***** 195 Euro Değerindeki Tüm Ekstra Turlar Dahil
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)

•             Yurtdışı çıkış pulu

•            Programda belirtilmeyen turlar

•             Seyahat Sağlık Sigortası

•             Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

•             Kişisel harcamalar ve bahşişler

•             Ekstra bagaj ücretleri

 

Not: *

 

Şehirler

Konaklamalar

Sevilla

4* M.A Sevilla Congresos vb.

Granada

4* Macia Real De La Alhambra vb.

 

 

UÇUŞ VE BULUŞMA DETAYLARI

03 – 07 Şubat 2021

Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 03 Şubat saat 06:30

03 Şubat   Istanbul (IST) – Malaga(AGP)                09:25 – 12:10

07 Şubat   Malaga(AGP) – Istanbul (IST)               17:25 – 23:55

 

10 – 14 Mart 2021

Havalimanı Buluşma Tarihi ve Saati: 10 Mart saat 06:30

10 Mart   Istanbul (IST) – Malaga(AGP)                 09:25 – 12:10

14 Mart   Malaga(AGP) – Istanbul (IST)                 17:25 – 23:55

 

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.