Ön Rezervasyon Formu
x
5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS GLORIA ile CUMHURİYET BAYRAMINDA AVİGNON & RHONE NEHRİ
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
6 Gün 5 Gece
5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS GLORIA ile CUMHURİYET BAYRAMINDA AVİGNON & RHONE NEHRİ
29 Ekim 2019
03 Kasım 2019
GEZİLECEK YERLER
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
29 Ekim 2019 - 03 Kasım 2019 Tam Pansiyon
599 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS GLORIA ile CUMHURİYET BAYRAMINDA AVİGNON & RHONE NEHRİ

   5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS GLORIA ile  CUMHURİYET BAYRAMINDA AVİGNON & RHONE NEHRİ  PROVENCE & GÜNEY FRANSA   Lyon - Viviers(*Grignan) - Avignon(1) - Arles  (Baux de Provence  & La Vouette(*Ardeş Kanyonu) -Lyon – Cenevre (1) 
 

 

29 EKİM 2019 


01. Gün        İSTANBUL  – LYON (FRANSA)


29 Ekim 19 / Salı    İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 07.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları, TK 1807 numaralı seferi ile saat 09.20’de Lyon’a hareket. Yerel saat ile 10.50’de Lyon’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz 16:00 da Lyon dan hareket edecektir.

Gün     Tarih                                      Liman                                                 Ülke                Varış               Hareket

 02       30 Ekim 19 / Çarşamba          Viviers (*Grignan)                             Fransa             08.00               14.00

                                                           Avignon                                             Fransa             20.00              Geceleme

 03       31 Ekim 19 / Perşembe           Avignon (*Baux de Provence)           Fransa             *                      11.00

                                                           Arles                                                   Fransa             14.00               21.00

 04       01 Kasım 19 / Cuma               La Voulte (*Ardeş Kanyonu)             Fransa             12.30               18.00

05. Gün                         LYON - CENEVRE

02 Kasım 19 / Cmtsi  Gece saat 07.30'da Lyon limanına varış. Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Cenevre ye transfer. Cenevre de otele varış ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra Leman Gölü gezisine katılabilir. Bu tura katılan misafirler tüm günümüzü Leman Gölü çevresinde geçireceğiz. Cenevre’den çıktıktan sonra ilk durağımız İsviçre’de en çok fotoğrafı çekilen noktalardan biri olan, yüzü Leman Gölü’ne bakan ve sırtını Alp Dağlarına yaslamış Chillon Şatosu… İnşası 12.yy’a kadar dayanan, bir dönem Savoy Hanedan üyelerine ev sahipliği yapmış ya da önemli politik suçluların gönderildiği bir hapishane olarak kullanılmış şato bugün bir müzeye çevrilmiş… Bizler turumuzun başında İsviçre’nin bu en meşhur şatosunda bir fotoğraf ve kahve molası vereceğiz. (Şato gezisi hariçtir). Hemen sonrasında ise Montreux şehrine geliyoruz. Leman Gölü kıyısına kurulmuş Montreux şehri her dönem ayrıcalıklı turistlerin tercih ettikleri bir sayfiye kasabası ya da huzur arayanların sığınağı olmuş. Özenli mimarisi, muhteşem parkları, göl ve Alp Dağları manzaraları ile gelen herkesi büyüleyen bu şehir bugün hala Avrupa jet sosyetesinin favori eğlence mekânlarına ev sahipliği yapıyor. Gezi rotamızda aynı zamanda Montreux Boğazlar Anlaşmasının imzalandığı oteli de göreceğiz. Akabinde istikametimiz Lozan. Montreux ve Lozan arasındaki sahil yolu, yol üzerindeki manzara ve teraçalandırılmış üzüm bağları bugün UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak kabul ediliyor. Yarım saatlik bu yol esnasında bizler de Leman Gölünün meşhur Lavaux Bağlarını görüp, kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra Lozan’a ulaşacağız. Yine göl kıyısı bu şehirde göreceğimiz yerler arasında Lozan Olimpiyat Müzesi ve Lozan Barış Anlaşmasının imzalandığı Beau Rivage oteli de bulunuyor. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

 

06. Gün                         CENEVRE –ISTANBUL

03 Kasım 19 / Pazar  Sabah Cenevre de serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Annecy gölü ekstra turuna katılabilirler. Fransa’nın İsviçre sınırında, dağların eteğinde, zümrüt yeşili bir göl Annecy Gölü… Çevreleyen Alp Dağları, tarihi köprüleri, uyumlu ortaçağ mimarisi, lezzetli peynirleri ve elma şaraplarıyla tanınıyor Annecy… Şehrin içerisinde gezen su kanalları sayesinde de Alplerin Venediği ünvanını alan Annecy, gölünün temizliği ile de çok meşhur; Annecy Gölü defalarca Avrupa’nın en temiz gölü ünvanını kazanmış. Biz de turumuzda bu masalsı şehre uğrayacak, göl kenarında tertemiz Alp havasını soluyacak, kuğularla resimler çekip, eski Annecy sokaklarında dolaşarak butiklerin, sanat galerilerinin, el işi dükkanları, dondurmacı ve kafelerin keyfine varacağız.  Daha sonra havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1920 numaralı seferi ile saat 18.15’de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.15’de varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Notlar;

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)

Dış Kabin (1.Kat 15m2)

 599 Euro

Dış Kabin Mini Suit (1.Kat 19m2)

799 Euro

Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 15m2)

799 Euro

Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 15m2)

899 Euro

Orta Kat Mini Süit Kabin (2.Kat 19m2)

999 Euro

Üst Kat Mini Süit Kabin (3.Kat 19m2)

1099 Euro

NOT: Single farkı Standart kabinler için %70

 

NOT: Single farkı Suite kabinler için %90

 

İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

150 Euro

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası

150 Euro

Gemi Bahşişleri

(Oda Hesabınıza eklenecektir) 44 Euro

Vize

125 Euro

Yorum yazılmamıştır.

5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS GLORIA ile CUMHURİYET BAYRAMINDA AVİGNON & RHONE NEHRİ
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul – Lyon - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* 2006 Yapımı Dlx Nehir gemisinde, 4 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
* 1 Gece Cenvere de Hotelde konaklama
* Canlı müzik eşliğinde Cumhuriyet Balosu eğlencesi
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti 
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler 
* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 44 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı ve liman vergileri 
* Yurtdışı çıkış fonu 
* Schengen vizesi 
 

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.