Ön Rezervasyon Formu
x
İSTANBUL'DAN BODRUM & MARMARİS
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
7 GECE -7 GÜN
İSTANBUL'DAN BODRUM & MARMARİS
24 Ağustos 2019
31 Ağustos 2019
GEZİLECEK YERLER BODRUM TEKNE TURU-BİTEZ- ASPAT-DİDİM-MİLET-DOĞANBEY KÖYÜ- MARMARİS- HİSARÖNÜ-KIZ KUMU TEKNE TURU- GÖKOVA- AKYAKA TEKNE TURU-AZMAK ÇAYI TEKNE TURU- ESKİ DATÇA -DENİZLİ-PAMUKKALE
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
24 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 HERŞEY DAHİL
2250 ₺
Dolu
Seç
Grup Fiyatları
İSTANBUL'DAN BODRUM & MARMARİS

1. GÜN: İSTANBUL – BODRUM (GECE YOLCULUĞU)

Gece saat 23:00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi önünde buluşuyor ve Bodrum’a doğru yola çıkıyoruz. Gece yolculuğumuz devam ediyor.

Önemli Not: 2. Gün Bodrum’a sabah varışımıza istinaden tura başlanacağı için yola çıkarken rahat kıyafetler giymenizi, sandalet veya terliklerinizi yanınıza almanızı önemle tavsiye ederiz.

2. GÜN: BODRUM- HALİKARNAS- ZEKİ MÜREN EVİ- BORDUM KALESİ

Sabah saatlerinde Bodrum’a ulaşıyoruz. Sahilde serbest kahvaltımızın arından Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak hizmet veren Bodrum Kalesi’ni geziyor (tadilat bitti ise), deniz süngerleri, deniz yıldızları, Bodrum’un sembolü haline gelmiş mavi boncuklarıyla bezeli Bodrum’un meşhur çarşılarını dolaşıyoruz. Zeki Müren Sanat Müzesinde ‘’Sanat Güneşi’’nin Bodrum hatıralarını ve şahsi eşyalarını görüyor, Bodrum sokaklarında terliklerinizi aşındırmanız için serbest zaman veriyoruz. Öğlen saat: 14:00 ‘da otelimize geçiyor ve yerleşiyoruz. Yol yorgunluğumuzu atmak üzere öğleden sonra otelimizdeyiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN: BODRUM TEKNE TURU- ADA BOĞAZI KOYU-ASPAT KOYU-AKVARYUM KOYU

Sabah otelden Gümbet limanına geçiyoruz. Teknemizle Bodrum’un muhteşem koylarında gün boyu yüzüp eğleneceğiz. Aspat koyu, Bağla koyu, Ada Boğazı, Deve plajı, Akvaryum koyu yüzme molalarımızla günü tamamlayıp Gümbet Limanına dönüyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Bu gece rehberimiz Bodrum geceleri turu düzenliyor. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde rehberlerine ücretlerini ödeyerek rezervasyon yaptırabilir.

4. GÜN: BODRUM- DİDİM APOLLON TAPINAĞI- MİLET ANTİK KENTİ- DOĞANBEY KÖYÜ- BAFA GÖLÜ -YALIKAVAK- GÜMÜŞLÜK- HALİKARNAS

Kahvaltı sonrası Didim’e hareket ediyoruz. Antik dünyanın en ünlü kehanet merkezlerinden biri olan Apollon tapınağını geziyor, Milet antik kenti tiyatrosunda mitolojik hikayelere kulak kabartıyoruz. Doğan bey köyünün taş sokaklarında dolaşıp, Bafa gölü kıyısında mola verip kahve keyfi yapıyoruz. Bodrum’a geri dönerek Yalıkavak’ta marinayı turluyor, Gümüşlük’e devam edip, Tavşan Adasına yürüyüş yapıp sahilde manzara keyfi yapıyoruz. Buradan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

5. GÜN: MARMARİS- GÖKOVA- SEDİR ADASI TEKNE TURU- AZMAK ÇAYI TEKNE TURU  

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Gökova körfezinin şirin beldesi Akyaka’ya hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz tekne ile tam gün Gökova Körfezi koylarında yüzeme molalarıyla eğlenip, Cleopatra’nın kendine özel koyu için Mısır’dan getirttiği, bugün koruma altında bulunan altın sarısı kumlarıyla bezeli koyda denizin keyfini çıkartıyoruz.  Adadaki serbest zamanın ardından Akyaka’ya dönüyoruz. Kendi kendini temizleyen sodalı suyu ile muazzam bir su altı florasına sahip Azmak çayında kısa bir tekne turu attıktan sonra Marmaris merkeze geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’te otelimizde.

 

6. GÜN: MARMARİS- KIZKUMU TAM GÜN TEKNE TURU

Kahvaltı sonrası Marmaris’in şirin beldesi Hisarönü’ne hareket ediyoruz. Burada bulunan teknemizle gün boyu muhteşem koylarda yüzme molaları veriyoruz. Kızkumu’ndan hareket eden teknemiz, Dişlice adası koyu, Kamelya adası koyu, Selimiye Sığ limanı koyunda yüzme molaları veriyor, gün boyu eğlencemiz teknemizin Kızkumu’na dönüşü ile son buluyor. Tekrar Marmaris’te bulunan otelimize dönüyoruz.   Akşam yemek ve geceleme otelimizde.

 

7. GÜN: MARMARİS- DATÇA- ESKİ DATÇA- KNİDOS ANTİK KENTİ- PALAMUT BÜKÜ

Sabah kahvaltımızı yapıp Datça’ya doğru yola çıkıyoruz. Eski Datça’da Can Yücel’in evini görüyor sokaklarında dolaşıp fotoğraflarımızı çektikten sonra Datça merkeze geçiyoruz. Merkezde şehir tiyatrosuna kadar yürüyor, rüzgarlı deniziyle meşhur kıyıların manzaralarını izliyoruz. Merkezde serbest zamanda hediyeliklerimizi alıp Knidos antik kentine hareket ediyoruz. Knidos antik kentini geziyor ve dönüşümüzde Palamut bükü sahilinde deniz-kum-güneş molası veriyoruz. Yüzme molamızı bitirip Marmaris’te bulunan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Tura Katılmak istemeyen misafirlerimiz ekstra Jeep Safari – Dalış turu- ATV safari- At safari- Dalyan Rafting programlarına katılabilirler. Rezervasyonların 1 gün önceden yapılması şarttır. Ücretleri Hakkında rehberinizden bilgi alabilirsiniz.

 

8. GÜN: MARMARİS– DENİZLİ- PAMUKKALE- İSTANBUL

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Denizli’ye doğru yola çıkıyoruz. 2,5 saatlik yolculukla Denizli’ye ulaşıyor ve ayakkabılarımızı çıkartıp Pamukkale travertenlerinde yürüyüşe çıkıyoruz. Kalıntıları hemen traverten bölgesinin yanından başlayan Hierapolis antik kentini geziyoruz.  Antik dünyanın sağlık merkezi olan Hierapolis, yerleşim olarak göz kamaştırıcı özellikler taşıyor. Nekropol alanındaki birbirinden güzel taş işlemeli lahitleri fotoğraflayıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saat 23:00 civarında İstanbul’da sizleri aldığımız noktalarda bırakıyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. Hoşça kalın. 

Önemli Notlar;

Yorum yazılmamıştır.

İSTANBUL'DAN BODRUM & MARMARİS
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Özel tur araçları ile seyahat

* Araç içi ikramlar
* 6 gece HERŞEY DAHİL Marmaris ve Bodrum otellerinde konaklama

* Program dahilinde otellerde alınacak sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri

* Marmaris Tekne turu

* Marmaris Akyaka Azmak Çayı Tekne turu

* Marmaris Gökova körfezi ve Sedir Adası Tekne turu

* Bodrum Gümbet Tekne Turu

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Yurtiçi Zorunlu Seyahat Sigorta Paketi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Minibar kullanımı
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Program süresince tüm öğle yemekleri

* Ekstra Turlar

Not: *

 

*** Lütfen Okuyunuz ***

Genel Bilgileri

Özel eşyalarınızın dışında sizlere önerebileceğimiz malzemeler; Rahat yürüyüş ayakkabısı, sandalet, şapka, Mayo-terlik (yedeği),plaj havlusu, kullanıyorsanız fotoğraf makinesi-kamera (piller,şarj aleti), güneş gözlüğü ve kremi vb.

 

NOTLAR:

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda  tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur ertelenir ya da iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
* Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler, müsaitliğe göre belirlenecektir.
* Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini minimumda sabit tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.

* Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lux minibüs, 15-25 kişi arası kayıtlarda lux Midibus 26-46 kişi arası kayıtlarda lux otobüslerle sağlanır.

*Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet Alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*Müze Kart sahibi,17 Yaş altı ve 65 yaş üstü misafirlerimiz bakanlığa bağlı müzelerden ücretsiz yararlanır.

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.