Ön Rezervasyon Formu
x
BATI KARADENİZ TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
5 GECE 6 GÜN
BATI KARADENİZ TURU
01 Ağustos 2021
07 Ağustos 2021
GEZİLECEK YERLER BOLU & MUDURNU &GÖYNÜK & TARAKLI & ŞİLE & AĞVA BÜYÜKADA & AKÇAKOCA & K. EREĞLİ & ZONGULDAK & AMASRA SAFRANBOLU & KASTAMONU & İNEBOLU & SİNOP
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
REZERVASYON YAP
Farklı Tarih Seçenekleri
01 Ağustos 2021 - 07 Ağustos 2021
2290 ₺
+8 Kişi
Seç
15 Ağustos 2021 - 21 Ağustos 2021
2290 ₺
+8 Kişi
Seç
22 Ağustos 2021 - 28 Ağustos 2021
2290 ₺
+8 Kişi
Seç
05 Eylül 2021 - 11 Eylül 2021
2290 ₺
+8 Kişi
Seç
19 Eylül 2021 - 25 Eylül 2021
2290 ₺
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
BATI KARADENİZ TURU

BATI KARADENİZ TURU 2021

BOLU & MUDURNU &GÖYNÜK & TARAKLI & ŞİLE & AĞVA

BÜYÜKADA & AKÇAKOCA & K. EREĞLİ & ZONGULDAK & AMASRA SAFRANBOLU & KASTAMONU & İNEBOLU & SİNOP

 

 

1. GÜN: ANKARA-BOLU-ABANT-MUDURNU-GÖYNÜK- TARAKLI –İZMİT -İSTANBUL   

Sabah saat 07.30’da Tunus Cad. No.14’te buluşma. Bolu’ya hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Abant’a varış. Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman ardından Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı, Arasta gezileri sonrası Mudurnu Sokaklarında keyifli bir yürüyüş Mudurnu Evlerinin ve sokaklarının fotoğraflanması ve öğle yemeği ardından Göynük’e varış. Göynük turu bu turumuz esnasında Akşemsettin Türbesi, Panoramik olarak Zafer Kulesinin görülmesi. Göynük evlerinin ve sokaklarının keşfi sonrası Son günlerde Mümkünlü Kasabası diye adlandırılan Taraklı ’ya hareket. Taraklı Müze Ev, Kurşunlu Camii ‘nin görülmesi. Taraklı sokaklarında keyifli bir yürüyüş ile Taraklı’nın keşfi İstanbul’a hareket. Otele yerleşme akşam yemeği ve geceleme…

2. GÜN: BÜYÜKADA –ŞİLE-AĞVA

Kahvaltı sonrası Bostancı İskelesi’nden bineceğimiz Ada Vapuru ile Büyükada’ya hareket. Vapurdan Heybeli ve Kınalı Adaların panoramik seyri ile Büyükada’ya varış. Serbest zaman ardından (Arzu eden misafirlerimiz Ekstra fayton ile Ada turu yapabilirler) saat 15.00’te belirlenen noktada buluşma Vapur ile Bostancı İskelesine varış. Aracımız ile Şile’ye hareket. Şile Feneri, Şile Limanı’nın görülmesi. Arzu eden misafirlerimiz Şile sokaklarını keşfedebilir ve Şile Bezi alışverişi yapabilirler. Ağva’ya hareket. Otele varış. Odalara yerleşme akşam yemeği ve geceleme.

3.GÜN:AĞVA-KERPE-ACARLARLONGOZU-AKÇAKOCA-K.EREĞLİ-ZONGULDAK-

Kahvaltı  sonrası  Yeşilçay ve Göksu dereleri arasında yer alan güzelliğiyle ünlü Ağva turu. Göksu deresi üzerinde yapacağımız tekne turu sonrası Ağva Sahilde serbest zaman. Kerpe’ye hareket ediyoruz. Kerpe sahil ve Anıtsal Kayalıkların görülmesi.  Karasu’da bulunan Acarlar Longozu’nun görülmesi ve burada verilecek serbest zaman sonrası, Akçakoca’ya hareket. Ceneviz Kalesinin panoramik olarak görülmesi sonrası Karadeniz Ereğli’ye gidiyoruz. Cehennem Ağzı Mağaraları, Alemdar Gemisi ile Anıtsal Çınar Ağaçlarının görülmesi. Ereğli sahilde serbest zamanın ardından belirtilen saatte Zonguldak’a hareket ediyoruz. Panoramik Zonguldak turu sonrası Otele yerleşme.  Akşam yemeği ve geceleme.

4. GÜN: GÖKGÖL MAĞARASI-BARTIN-AMASRA-SAFRANBOLU

Kahvaltı sonrası Gökgöl Mağarasına hareket. 3350 m uzunluğu sahip 875 m geziye açık olan 3 bölümden oluşan sarkıt, dikit ve traverten havuzları ile öne çıkan Gökgöl Mağarasının gezilmesi. Bartın’a hareket.  Bakacak Tepesinden Panoramik Amasra seyri. Öğle yemeği sonrası Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü, Sormagir Kalesinin görülmesi ve Çekiciler arastasında serbest zaman alışveriş imkânı Safranbolu’ya hareket. Hıdırlık Tepesinden Panoramik Safranbolu seyri, Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Camii, Köprülü Mehmet Paşa Camii’nin görülmesi Yemeniciler arastasında serbest zaman. Meşhur İmren Lokumlarında Safranbolu lokumu alışverişi. Otele hareket. Akşam yemeği ve Safranbolu konaklarında geceleme.

5. GÜN: YÖRÜKKÖYÜ-KASTAMONU-İNEBOLU-AYANCIK-SİNOP

Kahvaltı sonrası Yörükköyü’ne hareket. Köy içinde keyifli bir yürüyüş ile Yörükköyü Konaklarının ve sokakların fotoğraflanması köy çamaşırhanesinin görülmesi sonrası Kastamonu’ya gidiyoruz. Kastamonu şehir turumuzda Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü, Nasrullah Meydanı ve Livapaşa Konağı, Münire Medresesi El Sanatları Çarşısı gezileri, Öğle yemeği sonrası Küre dağlarından keyifli bir yolculuk ile İnebolu’ya varış. Türk Ocağı gezisi ve İnebolu Evlerinin fotoğraflanması. Abana, Çatalzeytin, Ayancık güzergâhından Sinop’a varış. Akşam yemeği ve geceleme.

6. GÜN: SİNOP-ERFELEK TATLICA TAKIM ŞELALELERİ-AKLİMAN

Kahvaltı sonrası Erfelek’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 28 Adet irili ufaklı şelaleden oluşan Erfelek tatlıca Takım şelalelerin görülmesi (Biz gezimiz esnasında geziye açık olan 9 şelaleyi görüyoruz)  Ahşap platformda Değirmene kadar keyifli bir yürüyüş ile Şelalelerin keşfi. Sinop’a dönüş. Akliman, Hamsilos Fiyordu, Sinop Kale burçlarının görülmesi Öğle yemeği. Sinop’a has Maket tekne ( Kotra) alışverişi sonrası Sinop Cezaevinin gezilmesi Kastamonu, Çankırı güzergâhından gerekli molalarla Ankara’ya varış. Gezimizin sonu.

Farklı turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla

Önemli Notlar;

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda  tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur ertelenir ya da iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
* Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler, müsaitliğe göre belirlenecektir.
* Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini minimumda sabit tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.
* Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lux minibüs, 15-45 kişi arası kayıtlarda lux otobüslerle sağlanır.

*Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet Alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

 

 

 

BATI KARADENİZ

Nakit/Tek Çekim

8 Taksit

İki Kişilik Odada Kişi Başı

2290 TL

2350 TL

Üçüncü Kişi

1990 TL

 

Tek Kişi Farkı

600 TL

*

Çocuk (07-12 Yaş)              

 (İki Yetişkin Yanında)

1690 TL

*

00-06 Yaş Çocuk

 ( Araçta Koltuk Alınırsa   )

500 TL

*

   

Yorum yazılmamıştır.

BATI KARADENİZ TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Özel tur araçları ile seyahat
*Araç içi ikramlar
* 5 gece YARIM PANSİYON konaklama

(Kahvaltılar (5) Akşam (5) yemekleri)
* Profesyonel rehberlik hizmeti

*Ağva Tekne Turu

* Büyükada gidiş dönüş vapur ücreti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Belirtilenlerin dışındaki Tüm Alkollü ve Alkolsüz İçecekler

* Son gün akşam Yemeği

* Öğle yemekleri

* Mini bar Harcamaları ve otel ekstraları

* Müze ve ören yeri girişleri

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.