Ön Rezervasyon Formu
x
FETHİYE ALTIN YOLCULUK TURU
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
FETHİYE ALTIN YOLCULUK TURU
13 Haziran 2020
19 Haziran 2020
1950.00 ₺
GEZİLECEK YERLER KAŞ – KALKAN – KAPUTAŞ PLAJI – PATARA- KÖYCEĞİZ GÖLÜ – DALYAN – GÖCEK – İZTUZU PLAJI – KELEBEKLER VADİSİ -KAYAKÖY –ÖLÜDENİZ-12 ADALAR TEKNE TURU-SAKLIKENT- TLOS- YAKAPARK
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
REZERVASYON YAP
Farklı Tarih Seçenekleri
13 Haziran 2020 - 19 Haziran 2020 YP
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
27 Haziran 2020 - 03 Temmuz 2020 YP
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
11 Temmuz 2020 - 17 Temmuz 2020 YP
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
01 Ağustos 2020 - 07 Ağustos 2020 YP
1950 ₺
+8 Kişi
Seç
15 Ağustos 2020 - 21 Ağustos 2020 YP
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
29 Ağustos 2020 - 04 Eylül 2020 YP
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
12 Eylül 2020 - 18 Eylül 2020 YP
1750 ₺
+8 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
FETHİYE ALTIN YOLCULUK TURU

6 GECE – 7 GÜN

(5 Gece Konaklama)

Program:

1. GÜN CUMARTESİ: ANKARA- FETHİYE

Akşam saat 23.30’da Tunus Cad. Holiday Inn hotel karşısında aracımızla buluşuyor ve Muğla’nın güzeller güzeli Fethiye ilçesine doğru yola koyuluyoruz. Gece yolculuğumuz molalarla devam ediyor.

 

2.GÜN PAZAR: FETHİYE- KAYAKÖY- ÖLÜDENİZ MİLLİ PARKI

Sabah saatlerinde Fethiye’ye ulaşıyor, mübadele döneminde boşaltılmış tarihi Rum Köyü’ne geçiyoruz. Serbest kahvaltımızın ardından Kayaköy’ de Likya yolu başlangıcını, eski kiliseleri, kaleyi, şapel yapılarını görüp otelimize geçiyoruz. Genel bilgilendirmenin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Biraz dinlendikten sonra deniz malzemelerimizle Ölüdeniz milli parkına gidiyoruz. Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajında deniz keyfini akşam üzerine kadar sürüyoruz. Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN PAZARTESİ: DALYAN- KÖYCEĞİZ- İZTUZU PLAJI- KAUNOS ANTİK KENTİ – GÖCEK

Kahvaltı sonrası Dalyan’ a hareket ediyoruz. Dalyan’dan bineceğimiz tekne ile Köyceğiz Gölü’nü görüp ve Dalyan nehri kıyısındaki çamur banyosu tesisinde keyifli dakikalar geçiriyoruz. Ardından tekrar teknemize binerek Caretta Caretta kaplumbağaları ile ünlenen İztuzu Plajı’na hareket ediyoruz. Dalyan nehrinde ilerlerken tekneden Kaunos antik kentinin Kral kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyor, İztuzu Plajı’na ulaşmadan mavi yengeç ve caretta kaplumbağaları ile tanışıyoruz. Plajda bir saatlik deniz molası sonrası Dalyan merkeze dönüyoruz ve tekne turumuzu başladığımız noktada sonlandırıyoruz. Otobüsümüzle Göcek’e hareket ediyoruz. Yat limanları ile ünlü beldemizde çarşılarını ve limanı gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Akşamüzeri Fethiye’deki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4. GÜN SALI: KAŞ-KALKAN-KAPUTAŞ PLAJI – PATARA PLAJI TURU

Kahvaltı sonrası Kaş, Kalkan, Kaputaş Plaj turu için otelden hareket ediyoruz. Kaş merkezde antik Lykia kral lahdinin görüyor ve Kaş’ın eski yerleşimi Antiphelos hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Çarşılarda vereceğimiz serbest zaman içerisinde öğle yemeği için rehberinizden tavsiye alabilirsiniz. Kaş’tan ayrılıp, dönüş yolcuğumuza geçtiğimizde yol üzerinde 1965’ kadar kimsenin bilmediği Kaputaş plajını görüyoruz. Plajda yüzme ve fotoğraf molası verip, Kalkan’a devam ediyoruz. Kalkan’da çarşı gezimizi yapıp, Eski Camii olarak anılan, bir zamanlar kilise olarak kullanılmış ibadethaneyi ve bahçesinde Rumlardan kalan mimari eserleri görüyoruz. Serbest zaman sonrası limanda dondurma keyfi yapıyor ve ardından Fethiye’deki otelimize dönüyoruz.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

5.GÜN ÇARŞAMBA: 12 ADALAR TEKNE TURU  

Kahvaltı sonrası Fethiye limanından kalkan tam gün yemekli 12 Adalar turu için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye limanından çıkan teknemize biniyor ve muhteşem yolculuğumuza başlıyoruz. Eşsiz güzellikteki koylar ve adalarda 5 ayrı yüzme molası veriyoruz. Cennet adaları, Kızıl ada, Mercan adaları, Yassıca adaları, Tavşan adası göreceğimiz adalar arasında. Öğle yemeğimizi teknede seçmeli menü olarak alıyoruz. Akşama doğru bu unutulmaz tekne gezimiz Fethiye körfezinde son buluyor. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

6.GÜN PERŞEMBE: SERBEST GÜN (Ekstra Küçük Kargı Tabiat Parkı- Kuleli Plajı özel alternatifi ile)

Bugünü dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden faydalanarak geçirebilirler. Alternatif olarak ekstra düzenlenen Küçük Kargı Tabiat parkı ve Kuleli plajı programına katılabilir, tabiat parkında Günlük ağaçları içerisinde muhteşem manzaralar yakalayıp, Kuleli plajının berrak sularında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Diğer alternatiflerde, rehberinize tur başlangıcında bildirmek kaydı ile, ekstra Ölüdeniz Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, jeep safari, rafting seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

7. GÜN CUMA: SAKLIKENT-TLOS-YAKAPARK- ANKARA

Kahvaltı sonrası Saklıkent, Tlos, Yakapark turu için otelden hareket ediyoruz. 18 km’lik doğa harikası Saklıkent Milli Parkı sınırları içerisindeki kanyonda bir saatlik eğlenceli bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası Yakapark mesire alanında su sesleri eşliğinde yorgunluğumuzu atıp, serbest öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğleden sonra Likya Medeniyetinin en önemli ticaret merkezlerinden Tlos Antik Kenti’ni geziyor, mitolojik hikayelerini dillendirdikten sonra saat: 15:00’da Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam ana molamızı Afyon kavşağında yapıp gece saat 23:00 civarında Ankara’da sizleri aldığımız noktalarda bırakıyoruz. Bir başka programımızda görüşmek dileği ile hoşça kalın.

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Tek Kişilik Oda Fiyatı 2250 ₺
İki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı 1750 ₺
İlave Yatak 0 ₺
0-2 Yaş 750 ₺
3-6 Yaş 750 ₺
7-12 Yaş 1250 ₺

Yorum yazılmamıştır.

FETHİYE ALTIN YOLCULUK TURU
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Özel tur araçları ile seyahat
* Araç içi ikramlar
 * 5 gece Yarım Pansiyon konaklama (Kahvaltı ve akşam yemekleri dahil)
* 12 Adalar Tekne turu

* Dalyan Tekne Turu
* Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi

* Profesyonel rehberlik hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Kişisel harcamalar ve
* Müze- ören yeri-
Milli Park giriş ücretleri
* Ekstra ibareli tüm aktiviteler (Yamaç Paraşütü, Jeep Safari vb.)

 

 

 

* Tüm Öğle yemekleri
* Otel ekstraları ve minibar harcamaları

Not: *

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur ertelenir ya da iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
* Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler, müsaitliğe göre belirlenecektir.
* Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini minimumda sabit tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.

* Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lux minibüs, 15-25 kişi arası kayıtlarda lux Midibus 26-46 kişi arası kayıtlarda lux otobüslerle sağlanır.

*Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet Alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*Müze Kart sahibi,17 Yaş altı ve 65 yaş üstü misafirlerimiz bakanlığa bağlı müzelerden ücretsiz yararlanır.

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.