Ön Rezervasyon Formu
x
3 HAZİRAN CATANİA
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.
Tur Bilgileri
5 GÜN 4 GECE
3 HAZİRAN CATANİA
03 Haziran 2019
07 Haziran 2019
GEZİLECEK YERLER CATANİA
Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
444 17 80
Farklı Tarih Seçenekleri
03 Haziran 2019 - 07 Haziran 2019 ODA KAHVALTI
599 €
Son 2 Kişi
Seç
Grup Fiyatları
03 Haziran 2019 - 07 Haziran 2019 ODA KAHVALTI 20-40 kişilik gruplar için geçerli fiyatlardır.
Grup Kontenjanı doludur.
Grup fiyatlari için bizimle iletişime geçiniz.
3 HAZİRAN CATANİA

03 HAZIRAN 2019 CATANIA

TÜRK HAVA YOLLARI İLE KESIN KALKISLI

1.Gün,  İSTANBUL – CATANIA–ETNA


Atatürk havalimanı Dış Hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat04:15’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1393 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 06:50’de Catania’ya hareket. Yerel saat ile 08:05’de Catania’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile yapacağımız panoramik tur sonrası Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek ETNA turumuza katılabilirler rehberimizin belirttiği saatte hareket saatte hareket ederek, Etna yanardağına çıkıyoruz, Avrupa’nın en yüksek aktif volkanik dağı. 1800 metre yüksekliğindeki 2. krater olan Silvestri’yi göreceğiz. Üzerinde duman tüten kaya parçalarını hatıra olarak almayı unutmayın!, sonrasında Etna yanardağının  lavlarından oluşmuş olan bölgede, fotoğraf cekebileçeğimiz bir sürü güzel manzara eşliğinde Etna ve civarını gezerek turumuz sona eriyor.

(Ekstra Tur ücreti, kişi başı € 60.00)

2.GÜN,  Palermo Cefalu Turu( Deniz Molası)


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek tam günlük Ekstra tur olan Palermo, Cefalu turumuza katılabilirler, Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla Sabah rehberimizin belirttiği saatte hareket saatte hareket ederek,Palermo’ya gidiyoruz, Palermo’da, Politeama Meydanı, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Cefalu’ya hareket ederek Tiran Denizi kıyısında yer alan şirin balıkçı kasabası Cefalu’da 12.yüzyıl tarihi katedral, balıkçılar kapısı ve şehrin özgün sokaklarında geçireceğimiz vakit ardından Catania’ya dönüyoruz,

(Ekstra gezi, kişi başı €110.00)

3.Gün, SIRACUSA NOTO


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman Arzu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek olan Siracusa&Noto turumuza katılabilirler, Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla, rehberimizin daha önce belirttiği saatte, Ekstra tur olan tam günlük Siracusa&Noto turumuza başlıyoruz, Sicilya’nın en ünlü Barok kasabalarından biri olan NOTO’yu varışımız sonrası,  1693 Yılında büyük bir depremle tamamen yerle bir olduktan sonra 18 yy.da yeniden ayağa kaldırılan Noto’da; Krallık Kapısı, Belediye Binası, Katedral ve kasaba meydanındaki yapıları görüyoruz. Noto’dan hareket ile,  2005 Yılında UNESCO dünya mirası listesine alınan Siracusa‘ ya geçiyoruz. Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa’da göreceğimiz yerler arasında meşhur Aretusa Çeşmesi, Katedral, Diana Çeşmesi, Apollon Tapınağı ve Altın Kale bulunmaktadır, buradan hareketle hotelimize geri döneceğiz. (Ekstra gezi, kişi başı € 80.00)

4.Gün, SAVACO-TAORMINA-ISOLA BELLA ADASI (Deniz Molası)


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, arzu eden misafirler rehberiniz tarafından düzenlenecek Savaco, Taormina, Isolo bella adası turumuza katılabilirler, Ekstra turlara kayıt yaptıran yolcularımızla rehberimizin belirttiği saatte turumuza başlıyoruz, gezimizde dünyaca meşhur “Baba” filminin çekildiği yerleri göreceğiz. Ardından Bar Vitelli, San Michele Kilisesi, Cappucini Manastırı göreceğimiz yerler arasında. Film gibi sokaklardan geçtikten sonra  Iyon Denizi’nin incisi ve Sicilya’nın en güzel kıyı kenti olan Taormina’ya hareket ediliyor. Kıyaslanamaz güzellikteki, manzarasına doyamayacağınız Tauro Dağı’nın eteğinde bulunan; sokak ve caddeleriyle, hediyelik eşya satan dükkanlarıyla çok beğeneceğiniz bu şirin kenti gezeceğiz, buradan hareketle Isola Bella adasına geçiyoruz, Akdenizin incisi Sicilyanın rüya misali Isola Bella adasında yüzerek denizin ve muhteşem kumsalın tadını çıkartıyoruz, akşamüzeri Hotelimize dönüş.

(Ekstra Tur ücreti, kişi başı € 85.00)

5.Gün, CATANA-ISTANBUL,


Sabah kahvaltısı sonrası oda anahtarlarını resepsiyona teslim ediyor Hotel’den çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz, Rehberimiz belirleyeceği saatte Catania Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın TK1394 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:05'de  İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 12:25'te Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

 

NOT :

Ekstra turlar, 16 kişinin altında kaldığı taktirde İngilizce yapılacaktır.

Ekstra turlarda, Havakoşulları ve Katılıma göre tur programlarında değişiklik olabilir,

Ekstra turlarda, ören yeri girişleri, öğle yemekleri, ekstra tur fiyatlarına dahil değildir, opsiyoneldir,

Ekstra Turlarda,  0-5 yaşa kadar olan çocuklar ücretsiz, 12 yaşa kadar olan çocuklar için

%50 indirimli ucret alinacaktir, 13 yaş ve uzeri olan misafirlerimiz yetişkin olarak değerlendirilmektedir,

Ekstra turlara kayıt yaptırmak isteyen misafirlerimiz, Ekstra tur taleplerinizi en geç İstanbul Atatürk havalimanında, rehberimize iletmenizi rica ederiz,

Önemli Notlar;

Yorum yazılmamıştır.

3 HAZİRAN CATANİA
Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Φ Türk Hava Yolları ile İstanbul /Catania/ İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti 

Φ Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

Φ Panoramik şehir turları

Φ Secilen katagori otellerde toplam 4 gece oda-kahvaltı konaklamalar 

Φ Havaalanı vergileri

Φ Türkçe rehberlik hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Φ Schengen vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)

ΦYurtdışı çıkış fonu 15 TL 

Φ Programlarda belirtilen Ekstra Turlar

Φ Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Φ Ektra Turlar

Müşteri
Hizmetleri

Aklınıza takılan her soruda bizi arayabilirsiniz.
0312 444 17 80
Kampanyalarımızdan HABERDAR OLUN!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için
info@saltur.com.tr'den veya 0312 425 13 33 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.