Yukarı Çık

Yabanci Dil Eğitimi

Yurtdışı Dil Eğitim

Profesyonel iş hayatı içerisinde yönetici, öğrenci, veya kariyerinizde ilerlemek için yabancı dil öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Her yaşta ve değişik alanlarda günümüzde konuştuğunuz ana dil dışında en az bir yabancı dil bilmek zorunluluk olmuştur. Yabancı Dil Eğitimi sabır ve çalışmak ister, ülkemizde sayısız iyi eğitim veren yabancı dil kursu bulunmaktadır, bununla beraber yabancı dili kendi ülkesinde öğrenmek sözünün de doğruluğu tartışılmaz bir gerçektir. Eğitim hayatınızda da sonrasındaki iş yaşamınızda da ne kadar iyi nitelikleriniz olursa olsun yabancı dil bilmediğinizde geride kalmanız kaçınılmaz olacaktır.
Yurt Dışı Dil Eğitimi programları her yaşa ver ihtiyaca yönelik olarak dizayn edilmektedir. Çocuklara ve gençlere yönelik; yabancı dil derslerinin sosyal ve spor aktiviteleri ile zenginleştirilip eğlenceli hale getirilmiş şeklinde ki yaz okulları, öğrencilere yönelik kısa ve uzun dönem, standart yada yoğun içerikli programla, staj programları, üniversite eğitimine hazırlık programları, master, sertifika programları eğitimi almak isteyenler için TOEFL, IELTS, GMAT, GRE gibi sınavlara hazırlayan programlar, profesyonellere yönelik programlar, mühendisler, pilotlar, hemşirelere yönelik gibi birçok meslek grubuna özel hazırlanmış dil eğitim programları ve daha birçok seçenek arasından kendi ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.
Önemli olan nokta hedefleriniz doğrultusunda ihtiyacınızı belirlemek, bütçenizi belirlemek, okul seçimini doğru yapmaktır. Bu noktada profesyonel yardım almak harcayacağınız zaman, emek ve para düşünüldüğünde en doğru karar olacaktır. Yurt Dışında dil eğitimi almak isteyenler için ihtiyaçları, istekleri ve bütçeleri doğrultusunda en uygun ülke, eyalet, okul seçiminizde rehberlik edecek deneyimli, profesyonel, dinamik kadrosu ile Saltur eğitim danışmanları size özel çözümler sunmaktadır.

Yurtdışında Dil Eğitim Seçenekleri
  • Genel Dil Eğitimi
  • Sınav Hazırlık Dil Eğitimi ( Toefl - Ielts – Gmat – Gre – Sat)
  • Çocuklara ve gençlere yönelik Yaz Okullar
  • Profesyonellere yönelik Dil Eğitimi