Çağrı Merkezi

5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS TIARA ile TUNA NEHRİ & BALKANLAR & ORTA AVRUPA & 6 ÜLKE

01. Gün           İSTANBUL – BELGRAD (SIRBİSTAN)

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.00’de buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları, TK 1081 numaralı seferi ile saat 07.25’de Belgrad’a hareket. Yerel saat ile 08.05’de Belgrad’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Belgrad limanında demirli nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Belgrad limanında demirli kalacak. Geceleme gemide.

Gün
Liman
Ülke
Varış
Hareket
2
Belgrad
Novi Sad
Sırbistan
Sırbistan
-
17:00
11:30
23:59
3
Vukovar Hırvatistan 05:30
18:00
4
Mohaç Macaristan 07:00
23:00
5
Budapeşte Macaristan 08:00
22:00
6
Bratislava Slovakya 16:00
23:59
7
Viyana Avusturya 08:30
23:59
8
Melk / Dürnstein Avusturya 09:30
16:30
9
Passau Almanya 09:30
15:30

10. Gün           REGENSBURG – MÜNİH - İSTANBUL

Gemimiz saat 08.00’de Regensburg’a yanaşacak. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih’e transfer. Panoramik Münih şehir turu sonrası serbest zaman. Öğleden sonra Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.55’de İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Saat 22.30’da varış ve turumuzun sonu.

Ek Notlar

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri ayrıca bildirilecektir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 1 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

Tura Dahil Hizmetler

* Türk Havayolları ile İstanbul – Belgrad // Münih – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* 5* Nehir gemisinde, 14m2 dış yada french balkonlu kabinlerde, 9 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

* Havalimanı - Liman – Havalimanı arası transferler

* Panoramik Münih şehir turu

* Gemideki eğlence, aktivite

* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm kapalı içecekler

* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplam kişi başı 99 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

* Havalimanı ve liman vergileri

* Yurtdışı çıkış fonu

* Çok girişli Schengen vizesi

Ücret tablolarını görmek için tur tarihlerine tıklayınız.
21 Ağustos 2014, Perşembe - 30 Ağustos 2014, Cumartesi
Dış kabinde kişi başı
(Tüm vergiler dahildir)
1599.00 4.637,10 ¨
Orta Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı
(Tüm vergiler dahildir)
1899.00 5.507,10 ¨
Üst Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı
(Tüm vergiler dahildir)
1999.00 5.797,10 ¨
Bu tur için bir yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
Sizde Yazın
Adınız Soyadınız
Başlık
Güvenlik Resmi CAPTCHA Image
Başka resim

Değerli Müşterilerimiz,

Saltur ile gezerken çekmiş olduğunuz fotoğrafların sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız, fotoğraflarınızı katıldığınız turu belirterek saltur@saltur.com.tr adresine eposta atabilirsiniz.

Sizden Gelen Fotoğraflar
Şu anda eklenmiş bir fotoğraf bulunmamaktadır. İlk gönderen siz olun!
5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS TIARA ile  TUNA NEHRİ & BALKANLAR & ORTA AVRUPA & 6 ÜLKE
Fotoğraf Galerisi
LiveZilla Live Help

%100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Saltur Turizm Ailesi olarak daha iyisini ve daha kalitelisini sizlere sunmak için çalışıyoruz.
Saltur ile dünya küçülür hayaller gerçek olur.

Geo Master Visa UFTAA Iata Tursab Saltur Turizm

Saltur Turizm © 2014 | Tüm Hakları Saklıdır

SalAjans
Yukarı çık